Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kochanki żonatych jesteście głupie i wszyscy się z was śmieją. :D

Polecane posty

Gość gość
Glupi temat, targaja Wami emocje. Powiem tak. Jestem żoną. Czy zdradzana nie wiem, ale na pewno znudzoną. Bywam kochanką, moje romanse trwają po kilka lat, aż się znudzę. Wybieram mezczyzn którzy uchodzą za idealnych, wiernych mezow. Tacy co są na każde zawolanie żony. Z takimi nie ma problemow. Nie spotykamy się w krzakach tylko w hotelu. Na początku jest fascynacja i wielkie pozadanie, potem wiadomo. Ilez mozna z tym samym. Na tym to polega. Czy Ich wykorzystuję ? Nie sądzę , są raczej zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i pocztałam te super wpisy i niestety musze przyznac, ze wieksza klase /jesli chodzi o wyowiedzi /maja kochanki. tyle jadu które wylewaja żony to jakas masakra! x Tak masz Maciora jedną klasę szkoły specjalnej dla upośledzonych umysłowo. :D O czym gadać z tobą Maciora, jak ty wszędzie widzisz tylko jad i zdradzone żony? :D Te żony śmieję się z ciecie ułomna dziewczynko dla której jedyny cel w życiu to wypiąć tłuste dopsko żonatemu i walczyć o niego do usranej śmierci nawet jak cię facet nie chce znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanki zazwyczaj maja wysoką samoocene,są atrakcyjne,realizują się zawodowo a no co im związek z facetem który zdradza? x Buhaha wysoka samoocena. :D To po co Maciora latasz jak wściekła za tym zdradzaczem i jeszcze chcesz, żeby cie bzykał po kątach, a z żonami od lat wykłócasz się na kafe? Ja to nawet splunąć bym nie chciała na takiego zdradzającego dziada, a ty dziewczynko z PGRu mało się nie wściekniesz za takim dopkiem i za nic w świecie nie dociera do ciebie, że on ma cię gdzieś. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wkrótce i żony i kochanki wytrują się od jedzenia GMO które wprowadzili właśnie w Polsce poprzez ustawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt-zgodze się z osoba wyżej. x Sama ze sobą się zgadzasz Maciora? :D Zawsze to lepiej niż miałabyś się kłócić sama ze sobą, jak kiedyś. :D x Również znam kobietę która była zdradzana i wszyscy o tym wiedzieli tylko nie ona. Była pośmiewiskiem. x Tak tak wszyscy wiedzieli, normalnie w mediach tą zdradę ogłosili :D jako komedię wszech czasów. :D Pośmiewiskiem dla każdego kto cię zna i czyta to jesteś ty Maciora, prymitywna dziewuszko z PGRu. :D x Rok później był rozwód a facet związał się z kochanka. x Znów majaczysz Maciora. Marzysz o tym rozwodzie, co? :D x Niestety ślub to nie jest gwarancja tego ze będziesz zkims do końca życia. x Tak sobie wmawiasz od dawna, a żonaty za którym doginasz ma zupełnie odwrotne zdanie na ten temat i stąd twoja niekończąca się desperacja. x Zdarzają się pomyłki i to częściej niż myślicie. x Pewnie, że się zdarzają, ale w twoim przypadku to pomyłką jesteś ty Maciora. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to za kim ona lata?za zdradzajäcym czy za żonatym ?jeden latał za nią i nie widział jaķi ma zadek nie wiem za czym on latał dla epizodu ale dał radę i już nie lata bo pokazała jemu ze on jej nie interesuje a on tego nie chciał zrozumieć widocznie był mało kumaty chociaż pracuje na uczelni ale i tam ludzie potrzebują psychologòw jak spaść z konia to niebyle jakiego :)))moj był źrebięciem jeszcze no miał małego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani ten ani tamten mnie nie interesuje zakochałam się kiedyś tak ze miałam motyle to o nim marzyłam ale okazał się prostakiem bo tak mowią o nim choć ja mam inne zdanie jak nie ma motyli to nie miłość tylko prządanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za inteligentny wpis upakarzający kobiety więc jesteś gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maciora, ale jak piszesz, to stawiaj znaki interpunkcyjne, bo jak tak napitalasz ciągiem cały post, to czytać tego nie idzie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to stwierdzamy ze byłam pomyłką brrr to sobie bądz z kim chcesz bo mnie to nie interesuje już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[7 .55] Kwintesencja kobiecości na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem niedouczona więc mi latają twoje znaki iterp.a ty popracuj nad słownictwem jestes mało inteligentny ublizajac tak kobietom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bywam kochanką, moje romanse trwają po kilka lat, aż się znudzę. Wybieram mezczyzn którzy uchodzą za idealnych, wiernych mezow. Tacy co są na każde zawolanie żony. Z takimi nie ma problemow. Nie spotykamy się w krzakach tylko w hotelu. x Idealny, wierny mąż, który jest na każde zawołanie żony nie pójdzie z tobą ani w krzaki ani do hotelu, bo ty dla niego jesteś nikim, więc przestań bredzić, jak potłuczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem niedouczona więc mi latają twoje znaki iterp.a ty popracuj nad słownictwem jestes mało inteligentny ublizajac tak kobietom x Maciora, nie ubliżaj kobietom porównując się do nich, bo ty jesteś zerem i dnem moralnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bywam kochanką, moje romanse trwają po kilka lat, aż się znudzę. Wybieram mezczyzn którzy uchodzą za idealnych, wiernych mezow. Tacy co są na każde zawolanie żony. Z takimi nie ma problemow. Nie spotykamy się w krzakach tylko w hotelu. x Idealny, wierny mąż, który jest na każde zawołanie żony nie pójdzie z tobą ani w krzaki ani do hotelu, bo ty dla niego jesteś nikim, więc przestań bredzić, jak potłuczona. Xxxx Twój idealny wierny mąż nie zdradza Ciebie:) Nie wiadomo po co tu siedzisz i jadu ulewasz? Nie znasz wszytskich mężów nawet tych mieszkających na tym samym osiedlu co Ty a piszesz tak jakbyś była żoną ich wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idealny, wierny mąż, który jest na każde zawołanie żony nie pójdzie z tobą ani w krzaki ani do hotelu, bo ty dla niego jesteś nikim, więc przestań bredzić, jak potłuczona. Xxxx Twój idealny wierny mąż nie zdradza Ciebie Nie wiadomo po co tu siedzisz i jadu ulewasz? Nie znasz wszytskich mężów nawet tych mieszkających na tym samym osiedlu co Ty a piszesz tak jakbyś była żoną ich wszystkich. x Jak zwykle przeczytałaś, ale nie zrozumiałaś Maciora. Pisałam o idealnym i wiernym mężu, a ty znów ze wszystkimi wyskakujesz. Jak ty chcesz dawać każdemu na osiedlu, to nie ma się co dziwić, że żaden cię nie chce. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:18 Mądry Polak po szkodzie. Szkoda, że przed szkodą nie miał za grosz rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:32 Jesteś z siebie dumna i mąż też? Czy skrywasz swoją chorobę przed mężem? Bo jesteś chora, a swoją chorobę tłumaczysz nudą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:32 Jesteś z siebie dumna i mąż też? Czy skrywasz swoją chorobę przed mężem? Bo jesteś chora, a swoją chorobę tłumaczysz nudą. x Tak ona jest chora i to od dawna. Ma zwidy i majaczy od rzeczy w necie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:02 Oczerniasz kobiety i to od dawna. Jesteś gościu rozpoznawalny, zacznij się leczyć . Moja rada zejdź jak najszybciej z tego forum bo psujesz wizerunek polskich kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na nudę znajdź sobie zajęcie, masz dużą fantazję zacznij pisać książki. Więcej zarobisz niż pisząc i zakładając denne tematy na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 9:02 Oczerniasz kobiety i to od dawna. Jesteś gościu rozpoznawalny, zacznij się leczyć . Moja rada zejdź jak najszybciej z tego forum bo psujesz wizerunek polskich kobiet. x Maciora, a ty jesteś rozpoznawalna po tym, że od dawna tu piszesz i kłócisz się sama ze sobą, oraz wyganiasz z publicznego forum każdego, kto nie popiera twojej głupoty. To ja jestem autorką tego tematu, więc to ty spieprzaj stąd, jak ci coś nie pasi prymitywny tłumoku, któremu się wydaje, że jest kobietą. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maciora żałosny prymitywie tak łatwo cię podpuścić. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyżej napisałam, że urojenia to choroba, którą się leczy. Nie jesteś jasnowidzem nie wiesz wszystkiego a rozmowa samemu ze sobą to poważny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś pustaku polska kobieta się szanuje, a nie chce się pieprzyć z każdym na osiedlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubolewam dziecino nad Twoją chorobą. Szkoda czytać Twoich majaczeń. To forum przez Twoje urojenia i wymysły traci na wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto ma wypaczony moralnie charakter myśli, że wszyscy są tacy jak on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maciora, za to ty jesteś jasnowidzem i wiesz, że każdy żonaty mieszkający na osiedlu zdradza. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta od urojeń zawsze myśli, że odpisuję jej tylko jedna osoba;) dlatego po tym można ją szybko poznać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślisz, że swoimi durnymi tematami i ubliżaniem wszem i wobec przyciągniesz czytelników? I tu się mylisz właśnie schodzę już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×