Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Uciekająca Amy

Kolosalne długi

Polecane posty

Gość Uciekająca Amy
Mieszkałam po rozwodzie w domu bez WC. Był wychodek, na zewnątrz. Powiedziałam kiedyś o tym Łukaszowi. Poprosił bym nie wspominała o tym przy jego mamie. Bo ona pochodzi z wyższych sfer....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde autorko nie wiem kto glupszy - ty, on cz jego mamusia? Ale do leczenia nadajecie sie wszyscy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwól,że opowiem Tobie historię znaną mi a podobną do Twojej. Facet ma długi, bo robił za słupa mafii. Jego długi na dzień dzisiejszy sięgają 2 mln złotych. Poznał kobietę, zaczęli być razem. Ona z głupoty i zaślepienia miłością zaczęła brać kredyty , by jemu pomóc . On pracował na czarno , co z tego że zarabiał , jak większość kasy przepijał z kolegami. Ona zaszła w ciążę. Wyjechali za granicę do Niemczech , okazało się że jej obrotny facet załatwił im super mieszkanie w szopie. Ona wróciła do rodziny w Polsce bo nie wyobrażała sobie takiego życia. Jak tylko spłaciła swoje długi i urodziła on przyjechał odwiedzić syna. Na syna nie dał do tej pory ani grosza alimentów mimo tego iż za granicą zarabia. Nawet nie jest jemu głupio przyjechać ubranym w nowe ciuchy od Armaniego i twierdzić , że nie ma kasy na alimenty. Ale po co ja to piszę, przecież i tak się do niego odezwiesz i wyjedziesz z nim i będziesz spłacać jego długi i utrzymywać jego mamusię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznijmy od tego, że nie ma takiego kraju jak Szkocja. Jest Wielka Brytania. Czy polski komornik może was zlicytować z Wielkiej Brytanii ? Może, dopóki Wielka Brytania należy do Unii Europejskiej. Procedura wyjścia Wielkiej Brytanii z UE już się rozpoczęła, ale zakończy się dopiero w Marcu 2019 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ucieczka zagranicę przed komornikiem lub nakazem aresztowania ma sens tylko wtedy, gdy wyjeżdża się poza Unię Europejską. Np. na Ukrainę. Tylko że to wymaga paszportu, a jeżeli dana osoba ma sądowy zakaz opuszczania kraju (w przypadku nakazu aresztowania), to przy sprawdzaniu paszportu, Straży Granicznej wysoczy informacja że jesteś objęty / objęta zakazem opuszczania kraju i zostaniesz przekazany / przekazana Policji. Ale przed komornikiem, uciec można. Tylko co będziesz robić na takiej Ukrainie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznijmy od tego, że nie ma takiego kraju jak Szkocja. X Oczywiście, że jest , Jest to kraj wchodzący w skład Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii które to składa się z Anglii , Walii, Szkocji i Irlandii. Gdyby Szkocja, Walia, Anglia i Irlandia Płn nie były krajami nie miałyby możliwości wystawiania swoich reprezentacji w choćby piłkarskim Euro, a z tego co pamiętam na ostatnim Euro widziałem reprezentacje wszystkich krajów W.B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uciekająca Amy
No dobrze. Wiemy już jakie kraje należą do Zjednoczonego Królestwa. I że jakąś lale wykiwal facet z dlugami. No i jeszcze że głupota było by wyjezdzanie z kimś takim. Co nie zmienia tego co do niego czuję i tego że nie wzięła bym mu pożyczki kredytu, nie utrzymywała mamy nie zachodzila w ciążę. Głupio się zakochałam i cierpię teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uciekająca Amy
Jeszcze jeden news. On po przyjeździe do Szkocji ma wysłać mamie trzy tysiące. Bo podobno jej jest dłużny. Więc ja stwierdziłam już wiedząc że go zostawię że teraz wydam oszczędności w kwocie trzy tysiące na moje dziecko. Na rower, komórkę, korepetycje. On się zdziwił, ja stwierdziłam że taki będzie układ dla pomocy jego mamie. Tyle co on na nią ja tyle na dziecko a resztę będzie musiał zarobić, na mój przyjazd np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jednak z nim jestes? Widac ze on i mamuska to kombinatorzy. Przerazil cie tez stan mieszkania, malo tego ze kombinatorzy to i brudasy. Dziewczyno, przecierpisz i dasz rade. Nie pchaj sie i corki w to bagno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uciekająca Amy
Z jednej strony wiem że to nie jest taki zwyczajny chłopak. Mega długi nie spadają na kogoś kto się nie bawi w ryzyko. Gdy słucham że weźmie kolegów by komuś tam dali popalić za nie oddane pieniądze to też mi się to nie podoba, to nie mój świat. Ale tak po za tym to fajny oddany chłopak z którym można noc przegadać. Nie dość że mi się podoba to jeszcze umiemy się dogadać. Ale że nie wstydził się mnie wziąść do tak brudnego mieszkania.. Jestem nie jestem. Cały czas się zastanawiam nad nim. Czy zrezygnować z tej miłośc***atrząc na wszystko krytycznie. Ciężko kazać odejść osobie która się kocha i która mówi że kocha. Mam głupi pomysł, chciałam wynająć jakąś dziewczynę która za pieniądze spróbuje go poderwać. Jeśli na to pójdzie to ja dam sobie spokój. Będę wiedziała że to tylko ściema jak jego całe życie. Jeśli nie to będę z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uciekająca Amy
Nikt nie podpowiedzial mi że w UK póki jest w Unii można przeprowadzić upadłość konsumencka pod którą podchodzą długi z ZUS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze ze tylko ciebie interesuje upadlosc i jego sytuacja - on ma to gleboko w doopie!!! Nie ma zamiaru nic splacac, z nikim sie ukladac i nic oglaszac!!! Mozesz juz przestac robic za jego nianke, prawnika i ksiegowa??? Przeciez on wcala tego nie chce! On chce uciec i mamusie utrzymywac - a ty masz zarabiac na siebie i pomagac mu sie utrzymywac - KIEDY TO DO CIEBIE DOTRZE TEPA IDIOTKO???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amy, długo go znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to ma za znaczenie ile go zna? Widuje sie z nim raz na dwa tygodnie, nigdy z nim nie mieszkala i w dodatku on ja zdradzil - on w planach nie ma wspolnego zycia tylko ucieczke za granice od dluznikow, odkladanie kasy z inna "przyjaciolka" na wspolny biznes i wysylanie kasy mamusi zeby nie musiala pracowac. No wprost ideal chodzacy zeby z nim "rodzine zakladac"!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za desperatka... Niby Juz sie z nim rozstala a teraz pisze ze sie jeszcze zastanawia. Nie ma znaczenia czy to 16stolatka zakochana czy 34-latka, tak samo glupia I naiwna. Jak chcesz zniszczyc sobie i corce zycie I klepac biede to jedz z nim! A ten pewnie jeszcze Ci rogi przyprawi z ,,kolezanka" z ktora planuje otworzyc biznes. Widac ogrom rad ludzi ktore tutaj dostalas nie pomagaja, sama musisz sie bolesnie przekonac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uciekająca Amy
Witajcie. Co nowego, mianowicie dowiedziałam się (tak, ja, nie on) że w upadłość konsumencka w UK wliczaja się też długi w ZUS. No ale to trzeba się zainteresować, coś z tym zrobić. A przede wszystkim być tam, mieszkać. Dziwne że on o tym nie wiedział. Co jeszcze, znalazłam dziewczynę która za symboliczną kasę będzie z nim pisać, dzwonić, umawiać się. Sprawdzę go już konkretnie. Jeśli on w to pójdzie to po prostu jestem dla niego bo jestem. Ale to żadna miłość. Ja go kocham, może to głupie ale serce mi pęka by go od tak zostawić. Jeśli mnie zdradzi będzie łatwiej. Bo nie potrafię go skreślić za biedę, naiwność wobec matki, za długi. Bo to nie jest zły ani głupi człowiek. Boję się ryzykować sobą i dzieckiem ale kocham go. Więc mam nadzieję że on mnie oszukuje i zdradzi. Wtedy nie pęknie mi serducho gdy powiem mu pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No on glupi nie jest, bo trzeba miec glowe zeby tak kombinowac, ale ty...no niestety, inteligencja nie grzeszysz. I jak mozesz pisac, ze to nie jest zly czlowiek skoro wyrolowal nie jednego pracownika i jeszcze nie widzi problemu komus dowalic ze nie oddal kasy. Mam nadzieje ze ktos jemu dowali ze te przekrety. Eva Braun tez napewno mowila o Adolfie, ze to dobry czlowiek, ze sie zakochala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uciekająca Amy
Porównanie do Hitlera jest trochę groteskowe. Z tego co wiem to za długi odpowiada ojciec, on załatwiał wszystko z księgową. A Łukasz dowiedział się po pięciu latach tego wszystkiego że już są spore problemy. Nie wiem. Może to wszystko ściema, może on przykładal też do tego rękę i cieszył się że są pieniądze. Można sobie tak gadać. Jak na razie to wynajelam dziewczynę która udowodni mi pewnie jaka jestem idiotka. Nad niczym więcej nie będę musiała się zastanowiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez juz raz sie umawial z "inna"przez internet - nie przyjelas tego do wiadomosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09.29- malo jej bo ona uwierzyla ze on ,,zartowal" :D. Pociesza sie tym ze on napisal tej wymyslonej laace ze ma dziewczyne I nie chce tego psuc ale z drugiej strony byl chetny na seks z nia. No tak, przeciez on Bedzie sie trzymal autorki bo gdzie znajdzie druga taka glupia ktora zwiaze sie z dluznikiem? Ale na Sam seks owszem, chetnie by poszedl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uciekająca Amy
To powiem wam tak, znalazłam wśród znajomych dziewczynę która zgodziła się z nim pisać, rozmawiać, spotkać się z nim. To podle bo teraz nie widzimy się dwa tygodnie ale trudno, chce zobaczyć jak on zareaguje. Tonie w dlugach, nie dziwię się że żadna nie chce się angażować głębiej. Ale taka mnie powinien docenić. Więc będę mu misiowac, zapewniać że z nim wyjadę itd a koleżanka będzie działać. Jeśli spotka się z nią itd to koniec. Nie jest wart niczego z mojej strony. I to jego kocham tyle warte co on sam. Niech zdycha razem ze swoją matka i jej dlugami. Zdradzi mnie teraz to i w życiu będzie, a ktoś taki powinien być bardziej niż zwykły chłopak. Myślę że da się poderwać a ja po prostu zostanę bez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gorace zelazko tez dotkniesz zeby sie przekonac, ze parzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy ten wyjazd? Bo juz trzeci tydzien ciagniesz te opowiesc a o wyjezdzie ni widu ni slychu! Teraz skupilas sie tylko na zawartosci jego majtek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze trzeba wziasc pod uwage ze ta dziewczyna moze nie byc w jego typie I odpusci sobie spotkanie- co nie znaczy, ze na Inna by sie nie polasil. Noi przede wszystkim ze domysli sie ze to znowu Twoja zasadzka I nie umowi sie z nia. A Ty uznasz go zaraz za km,,kochajacego wiernego misia" hehe...a tymczasem on moze Cie zdradzac z ,,Przyjaciolka" z ktora planuje oyworzyc biznes, koniecznie chce jechac tam I mieszkac z nia (i tym kolega) to nie wydaje Ci sie podejrzane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uciekająca Amy
Mieszkanie z znajomymi to po prostu tańsza opcja. No może jeśli tam da się pracować we dwoje i spokojnie można utrzymać mieszkanie i dziecko z dwóch najniższych. Bardziej martwią mnie jego złote pomysły. Bar, pomoc dla emigrantów kiedyś.. Dowiedziałam się że tam w rok spłaca się długi po upadłości i koniec problemów. Jego ta informacja nie pochłonęła. A co do dziewczyny.. myślę że mu się spodoba. Nie jest brzydsza niż ja a komunikatywna i wesoła. Pewnie będzie z nią pisał, pewnie się umowi. Jeszcze nie wiem jak mu powiem że to moja sprawka. I jak daleko koleżanka się posunie, myślę że słowne propozycje zakończą temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boszszsze co za bzdury!!! ty masz ponad trzydzieści lat??? ja mam wrażenie że mentalnie masz 15 lat zajmij się lepiej dzieckiem, poszukaj lepszej pracy, zamiast zachowywać sie jak zdesperowana na związek małolata - założę sie ze twoja córka jest inteligentniejsza niż ty! skończ myśleć krokiem a zacznij łbem! po prostu słów brakuje żeby opisać jak żałosną szmatę robisz z siebie - nie wstydzisz się swojej córki? ona na to patrzy!!! trochę godności!!! sprawdź w słowniku co znaczy to słowo bo po przeczytaniu tego co wypisujesz jestem pewna że nie masz o tym pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01.07- no właśnie. I co, jeśli poprzestanie na słownych propozycjach, Komplementach, flircie, a jednak się z nią nie spotka to będziesz zadowolona i ujdzie mu to płazem? :D zapewne wytlumaczysz go jakoś np ze dawno się nie widzieliscie i czuje się taki samotny wiec chociaż przez internet niech poflirtuje a poza tym to jest wierny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za pomysl z pomoca dla emigrantow??? Bedzie zarabial na nich? W jaki sposob???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest prowo, nie ma takich glupich kobiet. Jeszcze podsuwa facetowi dziewczyne oplacona przez siebie, Moze go uwiedzie i z nim zostanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uciekająca Amy
Chciałbym otworzyć miejsce gdzie ludzie imigrujacy do UK znajdą pomoc z zamieszkaniem, praca i ogarnięciem się tam. Coś w tym stylu. Prowokacja? Do czego niby? Bo on ma długi, ja go kocham, na prawdę wszyscy uważają że trzeba być idiotka by żyć z takim facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×