Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego facet zdradza?

Polecane posty

Gość gość
Ty chyba żartujesz. Brata ma się jednego, przez całe życie. Bratowe przychodzą i odchodza a brat jest tylko jeden. Myślę że całkiem możliwe i chyba najbardziej prawdopodobne że stracisz brata a oni i tak będą razem. Bo mu wybaczy, nie uwierzy ci itp. Poza tym nie wiesz co Ci życie przyniesie, być może zrobisz coś przy czym romans brata to pikuś i wtedy też będziesz liczyła na dyskrecję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musi przecież sama nic mówić. Niech porobi zdjęcia albo wynajmie detektywa, jeśli jej to nie daje spokoju. Zdjęcia można wysłać online z fałszywego konta i nikt się nie domyśli, że to ona. Jeśli tego nie chce zrobić to niech siedzi cicho i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdradza bo lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyteperuj brata ma wspaniałą narzeczoną ale zdradza ja bo inna gonjara. Słyszysz to? Twój brat traktuje ta dziewczynę jak śmiecia a nie jak ta jedyną, zastanów się czy ta dziewczyna zasługuje na taki los i pomysł jak rodzice i ona będą na ciebie zli gdy to się wyda a ty cicho siedzialas żeby brat mógł sobie pobzykac, choć w domu niczego mu nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to prowokacja. Autorka albo ma 8 lat albo problemy z przystosowanie się do życia w społeczeństwie. Niektórych rzeczy się nie widzi poprostu. Poza tym to jego prywatna sprawa a nie twoja wscibskaa babo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:06 To po cholerę jej to mówił? Jak widać ona jest bardziej odpowiedzialna od niego i martwi się o przyszłość rodziny. On ma to w d***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej rodzina to jej mąż i dzieci. Brat jest dorosły i nie musi żyć tak żeby się siostrze podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:16 To chyba inaczej rozumiemy pojęcie rodziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jeszcze niech doniesienia czy kuzyn na podatkach nie oszukuje. To też rodzina i też robi bardzo źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moja sprawa również, bo on jest moją najbliższą rodziną. Jak jej powiem, to może nie uwierzyć, bo wierzcie mi że brat zachowuje się jak gdyby nigdy nic, ona go kocha, świata poza nim nie widzi, a on sami widzicie. Kiedyś jak był dużo młodszy to zdradził swoją byłą, ale miał wtedy dwadzieścia kilka lat. Teraz myślałam, że się ustatkował, ale mam wrażenie że to bardziej rodzice i taki mus, że tyle ma już lat to pora się ustatkować. On ogólnie nie chce ślubu, ale to mówił długo przed zdradą. O zdradzie powiedział mi w święta, jak był dobrze pod wpływem, a ja od tych paru dni zastanawiam się czy powiedzieć bratowej i miec wyrzuty że rozwaliłam jej życie czy kryć brata i mieć jeszcze gorsze wyrztuty jak przypadkiem się wyda i okaże się, że ja wiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz ze nie jesteś przystosowana do życia w społeczeństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:40 Nic nie mów osobiście! Nawet nie podejmuj z bratem takiego tematu. Jeśli szkoda Ci bratowej to zapłać komuś żeby porobił zdjęcia albo wynajmij detektywa. Jak sama się wygadasz to nie dość, że stracisz brata,to jeszcze bratowa Ci nie uwierzy, bo on się wyprze (nie ma żadnych dowodów) i rodzicie też Cię znienawidzą. Wszystko zrób dyskretnie, albo nic nie rób i poczekaj aż ona sama się dowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż sama się dowie? Myślicie że zdrada zawsze wyjdzie na jaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le. Do najbliższego miasta to macie na pewno daleko :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym zapowiedziała bratu ze ma to przemysleć i albo rzucić d... i szanować przyszłą żone, albo powiedzieć narzeczonej , że nie dorósł do slubu i chcę zyć jak kawaler. Jeśli nie zrobi tego tw okreslonym terminie to bym zagroziła ze jej powiem i w końcu bym powiedziała. Brat bratem, ale sk..syństwa nie ma co tolerować, sa jednak pewne zasady w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz ze nie jesteś przystosowana do życia w społeczeństwie. kwestia środowiska, nie w kazdym kooorestwo, złodziejstwo, kłamstwo itp to rzecz normalna i codzienna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślicie że prędzej czy później romans wyjdzie na jaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu nie ma odpowiedzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój trwa 4 lata i nie wyszedł na jaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:40 Tak wyjdzie na jaw, bo jak już pisałam brat autorki jest typem k****arza i nigdy się nie zmieni. Po ślubie będzie dalej zdradzał i obiecywał, że to zakończy przed urodzeniem się dzieci. Jak dziecko będzie na świecie to będzie się tłumaczył, że zakończy romans aż mały pójdzie do przedszkola, itd. Skoro zdradził już wcześniej jakąś dziewczynę to nie wiem na co liczyła jego narzeczona. Ten kto zdradził kogoś raz nie zasługuje na zaufanie. A bratowa nie jest głupia. Może teraz go kocha, jest zaślepiona (nie wiem czy mieszkają razem), ale po ślubie różowe okulary jej spadną i nabierze podejrzeń. A taki wieloletni romans zawsze zostawia ślady, jakieś wiadomości, bilingi itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele kobiet jest zdradzanych a się nie rozwodzie. Wszystko zależy czy brat jest kasiasty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P r o w o A wy piszecie jak głupki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Níe mieszkają jeszcze razem, dopiero się budują, pochodzimy z dość bogatego domu, brat też źle nie zarabia. Rozmawiałam z bratem. On twierdzi że w końcu się uspokoi, że zakończy tą znajomość, ale nie wiem, czy i ile wytrzyma. Przez te kilka miesięcy spał z nią kilka razy tak powiedział. Więcej rozmawiali przez jakieś komunikatory. Od wczoraj unikam jego dziewczyny bo boję się, że zorientuje się po moim zachowaniu że coś nie gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:47 No to sama sobie odpowiedziałaś dlaczego jego narzeczona jeszcze się nie dowiedziała - nie mieszkają razem. Gdy po ślubie będą razem mieszkać to ona się zorientuje, że on robi ją w c***a. Wszystko co robimy w internecie zostawia ślad, nie wierzę żeby on był aż tak zapobiegliwy, że usunie wszelkie ślady znajomości z tamtą kobietą. O ile oczywiście z nią zerwie, w co wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślisz że brat autorki po ślubie też będzie ryzykował? Trochę miałby do stracenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:41 Nie będzie ryzykował tylko będzie robił to co ma w naturze - czyli zdradzał kobietę, z którą jest w legalnym związku. Zrobił to samo już dawno temu, robi to teraz i nadal będzie to robił. To jest jak uzależnienie, najtrudniejsza jest pierwsza zdrada, a potem to już z górki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zdradził raz to może ale nie musi zrobić tego po raz drugi. Ale jak nadejdzie tendrugi raz to będzie zdradzał wciąż. Pilnować się tylko będzie żeby nie wyszło na jaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×