Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość chudy kotek

Jak schudnąć?

Polecane posty

Gość daga72
Ja ze swojej autopsji mogę polecić suplement African Mango http://szczupla-kobieta.pl bo jestem miło zaskoczona z jego wyników;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspaniałym dodatkiem w celu szybkiego chudnięcia i przy tym poprawiania cery jest ciepła woda z cytryną o poranku, Działa cuda bo sama testuje od 1,5 miesiąca. czuje dzięki temu więcej energii i moja cera się znacząco wygładziła. Ocywiście taka woda przyspiesza znacząco nasz metabolizm tak jak mówią http://dietoholicy.pl i muszę się z nimi zgozić. Dali mi ogrom wspaniałej wiedzy i dosłownie takich metod ze nikt z was pewnie o nich nie słyszał... dużo by tu pisać. zapiszcie się i korzystajcie z ch wspaniałej pracy. Szacunek dla http://dietoholicy.pl ze jednak dalej istnieją takie strny gdzie na prawdę starają nam się rpzekazac rzetelną i sprawdzoną wiedzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam Ci https://africanmango180.com, schudłam z nim łącznie 15 kg. Aktualnie nie stosuję żadnych wspomagaczy i waga się utrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tracy39
Dla każdego odpowiedź będzie nieco inna ;) Inny będzie wymagany nakład pracy itd.. Odchudzanie to bardzo indywidualna sprawa, ważne żeby podejść do tego z głową, bo można sobie bardziej zaszkodzić niż pomóc. Ja się przekonałąm, że dużo daje konsultacja z dietetykiem, byłam u pani Malwiny Umiastowskiej, która pracuje online. Świetna sprawa, można wybrać dobrego specjalistę niezależnie od miejsca zamieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja rada dla Ciebie to http://dieta-lux.pl/46824 , schudlam w tydzien 5 kg i ciągle chudnę, jest naprawdę pyszna i nie jestem na niej glodna. Jesli masz jakies pytania pisz monia1802@hotmail.com naprawdę polecam !Jestem teraz szczęsliwa i pełna życia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zdecydowałam się na Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnąć. W 3 miesiące czasu schudłąm 12 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha tak czytam te wpisy...każdy mądrzejszy od drugiego, a sprawdzone informacje przchodzą wam koło nosa...byłam tam ale się z tego wyleczyłąm...Teraz jeżeli chcecie to moge wam pomóc schidnac. wazylam ponad80kg przy wzroscie 170...tragedia. brałam wszystkie tabletki jakie były na rynku ale jeedynie sobie mocno zaszkodziłam. W koncu znalalzłm sposb jak szybko i przujemnie schidnać z http://dietoholicy.pl dostałam tam masę poard z których będe korzystała do konca zyca! Kazdy morze schudac ale nie akzdy wie jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie zastosowanie Foreverslimu to konkretny ujemny wynik na wadze. W 3 miesiące udało mi się zgubić 13 kilo nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Tamara
Mi bardzo pomogło, jeżeli chodzi o odchudzanie zastosowanie Slimunox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też po zastosowaniu Foreverslimu schudłam. W 3 miesiące pozbyłam się 14 kilogramów nadwagi. W końcu nie mam sadła na sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedni wolą łykać tabletki odchudzające i rozpychać sobie żołądek a inni wolą zdrowo schudnąć będąc na diecie i uprawiać sport. Ja należe do tej 2 grupy ludzi. Jestem na diecie lightdiet i dostarczam wszystkich potrzebnych składników organizmowi i nie głodzę się. Bo głodówka to żadne rozwiązanie. Schudłam w miesiąc 2 kilogramy. Dokładam do tego jazdę na rowerze i zupełnie inaczej się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadne tabletki nie rozwiążą problemu nadwagi, jeśli nie zadbamy o zdrową, zbilansowaną dietę i codzienną porcję ruchu. Na ograniczenie apetytu polecam herbatę funkcjonalną Big-Active Slim Plus, w której składzie znajdziecie m.in. morwę białą, ekstrakt z owoców opuncji figowej, zieloną herbatę, yerba mate i jagody goji. Oprócz redukcji apetytu ogranicza ona wchłanianie węglowodanów, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Zachęcam do zadawania pytań na temat produktów Big-Active. Z przyjemnością o nich opowiem i pomogę w doborze odpowiedniej dla każdej z Was. Pozdrawiam, Online Ekspert Big-Active

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem Foreverslim jest jednym z lepszych środków na odchudzanie jakie można dzisiaj zastosować. Przez 3 miesiące schudłam 12 kilogramów. W końcu pozbyłam się nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat jestem bardzo zadowolona z Slimunox. W końcu nie mam nadwagi, a moim zdaniem duży w tym udział tych tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi właśnie dzięki Slimunox udało się zrzucić nadmiar kilogramów.Wcześniej żadne inne specyfiki o podobnym działaniu nie przyniosły takich efektów jak Slimunox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucikowa56
Ja nie używam tabletek , bo jakos do mnie nie przemawiają , najlepiej dieta odpowiednia plus ćwiczenia . To pierwsze akurat mam ułozone przez trenera personalnego Katarzynę Gryko ;) Ma zresztą na swoim koncie Absolutnej Mistrzyni Polski Bikini Fitness ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W trzy miesiące pozbyłam się 14 kg.W końcu od wielu lat czuję się ze sobą dobrze.Mam tylko nadzieję że już nigdy więcej nie będę musiała brać Foreverslimu lub podobnych tabletek,muszę utrzymać taką wagę na jaką pracowałam przez te trzy miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra dieta przede wszystkim. Smaczne i niskokaloryczne posiłki przywozili mi na czas diety z http://www.suvibox.pl/. Przyrządzają dania metodą sous vide, więc nie tracą wartości odżywczych i genialnie smakują. Chyba sobie takie urządzenie do wolnego gotowania kupię do domu, bo różnica w smaku jest ogromna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustBeCarefull
Dokładnie smaczne i niskokaloryczne posiłki to podstawa ;) dieta wcale nie musibyć nudna i polegająca na głodzeniu bo to wgl nie o to chodzi ;) Plus oczywiscie odpowiedni plan trenignowy ;) Ja od swojego trenera personalnego pani Katarzyny Gryko otrzymałam właśnie plan treningowy oraz oraz dietę sportową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje zdanie jest takie że warto sięgnąć po Foreverslim.U mnie dieta,niewielka aktywność fizyczna i dwa razy dziennie Foreverslim i waga spada.Obecnie ważę 69 kg a zaczynałam z wagą 76kg i to w niecałe dwa miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam, że najlepszy pomysł na schudnięcie to zmiana nawyków żywieniowych. Poszłam do dietetyczki i w ciągu miesiąca mój mąż schudł 7 kg, a ja 5. Bez żadnych "cudownych" tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durro
tak, najwazniejsze sa nawyki żywieniowe- ale trzeba to robić mądrze. Dlatego mi rozpisywała Pani Gryko - wolałam jednak się poradzić specjalisty żeby sobie krzywdy nie zrobić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nie jestem zwolenniczką tabletek! to jednak farmakologia, czy przeciwienstwo naturalnych metod. nasz organizm ma w sobie wystarczająco duzo toksyn, ktore tam zalegają. natomiast polecam dete plus suplementacje ale napojami ziolowymi, które są bezpieczne a jednocześnie przyspieszają metabolizm i dzieki nim chudnie sie po prostu szybciej :) zdecydowalnie wole sie suplementować napojami typu wlasnie "sylwetka lux" albo "ziołowa fantazja" od Malwa Tea, ktore po pierwsze są latwo dostępne i niedrogie, a po drugie sprawdzone przez znajomych i rodzinke tez. do chudniecia trzeba samodyscypliny :) i cwiczen, al to chyba oczywiste, cwiczenia polaczone np. z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnąc po zastosowaniu Slimunox. 3 miesiące czasu i nie mam nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona123456
Profesjonalna poradnia Dietic ma super dobraną metodę zrzucania kilogramów, nie musiałam się zbytnio ograniczać. Można dobrze jeść na diecie! Mają nawet ofertę online. http://www.sklep.dietic.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co faszerować się chemią? Lepiej po prostu racjonalnie się odżywiać tzn. ograniczyć cukier i tłuszcz, a pić więcej wody. Mnie najbardziej smakuje cisowianka i wypijam przynajmniej 2 litry dziennie. Schudłam no i cellulit też się mniejszył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka_23_
Ja zastosowałam jagodę acai berry i schudłam na niej 12kg: http://acai-berry.soup.io/ teraz jest super :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie biorę żadnych tabletek, bo uważam, że to może niekoniecznie dobrze wpływać na żołądek.. Ale też właśnie bardzo chciałam schudnąć na lato i zanim zaczęłam to trochę się zastanawiałam, jak to zrobić...wiadomo, że najskuteczniejsza jest dieta..ale nie miałam do tego głowy, więc zdecydowałam się na catering dietetyczny ( Fit&Eat od Brzezińskich) Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona, bo zamawiam dopiero od dwóch miesięcy a już mnóstwo schudłam!. Także jakby ktoś nie wiedział jak się za to zabrać, to myślę że taki catering jest super rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku przy polączeniu diety, cwiczeń i foerewerslim schudzłam 9 kg i uważam, ze to wystarczające jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ćwiczyć bo chyba ruch jest najważniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×