Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wstydzioch

Wstyd? faceci pomocy!

Polecane posty

Gość wstydzioch

Chodzi o to, że od dłuższego czasu mam chłopaka i wiadomo, że ciągnie nas do Siebie jak nie wiem co. Jest jednak jeden mały problem. Ogólnie trochę się wstydzę przed nim rozebrać. Problem jest w tym, że mam małe piersi (75B) i nie mam meeeeega płaskiego brzucha. Tragedii też nie ma ale jakaś fałdka się na nim by znalazła. I chyba mam spory tyłek? Fakt w legginsach wygląda podobno z***biście ale i tak mam trochę kompleks na jego punkcie. Kilka razy próbowaliśmy no sami wiecie całusy najpierw takie delikatne a później już wiadomo niczym gra wstępna i zawsze jak gdzię jego ręka wędrowała (piersi albo uda albo brzuch) to ja już blokada i koniec tego. Mówi, że rozumie i że poczeka ale ja wiem, że on tak strasznie chce i ja też tak strasznie chce ale mam jakąś bblokadę ;( POMOCY :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie takiej szukam z ciałkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz fajny biust i wogole o co ci chodzi?? myslisz ze zakochal sie w twoim biuście czy w tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydzioch
oczywiście we mnie ale może miał jakieś wyobrażenie na jego temat, które odbiega od rzeczywistości? a co jeśli gdy je zobaczy zacznie sie śmiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wtedy ty zacznij się śmiać z jego penisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań się wstydzić siebie. Tak, wiem, łatwo pisać/mówić, ale właśnie o to chodzi. Moja żona też ma małe piersi (dobrze, że w ogóle ;) ), ale za to bardzo wrażliwe sutki i uwielbia ich pieszczoty. Nigdy nie miałem z tym jakiś problemów. Wygląd może i się liczy, ale na pewno nie jest na pierwszym miejscu. Nie da się bez przerwy ru/ch/ać same pustaki. Facet wreszcie poszuka sobie kobiety inteligentnej, a niekoniecznie z figurą modelki. Chyba że sam jest idiotą ;). Nie przejmuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oblesna jestes lepiej sie nie rozbieraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wstyd i kompleksy jest tylko jeden sposób, zacisnąć zęby i pokazać się w całej okazałośc***artnerowi, innej opcji nie ma tylko wtedy być może dotrze do ciebie, że dla swojego faceta jesteś najpiękniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co jeśli gdy je zobaczy zacznie sie śmiać? x To przynajmniej będziesz maiła jasność że jesteś z kretynem i zaoszczędzisz sobie czasu, który marnujesz będąc z kimś takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×