Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość chudy kotek

Jak schudnąć?

Polecane posty

Gość gość
Ja stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektów. W końcu udało mi się pozbyć 14 kg nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwiis
ruch owszem jest istotny bardzo, ale odchudzanie robi się w kuchni! ja odchudzałam się pod okiem Pani Katarzyny Gryko i jednak taki bacik nade mną dał efekty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, bo sama też stosowałam Slimunox i faktycznie jeżeli chodzi o skuteczność działąnia wspomagającego to rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam po prostu...ćwiczyć! to najlepszy sposób :) najzdrowszy do tego ;) Można sie wesprzeć np. tego typu suplementami http://www.elitesportfood.pl/ - one na pewno nie zaszkodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najsukteczniejszy sposob zeby schudnac to profesjonalny catering dietetyczny , osobiscie polecam www.fitandeat.pl od Brzezińskich,ponieważ sama go zamawiam :) to swietna i wygodna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbował ktoś kuracji TibetanHerbs? www.odchudzanieziolatybetanskie.pl Jeśli nie, zdecydowanie polecam każdemu. Przerobiłam kilka suplementów i ten jest naprawdę najlepszy a zdecydowanie najzdrowszy bo naturalny bez chemii. Naprawdę jestem zaskoczona ich skutecznością http://odchudzanieziolatybetanskie.pl/film/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinarojek
Najlepiej zapisać się na jakieś intensywne zajęcia:) Ja nie przepadam za siłownią i fitnessem więc zapisałam się do royal dance center :) Już widzę pierwsze efekty , no i plusem jest , ze uczę się tanczyc :))) A to się zawsze przydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dieta oparta jest na tej stronie: https://dieta-personalna.pl/e01a274b W ciągu miesiąca schudłem 10 kilo ! :) Pracuje na niej sztab bardzo dobrych fachowców, rozpiszą dietę, plan treningowy, a co najważniejsze ich metody działają w 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJulia
Wielu odchudza się na lato, albo przed Sylwestrem ;) Według mnie każda pora jest dobra. Ze swojej strony polecam www.igortreneronline.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem szkopuł tkwi w jedzeniu - regularnym, zdrowym, ale jednak niskokalorcznym, skoro mówimy o redukcji wagi... Na pewno dużą pomocą tutaj może się okazać catering dietetyczny, polecam sprawdzić ofertę np. https://www.maczfit.pl/, można skorzystać z zestawów próbnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba sobie powiedzieć że suplement to nie tabletki odchudzających bo po prostu takich nie ma.Foreverslim to suplement ale bardzo skuteczny.Można przy systematycznym braniu pozbyć się naprawdej sporej nadwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuśka_szalona
Najlepsza jest regularna utrata wagi, dziewczyny nie dajcie się oszukać, bo efekt jo-jo murowany, wiem po sobie co mówie, przetestowałam chyba wszystkie diety, aż skusiłam się na catering dietetyczny od masterdiety, zamawiałam na tej stronce - https://masterdieta.pl/ i dopiero regularne posiłki dały efekty, jak na razie 6 miesięcy - 6 kg mniej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu mogę spojrzeć bez przerażenia w lustro.Udało mi się schudnąć właśnie dzięki Foreverslimowi.Cały proces nie był ani łatwy ani przyjemny.Ale nareszcie mam to za sobą.I już nigdy nie dopuszczę do tego aby się tak zapuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna_zelt
Ja juz gdzies pisalam ze najbardziej zaczelam chudnac jak zaczelam chodzic na zajecia do royal dance center ;) Bardzo inensywne zajecia, ale waga spada bardzo szybko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na początku robiłem masę i później jak zacząłem chodzić na siłownie kupiłem spalacz, bcaa, odżywkę i do roboty :) ciągnę już tak 2 rok i jestem bardzo zadowolony, jeśli chcesz schudnąc to tylko dieta, ćwiczenia i spalacz, bo on cię wspomoże, ale pamiętaj, że nie zrobi nic za ciebie. Ja osobiście stosuję Burn4all z Allnutrition i się sprawdza. Unikaj cukry białego, syropu glukozowo-fruktozowego i słodzonych napoi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o moją osobę, to do zakupu Foreverslim, (kupowałam na Allegro) namówiła mnie koleżanka. I jestem jej za to bardzo wdzięczna. W końcu znalazłam środek, który faktycznie pomaga mi schudnąć. Jak na razie (a jestem w połowie drogi) to waga spadła o 6kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agn3s
Dziewczyny, a ja zrobiłam śmiały krok naprzód i wykosztowałam się na dietę od DietK. Na początku myślałam, że to ściema, ale teraz okazuje się, że nie miałam racji. Dieta jest dobrana do każdej osoby indywidualnie przez doradcę żywieniowego i dietetyka. Nie ma mowy o głodówkach, jedzeniu samej sałaty, czy ciężkim treningu na siłowni. W dodatku można korzystać z planu dietetycznego online, logując się na swoje konto zarówno na smartfonie, tablecie, czy komputerze. Są powiadomienia o zbliżającym się posiłku, asystent wagi i obwodów, który pilnuje regularności diety, a nawet wykresy z postępami i kalorycznością posiłków. Mimo, że jestem po 40-tce schudłam ponad 25 kg. Czuję się naprawdę świetnie. Zobaczymy, czy starczy mi sił i wiary we własne możliwości, bo chcę jeszcze schudnąć. Pewnie jesteście ciekawe, jak prezentuje się moja sylwetka, a więc zajrzyjcie tutaj: https://www.instagram.com/agnieszka.poledance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja natomiast pozbyłam się kilogramów dzieki temu https://amlanforte.com/ po trzech miesiącach schudłam 11 kg wyłączyłam z diety słodycze slodkie napoje i pieczywo do tego dwa razy w tygodniu szybki chód i sukces osiągnięty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestałem pić kawę, napoje gazowane. Tylko herbaty ziołowe teraz, głównie Slim Herbal System, bo pijesz w przemyślanym systemie. Jakoś mniej się stresuję i mam więcej energii. Zauważyłem, że regularnie picie herbat wyrównało mój zegar biologiczny. Jem znacznie, znacznie mniej, a kiedyś ciągle mnie ciągnęło do słodyczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz sprawnie i skutecznie schudnąć to polecam zapisać się na kurs dietetyki lud do szkoły policealnej. ja właśnie na taki pomysł wpadłam bo miałam odwieczny problem z efektem jojo i postanowiłam zapisać się do szkoły na kierunek specjalista do spraw dietetyki, można tu zdobyć wiele info przydatnych podczas diety ale tez można dzięki temu zdobyć zawód. Te wszystkie diety z neta to zwykle męczarnia. a efekt ciężko utrzymać. Jakby co to polecam szkołę Nova usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niedawno skończyłam łykanie Foreverslimu .Przez dwa miesiące schudłam 12 kg.Dla mnie to ogromny sukces,nigdy za pomącą żadnej diety nie udało mi się schudnąć aż tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annusska87
Łykanie suplementów nic nie da. Dieta i odpowiedni zestaw ćwiczeń. Jesli chodzi o dietę to u mnie super sprawdza się Wygodna Dieta - jem smacznie i lekko i codziennie na mnie czeka z rana 5 zdrowych posiłków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam plany treningowe oraz dietetyczne : www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=michal1876060 Profesjonalna pomoc w osiągnięciu wymarzonej formy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olala123
Miałam praktycznie idealny plan, z tym że ja nienawidzę biegania ani siłowni, więc zapisałam sie do Royal Dance center na zajęcia taneczne :) Nie dość, że chudnę, to mam jeszcze nową zajawkę na taniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanniel
Schudłam dzięki kremowi Nivele. Smarowałam nim biodra i brzuch każdego dnia. Pomaga pozbyć się tłuszczu i ujędrnia skórę, zwalcza cellulit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też żałuję zmarnowanego czasu i moich niepotrzebnych rozczarowań związanych z nieudanymi dietami.Idealną wagę uzyskałam dopiero po Foreverslimie.O efekt jo-jo i utrzymanie wagi nie musiałam sie martwić bo te trzy miesiące wystarczyły abym na nowo nauczyła się jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchudzając się z pomocą Slimunox nie trzeba wprowadzać jakiś drastycznych zmian w swoim jadłospisie.U mnie wystarczyła rezygnacja ze słodyczy kolorowych napoi .Do tego jadłam pięć mniejszych posiłków zamiast dwóch ogromnych.Udało mi się schudnąć dzięki tym zmianą aż 13 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z chęcią też opowiem swoją historię, nie jest zbyt długa ale treściwa, zaczęłam od wprowadzania do diety "zdrowych prduktów" i oczyszczania organizmu, zaczęłam tak jakby uczyć się gotować od nowa, jak mi trochę spadło, przez regularność posiłków i ich wartości odżywcze to zabrałam się za rozbijanie taknki tłuszczowej ćiwczeniami, ale wtedy nastąpił mega zastój w spadku wagi, który ruszyły dopiero iqacai i tak sobie trwałam w zdrowym jedzonku, tabletkach wsopmagających odchudzanie i lekkich ćwiczeniach przez 3 miesiące az zeszłam do rozmiaru 38 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×