Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ragaty

Wyznała że ma kochanka

Polecane posty

Gość gość
Jak szwagier ma na imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podjąłem błyskawiczną decyzję,że czemu nie,wchodzę w to.Poźniej się poukłada i zobaczy co z tego wyniknie bo nie mam nic do stracenia, podniecająca sytuacja i ciekawość. Podczas namiętnych pocalunków teraz moja dłoń powędrowała w to jej miejsce  gdzie u mie znajdowała się jej dłoń. Reakcja była wymowna,powolutku delikatnie rozchylała nogi,tak aby mi udostępnić i dać znać że jest zdecydowaną na więcej.Teraz już byłem pewnym że mogę przejść o następny krok dalej ale podświadomie nie czułem się komfortowo.Myślałem o żonie co ona tam robi ze Zbyszkiem, postanowiłem  że dobrze by było to sprawdzić.Jeśli robią to co mnie gryzie (zżera) to i ja wtedy bardziej zdecydowanie skorzystam z okazji jako odgrywki.Zaproponowałem Eli abyśmy może już wrócili,ale ona bardzo nalegała abyśmy poszli do jej domu.Powiedziałem prosto z mostu,że jestem bardzo ciekawy jak oni się bawią i też może to być ważna moja chwila na podjęcie właściwej decyzji....Cdn.Rogaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawy powieściopisarz......ja też jestem ciekawy co dalej....... ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłem takich postów dużo więcej,też dobry ,,wplątany w trójkąt"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogary
Po odważnych chwilach intymnych wreszcie poszliśmy do mojego domu. Po drodze Elżbieta bardzo mnie chciała odwieść od tego zamiaru,jednak po cichutku weszliśmy.Serce waliło mi jak młot pneumatyczny co chyba było to słychać.Półmrok w sypialni a tam już śpiąca para,dwie głowy,widocznie tak się przemęczyli że posnęli.Zrobiłem zdecydowanie krok do przodu z zamiarem dokladniejszej oceny sytuacji kiedy Ela obróciła mnie i wyszeptala ...zostaw.Wyprowadziła mnie z sypialni i głośno powiedziała że teraz już chyba możemy pójść do mnie (niej).Przycisnięta sie do mojej piersi i wyszeptała że nie pozałuje tej decyzji.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, na takie choroby lekarstwem jest druga kobieta! :p Teraz możesz tworzyć różne konfiguracje.he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale to nie jest straszne a wręcz cudowne i ogromnie podniecające.Dostaje tak ogromnej i niepohamowanej chcicy kiedy w domu zostanę żonę z kochankiem że też dołączam do nich bez zazdrości i jakiejkolwiek urazy.Najwspanialsze jest to kiedy widzę Ją podnieconą w konwulsjach rozkoszy i wtedy podniecam Ją ,robię to dla niej.Często też jest ze mną Ela która nauczyła Moją pieszczot i pokazała jak to robi ze mną.Wszystko co dotychczas w łóżku przeżyłem to mały Pikuś ,teraz jest wprost szał i o*Iga,odlot.Warto było to skosztować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×