Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mąż nie chce przyjać akceptacji mego zaproszenia na Facebooku

Polecane posty

Gość gość
Kobieciarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno ***** tam jakies fajne foczki przegrana babo. I gada z bylymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wiem do czego służy głowa, jem niom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnana
tez bym nie przyjal od ciebie zaproszenia. upokarzajace? co wy k***a ludzie oc***eliscie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat był już wałkowany na wykopie link też podano polecam tam sprawdzić a na przyszłość użyć google. Temat do zamknięcia pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno kogoś ma, mój EX musze przyznać wstydził sie mnie dodać do znajomych, bo bał się, że będę mu komentowała zdjęcia dawała serduszka i takie tam, żeby się jego obecna partnerka nie dowiedziała. Trochę mi szkoda i czuje sie winna, że mocniej nie nalegałam, bo mogłabym temu zapobiec jeszcze na wczesnym etapie, pewnie by sie sploszyla. A tak to trwalo i trwalo az w koncu zobaczylam PODESLANE MI ZDJECIE TYLKO DZIEKI TEMU ZE ZNAJOMA MIALA TA KOBIETE W ZNAJOMYCH I SIE MNIE ZAPYTALA CZY WIEM JAKIE SOBIE DODAJE ZDJECIE Z MEZEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi ale on cie nie kocha, inaczej przyjąłby to zaproszenie, ba NAWET SAM POWINIEN CI JE WYSŁAĆ. To musi być straszny człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
posłuchaj mnie,starej suczy,przeciętnej urody acz pożeraczki męskich serc. Olej to zapraszanie! Stwórz 3-4 fałszywe meskie konta na fb i dodaj do swoich znajomych Konta załóz jak najszybciej,niech bedzie na nich jakiś ruch,coś z nich ud co jakiś czas,zmieniaj fotki (uwaga nie bierz fotek z neta!!) Konta muszą mieć znajomych,żaden problem,najpierw uzupełniaz profil potem spraszasz spersonalizowanych ludzi( profil ud mnóstwo aut-spraszasz blacharzy,lakierników luzny przykład) Po około 2-3 tyg zacznij bardziej dbać o siebie i byc bardziej tajemnicza,kup simkę i wyślij sobie niewinnego smsa od "Artura" o treści "Patrycjo może jednak zmienisz zdanie?" Jednocześnie fałszywy profil Artura lajkuje i kom Twoje nowe ładne zdjęcia na fejsie. poza Arturem zdjęcia serduszkuje też "Marek" oraz "Grzegorz" Wszystko dajesz na publiczne bo męża nie ma w znajomych. W ogóle nie okazujesz żadnej zazdrości,zapisujesz się na fitness,częściej wychodzisz wieczorami (chociazbyś miała sama łazic 2 h po miescie),cały czas masz tel przy sobie,panicznie boisz się zostawic tel na 5 min bez opieki. Po około 1-1,5 mc twój maż zaczyna trybić że chyba robisz go w bambuko,zaczyna zabiegać bo przecież nie będą mu jakieś "Artury" żony na fejsie serduszkować. Poza tym zabawa polega na tym by gonić króliczka,króliczek sie wymyka to włącza się instynkt. Oczywiscie Ty łaskawie acz z pewnym oporem pozwalasz się nowo uwodzić mężowi. I tak scalona na nowo ze swoją drugą połówką ,NIE zapominasz o powyzszych akcjach,ich nateżenie zalezy od aktualnej temp waszego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuel
pewnie mąż ma na FB swój własny świat, swoje fejzbukowe "ja", które jest jego prywatnością i którego nie chce dzielić z rodziną, żoną, żeby był przez nich oceniany, bo może jego działalność na FB to jakaś osobna rola, z której nie chce być oceniany lub rozliczany. może w zalotny sposób rozmawia z koleżankami, może ma sposób bycia tam, ktorym nie czuł by się komfortowo dzielić z kimś z rodziny. to nie znaczy, że robi coś zlego, albo że ma romans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzydka jesteś i się ciebie wstydzi, jakby był z ciebie dumny to by pochwalił się innym znajomym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstydzić się najbliższej osoby, jakież to poniżające. Ci wszyscy w związkach, żonaci ze statusem wolny, żałosne dupki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:00 Dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zaproś Pudziana. Mąż będzie zazdrosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imiglikos
Patrząc na poziom inteligencji autorki, jej błędy gramatyczne i stylistyczne, wcale się nie dziwię że mąż nie chce przyjąć jej zaproszenia. Wiązałoby się to pewnie z komentarzami w postaci serduszek, milionem zdjęć, oznaczeniem męża wszędzie gdzie popadnie, ustawieniu związku ze statusem publicznym i milionem innych rzeczy. Daj chłopu spokój i idź tłuc schabowego żeby facet miał co zjeść jak wróci z roboty, ktoś musi zarobić na abonament za internet żebyś mogła wypisywać te kretyństwa w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co siedzieć na tym debilnym fejsie, nie lepiej wyjść z żoną do parku albo na kawę czy czekoladę? albo ją powywracać w sypialni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tuś mi niecnoto !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź p*****lnij się w głowę kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może po prostu ma Ciebie dość i nie chce żebyś mu jeszcze dupę truła na fb i wrzucała jakieś głupie fotki? Zajmij się życiem a nie pierdołami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
C***y bez jaj tyle można o was napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozostale prowokacje tej osoby. W ktoryms temacie juz pisala o tym fejsbuku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet jak cie doda do znajomych to i tak moze zmienic ustawienia prywatnosci i nic nie zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P*****lniete jesteście. Jezeli facebook to wyznacznik waszego dobrego pozycia w związku, oznacza to ze nigdy nie powinnyscie tworzyc zwiazku z kimkolwiek. Ludzie maja wazniejsze sprawy na glowie niz siedzenie na facebooku i obserwowanie co wrzuca maz/zona. P********ilo wam sie w glowach ostro od tego dobrobytu Jezeli facebook wywiera az taki wplyw na wasze zycia to moze go zwyczajnie usuncie? Autorka nie bedzie sie musiala martwic tym ze maz nie chce zaakceptowac jej zaproszenia. Zalosne jest to jak pozwalacie nowoczesnym technologiom penetrowac swoje zycia. Wspolczuje braku ambicji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie,że to projekty tej samej osoby. 100/100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno ma pieroga na boku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p....e co wy baby w tych pustych łbach macie,chcecie facetów na kazdym kroku kontrolowac, smycz mu załóż, i sprawdzaj czy cię w wc z rozkładówką playboya nie zdradza. Może podejdz do lustra i spójrz na siebie , zadbaj o swoje hobby/ jeśli wiesz co to/. Zrób mu niespodziankę, daj coś od siebie, a jak wam się w łóżku układa, nie naciskaj, sam ci powie Wam się k.... zdaje ksienżniczki ze spalonego zamku że wam się wszystko od tak należy bo macie waginę, Otóż wyprowadzę was z błedu nie nic wam się nie należy i na wszystko trzeba sobie ZAPRACOWAĆ./ ale pewnie nawet nie wiecie co to znaczy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usuń konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×