Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wisienka_

Mamy na listopad 2016 ciąg dalszy

Polecane posty

Drepczą już wasze dzieciaczki? Gadają coś? :) Nasza już powoli stawia pierwsze kroczki. Gada po swojemu i oczywiście mówi tata,a nie mama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrawiamy serdecznie mamy z 2016 roku ;) oczekujace mamy listopadowe 2017 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drapaczek
Hej Mamuśki! Piszcie coś bo nudno bez Was i tęskno :( Achhh, Dziubalik, masz rację, to jest najlepszy rok naszego życia :) My za tydzień odprawiamy urodzinki Syna, alez nie mogę się doczekać! Również w tej restauracji gdzie rok temu, łącznie 30 osób będzie. U nas ciagle: dada, tata, baba. "mama" nie ma zamiaru mówić, hehe, Ciekawe kiedy się doczekam :) Synek już chodzi :) nie usiedzi ani pol minuty na pupci, zywe srebro poprostu :). Również wszystkiego dobrego dla Waszych Skarbkow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik6201
Dżizas nie było mnie tu z Wami już rok. Antoni drepcze cały czas. Z mówieniem się dopiero rozkręca. Jakieś tata, Dada, baba, pupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Chciałam zapytać czy wszystkie Wasze szkraby już chodzą? Synek z 8listopada Ale jeszcze Nie chodzi. Robi czasami kilka kroków ale jak sami go wezmiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet za rączki nie chcę żeby go prowadzac. Nóżki ugina i na pupę siada. Nie robimy nic na siłę oczywiście ale trochę się już martwię bo córka przed roczkiem już chodziła a tu zaraz 14 miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość, dziecko ma czas do 18 miesiąca na chodzenie, takze spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubalik
Gość, spokojnie,każde dziecko ma swoje tempo i nie ma co przyspieszać a tym bardziej prowadzać za rączki. A wstaje? Chodzi przy meblach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak już dawno wstaje i chodzi przy meblach no i dzisiaj przeszedł sam przez cały pokój. Taki prezent noworoczny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palinta6
Juz chyba nikt tu nie zaglada a my jesteśmy w kropce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paulinta a co sie dzieje?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palinta6
Chyba przydarzyła nam sie druga ciaza. Wczoraj robilam twst pozytywny druga jaśniejsza ale widoczna. Tydz temu jeszcze brak. drugiej kreski..Czuje sie cala w rozsypce Gość kim jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja, wisienka. Odkąd się tam wcześniej posprzeczały mamy to bałam się odezwać,a pozniej jakos juz ucichło forum... No to powiem Ci, ze zazdroszczę!! :) Serio, jak dla mnie super wiesc :) Tez bym chciala... Boisz sie,ze nie dacie rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam jakos zamyślenia daja znac o sobie mialam sie odezwac' ,masz kontakt z kims z grupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubalik
Hej dziewczyny, powrót do pracy sprawił ze nie wiem kiedy zrobiło się lato ;) ale przypomniało mi się forum i odkopałam wątek. Jest tu ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palinta6
O jej jesteście podajcie dane na Messenger :) stesknilam sie za wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palinta6
Albo na email ewentualnie i wymienimy dane paulinkae6@wp.pl tylko napiszcie swój adres i że wyslane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jest tu jeszcze ktos????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×