Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Meluzyna1

Od zawsze byłam sama, coś jest nie tak

Polecane posty

Gość gość
To ostatnie zdanie jest straszne. Ale cóż to doświadczenia nas kształtują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pustoraku a może depresja ci się nasila? Dlatego takie myślenie? Co do kobiet to są takue jak piszesz, ale oprócz nich są też zupełnie inne.Tylko jak nasz na taką trafić jak się chcesz izolować.? No chyba, ze wybierasz zycie samotnika, co też jest jakimś wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tu jeszcze ta 32 letnia dziewica? Masz imię na literę T?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jest tu jeszcze ta 32 letnia dziewica? Masz imię na literę T? Nie, nie mam imienia na litere T, ale gdybym miala, to i tak bym nie potwierdzila, skoro o ta konkretna litere pytasz, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak Tereso:). No ale dobra, kontynuujmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Cie to pocieszy to ja tez jestem dziewicą a mam 31. Mozemy przybic piatke:). Ale to mi jakoś nie ciąży. Liczę, że ktoś to doceni i ta cnota się jeszcze na coś przyda:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Pustorak
gość dziś Wiesz jak to jest? Na 1000 może 1 jest inna. Jakie mam prawdopodobieństwo trafić na taką? Zwłaszcza, że każda podczas rozmowy na pewnym etapie wmawia mi, że trafiam na złe kobiety, ale ona jest inna. Nawet moja znajoma, która zdradzała męża uważa siebie za wartościową. Ojciec chciał ją z domu wyrzucić. Wolał zięcia od córki. :D Ludzie i świat.. tyle kłamstw, tyle manipulacji, egoizmu... Tak jak pisałem, nawet aniołowi nie uwierzę, że jest święty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak Cie to pocieszy to ja tez jestem dziewicą a mam 31. Mozemy przybic piatkeusmiech.gif . Ale to mi jakoś nie ciąży. Liczę, że ktoś to doceni i ta cnota się jeszcze na coś przydausmiech.gif . ttttttttttttttttt Wlasnie czytalam jakies forum inne niz kafeteria na temat wiekowych dziewic i prawie wszyscy mezczyzni tam orzekli, ze taka to juz sie do niczego nie nadaje, bo niskie libido, bo pewnie katoliczka co da raz na miesiac po slubie , bo chora jakas pewnie i ze nie da jej sie nauczyc technik zaspokajania, ktore powinna przez nascie lat doskonalic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się z tym nie zgadzam i mogą mi naskoczyć:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Pustorak
Za bardzo się przejmujecie tym co inni mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I widzisz to jest właśnie podsumowanie wszystkiego to jedno zdanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Pustorak
To i tak niczego nie zmieni. Wy nadal będziecie się zamartwiać. Ja nadal będę marzył o wygranej w lotto. A głupców nie ubędzie. Możemy spędzić tu dni, tygodnie, lata... Wszystko jednak ulegnie zapomnieniu. Nas tu tak naprawdę nie ma. Czym że są problemy jednostki? Czym jest planeta Ziemia w obliczu bezkresu wszechświata? Czym jestem ja? Moja depresja się nie nasila. Przeradza się raczej w swego rodzaju filozofię życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:02 to takie klasyczne głupoty, takie jak to że np. każda sama jest sama bo jest brzydka. każdy jest zupełnie inny w seksie, każdy ma zupełnie inne wrodzone libido, inną strukturę neurologiczną , inne zdolności do osiągania orgazmu itp. Jeśli przykładowo osiąganie orgazmu to faktycznie kwestia ćwiczenia i nauczenia się , to dla mnie to okazała się być najtrudniejsza rzecz jakiej się miałam kiedykolwiek nauczyć, a jestem naprawdę pojętną i zdolną osobą. A kto inny znów powie, że ma orgazm po prostu od powiedzmy piątego seksu w życiu. I wiek tu nie ma żadnego znaczenia tylko kwestie fizjologiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ale o ile my to wiemy albo akceptujemy, ze np. jestem sama, bo cos tam, to mezczyzni takich unikaja jak ognia! do tego dodac ten wiek i prawdopodobienstwo ze sie umrze bez milosci (emocjonalnej) i w dziewictwie jest baaardzo duze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to skoro samych unikają to chcą tylko zajętych albo takich które miały 10 partnerów? :P nie. mężczyźni (po 30 przynajmniej) szukają miłości, kobiety z którą będą mogli mieć dom, rodzinę, kochającej, wyjątkowej, innej niż tamte z którymi byli kiedyś. Nikt nie uciekł od tych moich koleżanek którek po 30 były dziewicami. Po prostu dwoje ludzi trafia na siebie i chce ze sobą być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny dzisiejsze sa jak kibel, kazdy do nich sra i spuszcza wode. Jak jestes singielka to widac jestes ta wartosciowasza co nie moze sie odnalezc w dzisiejszej rzeczywistosci ;) witamy w klubie singli z zasadami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facetom w końcu nudzą się te dziunie, solary i tipsiary. One były dobre kiedyś na parę razy, żeby się popisać, potem szukają innego typu kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnie powiedziane - nie możność odnalezienia się w dzisiejszej chorej rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Oleńka250 2017.04.23 A czy któraś z was chce podjąć się takiej techniki na przyciągnięcie partnera? Trwa 3 tygodnie. Ja próbowałam może ze 3 razy, ale nigdy nie dawałam rady wytrwać. Podobno to działa. Polega to na komunikowaniu się z podświadomością idealnego dla nas partnera w czasie snu. Może to dla niektórych zabrzmi dziwnie, ale ja wierzę, że coś w prawie przyciągania jest i jak dla mnie to jest ostatnia deska ratunku. Jakby ktoś chciał pogadać na ten temat i wspierać się w znalezieniu miłości to proszę o kontakt usmiech.gif " vv czy to aktualne? zostaw jakiś kontakt do siebie, jeśli nadal tu zaglądasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To znowu ja 123
To znowu ja, E Pustoraku teraz marudzisz. Jedna na 1000. To jest już coś. Myślałam, że napiszesz jedna na milion;). Ale nie chce cie do niczego przekonywać, mas swój punkt widzenia ja mam swój. Tylko ciekawi mnie, dlaczego masz aż takie złe zdanie o kobietach. Ja przeciwnie, jakkolwiek wielu jest mężczyzn nie nadających się do życia, to ogólnie lubię mężczyzn i nie uważam, że oni wszyscy z gruntu są do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też, choć ciężko mi powiedzieć dobre rzeczy o mężczyznach, z którymi obcowałam osobiście, to wiem, że jest sporo naprawdę wartościowych i fajnych. Widzę np po szczęściu moich koleżanek :) Dojrzałość jest wtedy , kiedy postrzegamy świat nie li tylko przez swoje osobiste doświadczenia, lecz z szerszej perspektywy. Bardzo nie lubię, kiedy ktoś uważa że w ludziach nie ma dobra. W ludziach są ogromne pokłady dobra. Ludzie są ze swej głębokiej natury dobrzy i wszyscy jesteśmy do siebie bardzo podobni. Dotarło to do mnie kiedyś, że tak naprawdę wszyscy jesteśmy w swym "trzonie", w swej kondycji człowieka, tacy sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 22 lata i też od zawsze byłam sama :( Nie wierzę, że w moim przypadku cokolwiek się jeszcze zmieni. Żeby o tym dłużej nie myśleć planuję rozwijać moje filmowe hobby, ukończyć studia, potem zrobić doktorat - realizować się w taki sposób, skoro znalezienie ukochanej osoby nigdy nie będzie mi dane... Na szczęście mam paru dobrych przyjaciół, no i ukochane zwierzątko, które wiernie mi towarzyszy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To znowu ja 123
21:08 Tu Niezupełnie się zgodzę. Niektorzy w tronie są od początku źli. Ale dużo jest też dobrych i porządnych, ja przynajmniej staram się do takich znajomości dazyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 :D hahha toś mnie rozbawiła. pogadamy za 10 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:13 od początku tzn? jako noworodki? :D albo 2-letnie dzieci? :d nie są. nikt nie jest zły w sposób wrodzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 lata??? Kobieto nie truj. My po 30 jesteśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan Pustorak, dobrze wiem, co czujesz, bo sama przeżyłam dokładnie to samo. Osoba, która stała się moim obiektem westchnień też jako jedyna okazała mi ciepło i zainteresowanie, takie szczere i bezinteresowne, co spowodowało, że po prostu wpadłam po uszy. Nie mogłam wyjawić swoich uczuć i z czasem nasze drogi się rozeszły. A ja dalej mam tę osobę w głowie, przeżywam i porównuję wszystkich do tej jednej osoby i zawsze wychodzi rozczarowanie, bo nikt nie jest przecież kopią tej osoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To znowu ja 123
Jedna ma nawet 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
--> Chciałabym być optymistką, ale mimo iż mam "tylko" 22 lata nie oznacza wcale, że nie odczuwam samotności. Już wiele osób mówiło mi, "na pewno kogoś poznasz" itp... i nic :( Tak mijają kolejne lata. :( Zresztą już nawet nikogo nie chcę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:19 tak, wiesz, ale chodzi o to, (mam 30 lat), że 90% par które znam, zawiązało się po 22, a nawet po 25 r. ż. Z tego spory odsetek po 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×