Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ragaty

Wyznała że ma kochanka

Polecane posty

Gość gość
Czy mam Ją już stracić,chyba jeszcze nie, bo ciekawość i podniecenie,nie jestem jeszcze zdecydowany i przygotowany.SZOK Pozwoliłem, to teraz muszę dotrzymać słowa.Powiem aby przyprowadziła go na swoje urodziny,to będzie prezent ..we troje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacyjna kobieta!! tylko ona doprowadza mnie do takiej rozkoszy!uwielbiam Cię Madziu! http://sex-tele.pl/47398

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ragaty 2017.04.25 "20lat razem dzieci odchowane" x Teraz spokojnie może wam odbijać. Tobie, włócząc się po pseudoerotycznych portalach, czy jej piep̣rząc się z młodszym. Założę się, że jeszcze dwadzieścia lat temu, wyłupił byś mi oczy, gdybym tylko spojrzał na twoją wybrankę. Teraz masz na to wyj̣ebane. Normalny człowiek, po dawce takiej szczerości od współmałżonki, bierze tylko szczoteczkę do zębów i zaczyna wszystko od zera a nie dramatyzuje na forum. 💤 Pantoflarzu, masz takie rogi, że twoja pusta głowa nie potrafi już tego poroża unieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz opis dokładny jak będzie jechana na dwa baty róbcie to całą noc zazdroszczę takiej zony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mody F mieście esteś zaj.. kaltofel !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SZOK>Nie przekreślę ponad20lat i tego że zawsze była wspaniałą kochanką i żoną.Wspaniała matka gospodyni i kochanka w łóżku,nigdy nie powiedziała że,,dzisiaj boli mnie głowa"A że kocha seks,że chce się podobać,być zdobywaną,i popróbować innego?Należy Jej się, nie robi nikomu krzywdy,ja chcę Jej ,,to dać" i dam w prezencie.Powiedziałem, że w prezencie daję Jej pół nocy z nim a drugie pół z nami we troje.I qfa nie jestem bi ani homo a tylko z miłości do żony. ..pozwalam Jej na wszystko!Zrobię wszystko aby dobrze Jej dogodzić i jak ta noc będzie taka jak wszyscy oczekują to zdecydowany jestem zaakceptować tego trzeciego jako stałego ,,drugiego męża "mojej zony! Szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zróbcie Jej podwójna penetracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej obok dużego lustra ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jakiś niepełno sprytny jesteś, weź się nachyl i zobacz czy masz jaja. Co Ty wypisujesz chłopie opamietaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rogaty>rozwieść,to ja mogę się kiedy tylko zechcę,czy to oznaka męskości? Moźe to już powod,ale chyba nie jeszcze czas,nie jestem gotowy a ciekawy i napalony.Zobaczę po....urodzinach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
planujecie jazdę na dwa baty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,ona chce i ja coraz bardziej chce,choć zobaczyć jak to robią.Nie mam już nic do stracenia i ciekawość bierze górę nad ....napiszę cd.rogaty :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra inspiracja,podobają mi się te filmiki,pokażę Jej jak wróci do domu...jeszcze nie ma Jej z pracy (kończy o16.30).Ciekawi mnie jakie ujęcia z filmów Jej się spodobają i które chce na urodziny?Rogaty,ciekawy i napalony! Dzięki za podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowokacja zboczonego debila :-( zwal sobie konika to ci ulzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypad zboku moherowy,co tu szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie przyznam sie mezowi ze mam kochanka i ze jestem przez niego p******a bo to jest moja sprawa tym bardziej ze po spotkaniu sie z kochankiem jestem zaspokojona i mocno zjechana bo ma lepszego i grubszego i jest wysmienity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No,jeśli się dowie lub przydyba Cię, to możesz dużo stracić,ale wtedy jeszcze możesz Go wkręcić.Nie każda kobieta ma możliwości i potrafi skutecznie się ukrywać,zwiększa szansę wpadki.Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rogaty>filmików nie pokazałem,wczoraj gotowała i piekła,przygotowywała się na dzisiejszy wieczór.Wykąpana i pachnąca,podekscytowana do granic.Poprosiła i wymusiła na mnie abym nie spieprzył Jej dzisiejszego dnia.Dałem słowo i powiedziałem że postaram się aby dzisiejsze wydarzenia były niezapomnianym prezentem.Nie mogę się już doczekać,jak to się potoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W*******l ja z domu ale zanim to zrobi sprowadz sobie dziwke do domu a gdy wejdzie do domu rznij tamta.niech zobaczy jakie to przyjemne.jeszcze powiedz.zgadzam sie bys miala kochanka.ja tez od dzis mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brawo zazdroszczę żony opisz ja z wyglądu i ogólnie z charakteru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz jak zareaguje na filmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Około 22ej rodzinka i znajomi się wynieśli,byłem zdziwiony że nic się nie wydarzyło.Zaczęliśmy sprzątać talerze po gościach kiedy zapytałem czy to jest już koniec imprezy.Podeszła do mnie i namiętnie mnie pocałowała sęgając do mojego rozporka.Mocno chwyciła mojego sterczącego pędzelka i patrząc mi w oczy zapytała czy jestem zdecydowany podarować ,,ten"prezent.Tak, powiedziałem i dodałem że bardzo chcę aby spełniła swoje marzenia.Schyliła się i ustami gorącymi rytmicznie rozładowała moje napięte nerwy, kiedy kończyłem przytrzymała moje pośladki i głęboko objęła. ..Sięgnęła po swój telefon i zadzwoniła do niego i bez skrępowania oznajmiła że mąż pozwala na wszystko i może już przyjść bo nie może się go doczekać,ale coś się gościu jeszcze ociągał i pertraktował.Przyszedł z siostrą,starszą siostrą,znali się wszyscy,życzenia,prezenty i butelka koniaku.Siostra ma na imię Ela i dzisiaj imieniny,bardzo powabna dziewczyna,podobała mi się.Butelka otwarta,miła atmosfera,komplementy kawały, żarty i cicha nastrojowa muzyka. Podświadomie,wewnętrznie zacząłem się denerwować i myśleć co dalej.Zrobiłem paniom specjalnego drinka:Cinzano wermut, trochę wódki,sprite i cytryny.W pewnym momęcie nasz piesek White terier domagał się wyjścia,zaproponowałem że z nim wyjdę i Ela energicznie oznajmiła że również z chęcią się przewietrzy.Zostawiliśmy ,,ich"samych i wyszliśmy.Rozmawialiśmy luźno na różne tematy,coraz bardziej mi się podobała,była w moim typie i spostrzegłem że Jej nie jestem tak całkiem obojętnym więc coraz więcej prawiłem komplementy które z humorem i uśmiechem przyjmowała.Wypytałem i dowiedziałem się że jest rozwódką z dzieckiem w wieku gimnazjum i tak sobie luźno o sęsie życia rozmawialiśmy z jakieś dwie godziny,było grubo po północy.Skierowaliśmy się w powrotną drogę i wtedy Ela odważnie mi powiedziała że jestem w Jej typie i szkoda że nie jestem Jej,odpowiedziałem równie odważnie że szkoda że nie jest moja bo wszystko mi w niej się bardzo podoba i w tym momęcie przytuliliśmy się i pocałowali.Zaproponowała abyśmy jeszcze nie wracali i zawrócili tam gdzie jest lawka.Teraz już byłem napalony i po głowie latały mi wariancie pomysły co mam zrobić,na ile się odważyć.Na tej ławce nam już wszystko szło śmiało i szybko.Znowusz przytulania i pocałunki i zapytała czy nie jestem zazdrosny że Jej brat został z moją żoną sam w domu i ciekawości z podnieceniem pytała,co oni tam mogą robić.Zarzartowałem, ze w Jej swięto nie wypada abym był zazdrosny i ciekawski no i że pozwalam Jej na więcej tym bardziej ze teraz mam u boku tak świetną kobietę i nie chce mi się wracać do domu.....regaty? CDN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co,i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak mam przekonac zone do cuckold :(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ławeczce czas mknął błyskawicznie i przyjemnie.W pewnym momęcie przyszła wiadomość od żony z pytaniem kiedy wracamy.Zapytałem Elę czy chce już wracać i ku zaskoczeniu odpowiedziała że nie chce i decyzja należy do mnie.Powiedziałem jej że odpiszę na esa że mogą bawić się swobodnie.Moja towarzyszka przytuliła się do mnie i powiedziała że musi mi coś powiedzieć ale boi się że może się  obrażę,ale to dla niej bardzo ważne.Powiedziała mi że wie o romansie brata,że zakochał się w mojej żonie a najgorsze jest to że on ma klucze od jej mieszkania i tam się spotykają podczas jej nieobecności.Prosi o wybaczenie,początkowo nie wiedziała że to mężatka i ze ma takiego fajnego męża.Wyznała że zna mnie z widzenia i podobałem jej się i podkochiwała od dawna i marzyła aby mnie poznać  i traf chciał że tak się stało,tylko przykro że  jesteśmy  w takich okolicznościach.Chwilę oniemiałem,myśli ogromnym strumieniem przelatywały po mojej głowie,ale nie pozwoliła na refleksję bo poprosiła abym Ją pocałował.Położyła swoją rękę na moim podudziu i byłem już ugotowany i dumny że taka młoda i śliczna dziewczyna jest mną tak bardzo zaangażowana.W nogawce zrobiło mi się twardo,i pomyślałem że to zrządzenie losu w odpowiedzi na moją sytuację.SZOK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:38 a masz tak silne nerwy? Wszystko ma swoje zależności ,zwłaszcza staż i ciepłe, takie bardzo intymne relacje.Na kafie jest mnóstwo w temacie podpowiedzi.Takim głównym bodźcem jest utwierdzanie żony że pozwalasz jej na zdradę kontrolowaną,ale warunkiem jest nie rozerwalność związku! ......porada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×