Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Uciekająca Amy

Kolosalne długi

Polecane posty

Gość gość
Taak , a swinie lataja,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogubiłaś się w tym wszystkim. Zupełnie nie rozumiem tej gry z podstawianiem uwodzicielki, jaka jest ta Twoja miłość do niego? Ty nie potrafisz byś uczciwa, ani wobec niego, a o sobie samej już nie wspomnę. Zastanów się, co Ty wyprawiasz? Twoje podejście najdelikatniej można określić jako tchórzliwe. Czy widzisz, jaka jesteś podstępna, jak manipulujesz? Wstydź się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, trzeba być idiotka żeby z kims takim układać sobie zycie- i nie chodzi tylko o długi ale o całokształt. Będziesz z nim klepac biedę, on jeszcze będzie kasę wysyłał mamusi która ,,nie przyzwyczajona do pracy", pewnie jeszcze zdradza Cie, śmie Twierdzić ze z ,,przyjaciółką" z która chce otworzyć bar (raczej nierealny pomysł), Ty się będziesz cisnela z córka w mieszkaniu gdzie bedzie on, ta dziewczyna i kolega, jeszcze jego mamusi brakuje żeby z wami zamieszkała hehe... Zafundujesz stres i niepewna (materialnie) przyszlosc corce ale cooo tam przeciez Ty go koochasz. Ile masz lat, 15?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nie wyjechal, nigdy nie byl imigrantem, nie ma pojecia jak tam jest, jakie sa realia ale juz ma plan jak to bedzie "pomagal" innym! Sobie jeszcze nie znalazl domu ani pracy tylko wpieprza sie ludziom domu zeby bylo taniej a innym bedzie domow szukal! Cos mi sie wydaje ze to pomysl na kolejny przekret jak od ludzi wyciagnac kase za "zalatwianie"domu czy roboty - mieszkam w uk juz 10 i sporo takich cwaniakow widzialam!!! W Polsce oszukal ludzi a teraz ma zamiar oszukiwac za granica - dla mnue ti zwykly smiec i szmata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uciekająca Amy
No właśnie, więc może mi powiedz jak tam jest? Jak się żyje w UK, jakie są realia imigracji? Ja też nie wiem. Wiem jakie życie czekało by nas w Polsce. Te realia znam. Macie rację, podstawianie komuś dziewczyny to oszustwo. Ale facet chce mi zmienić życie, mieszka daleko, nie mamy wspólnych znajomych. Chcę żeby ona się dowiedziała o nim jak najwięcej, może jej powie cos czego ja nie wiem, może mi będzie mówił że siedzi w domu a jej że no nie wiem, chciałbym to skonfrontować. A do tego czy chciałby mnie zdradzić. Muszę mieć argument w ręku by powiedzieć mu spadaj. Oszustwo oszustwem, ale tu o mnie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Szkocji bedziesz miala takie same realia jak i w Polsce! A nawet jeszcze gorsze bo dojda problemy z dzieckiem ktore bedzie mialo problem z zaaklimatyzowaniem sie w szkole bo jest po prostu za duze zeby plynnie przejsc na inny jezyk. Co innego dzieci 5-7letnie. O ile znajdziesz prace pieniadze wystarcza ci tylko na jedzenie i dolozenie do rachunku za pokoik - na zadne zasilki nie licz - brexit!!! No i twoj "partner" ktory nie ma najmniejszego zamiaru oszczedzac z toba zadnych pieniedzy bo woli to robic z przyjaciolka a to co zostanie wysle mamusi - powiedzial ci to przeciez prosto w twarz ale jak widze ty to wyparlas i nie przyjmujesz do wiadomosci - ok! Jedz i przekonaj sama jak to na zachodzie pieniadze leza na ulicy a wszystko jest za darmo - powodzenia! Z pensji pakowaczki owocow czy podcieraczki tylkow w domu starcow na pewno utrzymasz dom, kupisz kilka mieszkan i czrwone porsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uciekająca Amy
Dla zainteresowanych. Znalazłam motyw wg którego mój bawidamek mógł by ogłosić w UK upadłość. Nie mieć długów w rok. Nie za bardzo już chce jechać. Podobno w Polsce przepisy maja się zmienić, podobno można będzie ogłosić upadłość i wyzbyć się długów. Dziwne, nie słyszałam. Dziś wchodzę na gg, miejsce naszej ulubionej komunikacji a tu mój ukochany ma fotkę dodaną do profilu. Czemu? Bo nie pamięta, bo kiedyś miał, ble ble. Do tego wysłał mi zdjęcia jednej lalki z gg która rozbierala mu się we wszystkich odsłonach. Miała faceta podobno. Tylko palcem ja macal. Z inną na lizanie tylko się umówił. Nie widziałam go trzy tygodnie. Pewnie bzyka panie z gg, na pewno szuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On Ci tak powiedział ze z którąś laska ,,tylko na lizanie sie umówił", serio?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość icta
W odpowiedzi na powyższe posty, proponuję umorzyć wszystkie długi w ramach upadłości konsumenckiej. Jest to tak naprawdę jedyna droga do umorzenia wszystkich zobowiązań, których dłużnik nie jest w stanie spłacić. Nie ma innej drogi poza spłatą, albo umorzeniem części zobowiązań w ramach układu z wierzycielami. Z dniem ogłoszenia upadłości dłużnik uzyskuje odprężenie albowiem żaden z wierzycieli nie może już windykować dłużnika. Wierzytelności mogą co najwyżej zostać zgłoszone do masy upadłości. Wszystkie postępowania egzekucyjne zostają zawieszone i umorzone z mocy prawa. Na zakończenie postępowania dłużnik zostaje oddłużony ze wszystkich długów. Dłużnik nie musi posiadać żadnego majątku, a wszystkie koszty w takim wypadku pokrywane są ze skarbu państwa. Jest to najprostsza droga do rozpoczęcia nowego życia. Jeżeli są Państwo zainteresowani upadłością konsumencką proszę skontaktować się z nami pod numerem telefonu: 515587191, lub poprzez naszą stronę www.icta.pl. W przypadku wątpliwości, które pewnie się pojawiają, albo innych pytań również zachęcamy do kontaktu. Czekamy na Twój kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×