Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Uciekająca Amy

Kolosalne długi

Polecane posty

Gość Ana435
Wybaczcie, napiszę dobitnie bo do autorki nic nie dociera. Otóż jesteś zdesperowana kobieta po trzydziestce, którą młodszy facet przeleciał i ta już zapomniała o całym świecie. Cóż, zakochałam się nieważne, że ma długi, ważne, że od czasu do czasu mnie bzyknie. Co tam córka? Co ona mnie obchodzi? W końcu jakiś facet zainteresował się mną. Ojej jestem taka szczęśliwa :-) Żenada :-( Kobieto idź do psychiatry bo głowa sieieje a dupa szaleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 tys zł to żaden pieniądz, chyba tłumaczyć ci nie trzeba? Ty pracujesz teraz? Gdzie mieszkacie z córka? Powiem tak - jeśli tak bardzo Ci na nim zależy, bi bierz jak najwyższy kredy jaki ci dadzą, sprzedaj co nasz i Spieprzajcie, ale nie do kraju unii, a do Ameryki środkowej, jakiegoś raju podatkowego i żyjcie tam do śmierci. Poważnie. Myśle, ze chciałabyś stworzyć związek na zawsze? Wyobrażasz sobie takie życie zawsze w niepewności tutaj? Przecież on nigdy nie będzie mógł podjąć legalnej pracy, za co będzie żył w wieku emerytalnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale on chce do Szkocji! Nie zapominajcie ze tam mieszka jego "kolezanka" z ktora ma wspolne plany i z ktora chce odkladac kase na ich wspolny biznes. Nie z autorka! Nie zapominajcie tez o jego mamusi ktorej on chce slac pieniadze bo jest "z dobrej rodziny i nie nawykla do pracy"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uciekająca Amy
Mi powiedział że wiedział że to moja sprawka. Że jak nie ja piszę to koleżanka.no ale racja, nie powinien pisać lub nawet zablokować taka osobę a on nawet pierwszy wysłał życzenia na święta. A później to już wg. tekst że jak mu się spodoba to sami wyślą mi film jak się bzykaja. Później napisał że szkoda mu tego co nas łączy czy coś, cytowalam dosłownie wyżej. No ale jednak. Mówi przecież że mnie kocha. Myślałam o wyjeździe długo. To że ten brexit faktycznie wchodzi i obejmie Szkocje to dla mnie nowy temat. Dlatego jeszcze nad tym myślę. Bo dla niego to jedyna szansa, uciec od tych długów. Wiem, życie bez kasy, bez możliwości kredytu, wiem. Sama żyje za najniższą krajową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co, nie ma sensu już pisać Autorce, która jest typową desperatką, która tak kooocha oszusta i dożywotniego dłużnika, że spaprze życie sobie i córce na własne życzenie. Ktos napisal, ze w Polsce nie idzie sie do wiezienia za dlugi. NA RAZIE, bo prawo tez się zmieni w tym zakresie, liczę na to. Facet ma dług wobec Skarbu Państwa, czyli jest winien nam, podatnikom mnóstwo kasy. Ktoś ciężko chory nie dostanie renty z ZUS, bo takich lewusów jak gach autorki jest więcej. Ale mamy rząd prawicowy, który wziąl się na poważnie za sciganie zlodziei i oszustów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta dalej w kolko to samo! Ani slowa o corce, o relacji miedzy nim a corka, o tym ze on ma plany z kims innym - tylko w kolko czy chcial tamtej wsadzic czy nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona i tak wie swoje. Ktos wyzej dobrze napisal. Desperatka. Szkoda tylko dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale on chce do Szkocji! A on jakimś idiota jest?? Nie wie, ze Brexit? Myśli, ze odłoży na interes i będzie was stać jeszcze na normalne życie, mieszkanie i jeszcze matce wyśle??? Z praca tez nie jest tak łatwo juz. Widać, ze on ma nóż na gardle, ale Ty nie i w dodatku masz córkę i to o niej powinnaś myślec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uciekająca Amy
Liczy że Szkocja zagłosuje za niepodległościa. Ma być przecież jeszcze jedno referendum. Liczy też że tam żaden komornik go nie dosięgnie. Będzie pracował ciężko ale też będzie coś z tego miał. A pozostanie w Polsce.. to klepanie biedy całe życie bo z Komornikiem na karku. Przy nim w Polsce nigdy nie miała bym swojego mieszkania. Bo teraz nie mam. Jest domek po babci do remontu ale kto zarobi na jego remont. Z dwóch najniższych krajowych. Zresztą myślę że zsmelduje go i od razu zspuka komornik, moja rodzina się o tym dowie i nikt już ręki do mnie nie wyciągnie. Co do córki, lubi go. To sympatyczny chłopak. Tylko te marzenia, nawet bez brexitu mało realne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, nie chce być złośliwa,wiem jakie tu panują realia i jak każdy szuka pracownika za grosze, ale... W wieku 34 lat zarabiasz najniższa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domek do remontu to sporu wydatek, jeśli chcesz żeby jakiś facet to zasponsorowała to szukaj takiego z kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co, może sama postaraj się podnieść kwalifikacje, żeby się wybić ponad najniższą krajową? Patrzenie "kto zarobi na remont domu po babci" jest trochę śmieszne. Może zamiast skupiać się na braku perspektyw ukochanego przyjrzyj się własnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto , niech on jedzie sam i probuje zarobic. Moze uda mu sie cos splacic , cos umożyć albo oglosi upadlosc konsumencką. A moze zostanie z ta kolezanka i problem rozwiaze sie sam . Bedziesz miala swiety spokoj z nim i z jego matka. Mysle , ze to dobre prowo jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wynajmujesz mieszkanie? To może przenies sie do tego domu i próbuj remontować po trochę. Chyba, ze nie jest do zamieszkania zupełnie. Bo teraz to domyślam sie wynajmujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ...Ktos napisal, ze w Polsce nie idzie sie do wiezienia za dlugi. NA RAZIE, bo prawo tez się zmieni w tym zakresie, liczę na to... x A ja liczę na to, że zdechniesz jeszcze w tym roku padalcu. Pełno ludzi ma długi z powodu np. wadliwego prawa, a ty chcesz tych okradzionych już raz ludzi wsadzać do mamra. x ...Facet ma dług wobec Skarbu Państwa, czyli jest winien nam, podatnikom mnóstwo kasy... x Nie durny matole. Facet ma niezapłacone składki w ZUS, a to nie ma nic wspólnego z podatkami. W Polsce kilkadziesiąt tysięcy ludzi ma zaległości w składkach na ubezpieczenie społeczne, bo w odróżnieniu od takiej gnidy, jak ty, podjęli kiedyś ryzyko prowadzenia własnej działalności i teraz za to płacą. x ...Ktoś ciężko chory nie dostanie renty z ZUS... x Bo trzeba będzie wypłacić kolejne odszkodowania uczestnikom wycieczki do Smoleńska. x ...Ale mamy rząd prawicowy, który wziąl się na poważnie za sciganie zlodziei i oszustów... x Po tobie widać jakie bezmózgie g_wno ten rząd popiera i na Misiewiczów głosuje. Zacznij od zamknięcia w więzieniu swojego Kurskiego. On nawet alimentów nie płacił i za to ścigał go komornik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie chodzi o upadłość konsumencką! Facet ma dług wobec ZUS, instytucji państwowej. Nie mylcie pojęć i spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.41 powinno ci się wyszorowac jamę ustną szarym mydłem, za wszystkie inwektywy napisane na publicznym forum. Ach, boli, że prawica goni i wyłapuje złodziei? Uderz w stół, a nożyce się odezwą. Kolejny pseudobiznesmen kantujący pracowników się odezwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego z gazety wyborczej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie warto pisać, dziewczyna jest zbyt glupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Moi byli pracownicy szanują mnie do dzisiaj. To, co stworzyłem w swoim życiu, nadal przynosi pożytek innym ludziom. Dlatego wiem, że takie ścierwa jak ty, jedynie szczekać na innych potrafią, a sami niczego zbudować nie są w stanie. Głosuj dalej na tych, co ci 500+ i wsparcie dla patologi zapewnią. Już nawet NATO oficjalnie stwierdziło, że po ostatnich zachowaniach polskiego rządu, nie dopuści więcej polskich oficerów na stanowiska decyzyjne. O ile pamiętam to wczoraj Duduś był w Meksyku i chciał odznaczyć konsula honorowego RP, a ten go wyśmiał i powiedział, że od rządu, który ośmiesza Polskę na całym świecie, żadnego odznaczenia nie przyjmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Twoja "dobra zmiana" właśnie wykańcza rolników. Niekompetentni, ale zawsze wierni prezesowi, pogmerali w przepisach i przez swoją głupotę uniemożliwili rolnikom ubezpieczenie plonów. Sejm nie miał czasu zajmować się wymyśloną przez siebie nowelizacją, bo ważniejsza była rocznica objawień fatimskich. Potem genialny prezydent przez 10 dni opóźniał podpisanie nowelizacji i w efekcie ubezpieczenia obowiązują dopiero od końca kwietnia. Wszystkie przymrozki, gradobicia itp. przysporzyły Polsce kolejnych bankrutów, których takie bydlę jak ty, chce za opieszałość PiS-u wsadzać do więzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieduszka Stalin uśmiecha się
Ty nie rozumiesz. PiS w ten sposób walczy z kułakami :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samodzielna studentka
Ze studentami też walczą, bo chcą zabronić handlu w niedzielę i ozusować nasze umowy. Teraz już nigdzie nie znajdę pracy na weekend :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczęło się od długów, a skończyło na pisuarach. Wracając do długów, to niestety, one się ciągną za człowiekiem. Można jakoś z nimi żyć, ale można próbować od nich uciec, za granicę, ale lepiej nie w Europie, trzeba zacząć od początku gdzieś w Ameryce, Azji, czy w Afryce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A tobie pisuary nie kojarzą się z długami :P. Zawsze można poprosić o azyl na Białorusi, albo w Rosji :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to jakieś wyjście, tym bardziej że i Rosjanie i Białorusini, są tak jak my słowianami, więc łatwiej się z nimi dogadać, niż z azjatami czy afrykanerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisuary niewątpliwie kojarzą się z długami, tak że może lepiej uciekać z tego kraju, zanim będziemy zmuszeni je spłacać? Może być Rosja czy Białoruś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe, czy Polska ma podpisaną umowę o ekstradycji z Białorusią ? Bo z San Escobar to już Waszczykowski na pewno podpisał :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Białorusi, to zawsze można wystąpić o azyl polityczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tylko trzeba pospieszyć się, bo niedługo będziemy tutaj mieli ten sam ustrój i z azylu nici :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×