Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

CZY TO MOZLIWE ,że 16stoletnie dzieci uprawiają juz seks??powiedzcie ze nie..

Polecane posty

Gość gość
Wszystkie takie swiete;) ciekawe czy do slubu szly jako dziewice:D pewnie wiekszosc z brzuchem;) ona una ma meza teraz;) to jest lepsza, una nie pomyslala, że facet mogl ją w d**e kopnac przed slubem. Zreszta kazda z was wyszla za maz za 1 partnera seksualnego???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja np nie chciałabym zeby moja corka 16 letnia uprawiala juz seks. Slabe pojecie o antykoncepcji,szkoda organizmu jeszcze na pigulki,w uzywaniu prezerwatyw trzeba miec wprawe,na wkladke nie kwalifikuje sie. Mozna poczekac do pelnoletnosci to raz,a dwa to trzeba byc zabezpieczonym w razie wpadki,przede wszystkim jedno zeby moglo isc do pracy a nie rodzicom pracujacym wcisnac dzieciaka. Jak sie czuja dorosli to niech beda pod kazdym wzgledem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze byli tacy nastolatkowie ktorzy uprawiali seks i tacy którzy tego nie robili (ja tego nie oceniam, każdy ma swój mózgi i niech swoim ciałem rozporządza - nic mi do tego) ale nalatywanie na tych drugich, że pewnie pasztety, że brzydale - jest oznaką waszego totalnego debilizmu. Jak można uczyć dzieci myślenia w ten sposób, że wartością urody jest to czy cię ktoś przeleciał, a jak tego nie robisz to coś jest z tobą nie tak :o i potem wychowujecie takie seksualne niewolnice zabiegające o łaski pana i władcy. facet bierze sobie taką niedowartościowaną małolatę, bzyka dla zabawy, a ona cala szczęśliwa, bo jest coś warta Przecież wy też macie córki, ktore za kilka lat będą mialy 15-16 lat! pomyślcie trochę! i co będziecie dumne jak przyjdzie wam taka uczennica 7 klasy i powie, że jest szczęśliwa, bo prowadzi aktywne życieseksualne? "ACH to wspaniale córeczko, znaczy, że nie jesteś pasztetem, jestem dumna, że cię PAN I WŁADCA zechciał przelecieć i zmył z ciebie hańbę bycia nietkniętą" Poważnie tak powiecie? No chyba tak skoro tutaj młode dziewicewyśmiewacie :( Ja miałam 20 lat kiedy pierwszy raz się kochałam, bo dopiero wtedy znalazłam odpowiedniego mężczyznę i poczułam się gotowa. Nie wolno kogoś z tego powodu wyzywać, wyśmiewać ani promować takiego ślepego pędu do seksu, bo "jak tego nie robisz to znaczy, że jesteś brzydka" Kobiety!!! jak możecie w XXI wieku takie złośliwe brednie uskuteczniać i być tak podłe? Jedna kobieta wyżej napisała, że zrobiła to w wieku 30 lat i że tonie jest tak, że każdy to robi - nie napisała nic złego, nikogo nie wyzwała, a została zmieszana z błotem :o ZA CO ja się pytam! Kobiety ogarnijcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam swój pierwszy raz w wieku 19 lat. Z chłopakiem w którym byłam zakochana i z którym chodziłam ok roku... Nie chodzi mi o to by czekać do ślubu itp. Ale litości!!! 16 lat to jeszcze dziecko!!! Ja w tym wieku miałam pasje, beztroskie dzieciństwo, obozy, wyprawy w góry... juz wtedy gardziłam dziewczynami które sypiały z chłopakami, przeważnie były to puste lale, bez pasji, ambicji, często z patologii... i to chwalenie sie ze ona juz nie jest dziewica!!! Jak dla mnie straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to jak najbardziej możliwe. Zresztą w mojej szkole nawet 13-latki zachodziły w ciążę. Były aż trzy takie przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To możliwe, ale czy to jest ważne? Chłopak ma swoją matkę, która jest za niego odpowiedzialna, ta dziewczyna pewnie swoich rodziców. Wpieprzanie się w nie swoje sprawy świadczy nie najlepiej o tych, co to robią. Materacem jedna z drugą była, że się podnieca, albo gorszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby nie patrzec to 19 lat to tez jeszcze dziecko;) mentalne, widze po 19 latkach wokol, jako tako dorosli się robią około 25 r.z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci często nie pytają rodziców o zdanie i same podejmują decyzję. Dziewczyny najczęściej pod presją chłopaka. Sama miałam niemoralne propozycje w wieku 15 lat od kolegów 18 lat i nie tylko. Nikt mi się nie podobał i nie zrobiłam tego, chociaż miałam setki okazji. Wyjazdy, obozy sportowe, językowe. Co tam się wyprawiało, lepiej nie pamiętać. To jest kwestia wychowania i rozsądku danej osoby, w wielu krajach seks nastolatków to mormalka. Czerpią wzorce z mediów, pism typu Bravo, potem seks jest jak podanie ręki drugiej osobie, jak stwierdził znany muzyk w wywiadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasze prababcie w tym wieku wychodziły zamąż i rodziły dzieci.To normalne tylko niech matki pomyslą dla nich o antykoncepcji.Za granica którą nasladujemy dziewczyny w wieku 16 lat już normalnie współżyja.Dzieje się coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasze prababcie jak zaciążyłyby w wieku 16 lat jako niemężatki to miały ciężkie problemy społeczne, w szkole za makijaż było bicie, a gdzie dopiero coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasze prababki może i brały ślub mając 16 lat ale wtedy nie było rozwodów. Najpierw był ślub, a potem seks ale już z całą odpowiedzialnością dorosłego życia, a dzisiaj chcą seksu ale dalej żyjąc niczym dziecko pod skrzydłami rodziców i żadnego ślubu w tym wieku, bo do tego jakoś nie są dojrzałe co jest bardzo ciekawe. Albo rybki albo akwarium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś otóż to! nasze babki wychodziły młodo za mąż ale to już oznaczało pracę, odpowiedzialność i życie na własny rachunek! a oni chcą uprawiać seks jak dorośli ale jednocześnie być na garnuszku pod dachem rodziców być jak dzieci. No wybaczcie ale dla mnie takie coś nie przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, tylko kogo to w sumie obchodzi? Do dziś w wielu krajach jest prostytucja dziecięca prawie legalna. Tajlandia, Laos, Kambodża, Wietnam i czy wam to przeszkadza? Nie sądzę, że ktoś się przejmuje. Takie same dzieci jak wasze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A "Dzieci z dworca ZOO " czytały albo widziały film? O galeriankach pewnie też nie słyszały. Wychować trzeba od małego, żeby nie szły tą drogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.18 dokładnie ...Z tymi "wczesnymi ' to w 90% idzie za tym jakaś patologia .W okolicy były 4 takie co wcześnie zaczęły Dwie to niestety rodziny 100% patologiczne -kurator,alko,brak wzorców normalnego życia, molestowanie, nocowanie na strychu, ucieczki z domu itp ,dużo by pisać ...Trzecia próżna zarozumiała i rozpieszczona córcia bogatych rodziców przewrócone w głowie miała od małego- jaka to ona wyjątkowa piękna i w ogóle gwiazda, spiknęła sie z typowym drecholem /młodocianym żulem .Pokarało ją zreszta za to niedługo jak ów ment rozpowiedział po pijaku kolegom jak ją roz****ł .Zaraz całe osiedle się dowiedziało ... Czwarta inteligentna ładna, porządna rodzina itp. z tym że prawdopodobnie nimfomanka bo od małego ją ciągnęło w tą stronę, mniejsza o szczegóły . Potem w wieku dorosłym niby jej przeszło ale co rok to nowy partner "na całe życie", potem dzieci, każde z innym z żadnym już nie jest/nie była dłużej .Jakieś problemy z długotrwałymi relacjami miała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wszystkie takie swieteoczko.gif ciekawe czy do slubu szly jako dziewicesmiech.gif pewnie wiekszosc z brzuchemoczko.gif ona una ma meza terazoczko.gif to jest lepsza, una nie pomyslala, że facet mogl ją w d**e kopnac przed slubem. Zreszta kazda z was wyszla za maz za 1 partnera seksualnego???oczko.gif xx Wyobraz sobie, ze wyszlam za 1 partnera seksualnego :) Nie , nie bylam dziewica w dniu slubu i nie bylam rowniez z brzuchem. Nie , nie myslalam, ze facet moze mnie kopnac w d**e przed slubem, myslam glowa nie dupa.. A moja dupa to bylo cos cennego i facet musial sie najpierw sprawdzic jako inteligentny czlowiek , a nie tylko niezle ciacho, by miec pewnosc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ja mam 32 lata w wieku ok 14 lat chciałam mieć chłopaka pierwszego miałam w wieku 16 lat tak bardzo wtedy chciałam z nim uprawiać sex ale wiedziałam że to za wczesnie miałam ogromny popęd potem w wieku 17 lat poznałam swoją pierwsza miłość prawdziwą nie doszło do seksu bo nie było jak zostawił mnie był trochę starszy przezywałam to bardzo jakis rok dochodziłam do siebie prawie rok w szkole zawaliłam. Dziewictwo staciłam w wieku 19 lat z moim teraz mężem ale jak wspomne moja pierwszą miłość do dziś mam ciarki.Prawda jest taka że nastolatki czują ogromny popęd seksualny i uważają że to ten jedyny zawsze tak było jest i będzie więc sex w wieku np 15 lat to normna wystarczy się zabiespieczyć my jako matki nie mamy na to wpływu.... hormony....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo hasło "ten jedyny" to tylko wartość wpojona społecznie przez kulturę, a technicznie to w każdym można się zakochać kto choć troche sie podoba jeśli tylko wystąpią ku temu warunki. Tak to działa. Ale ład i porządek musi być dlatego wymyślono małżeństwo, bo tak to by nasze dziec***atrzyły na totalny emocjonalny rozgardiasz jak w tych sektach gdzie facet sobie bierze 4 żony. Bardzo niemiło sie ogląda takie programy. Niesmak straszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ile ty masz lat ze osobe 16 letnia nazywasz dzieckiem. ? W dawnych czasach byla to 2 klasa liceum, nigdy nie powiedzialbym ze to byly dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w wieku 16 lat zaszłam w ciążę i to trojecza, teraz moje dziewczynki maja 10 lat i nie uważam że zmarnował sobie życie... A ty możesz na spokojnie usiąść z dzieckiem i powiedzieć mu czym jest współżycie i że z tego robią się dzieci.... Mnie niestety nie miał kto uświadamiać bo zawsze w domu było co innego ważniejsze niż dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój znajomy był na basenie z dziećmi i był w szoku, bo w jacuzzi chłopak z dziewczyną ok 15 lat robili to na oczach tych dzieci. Co prawda nie było widać, dzieci tego nie rozpoznają, ale robili to, także teraz są takie czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj : zgadzam popęd jest duży, ale rozsądek jeszcze większy i to jak zostaniesz wychowana. Ja długo byłam dziewicą i jedynym mężczyzną był mó mąż. Teraz niestety rodzice nie przykładają się do wychowania, dają luz, uważają, że spoko, to wiek ok na sex, ba czasem taka córeczka, ledwie skończy 18 lat, i już na noc sprowadza sobie chłopaka, potem coś im nie wyjdzie, a dziwne, gdyby wyszło, jak się nie szanują, i sprowadzają następnego. Przypomina mi to trochę rozwiązłość. Jak rodzice mogą do tego dopuszczać? U mnie niemozliwe, nawet z szacunku do rodzicow, jak taka dziewczyna się nie wstydzi? Za ścianą rodzice, a oni tam seks, a potem wychodzą... w głowie się nie mieści i głupie tłumaczenia, bo ona przecież ma 16 i iles tam lat. Trzeba przekazac dziecku wartosci. Przeciez ci chlopcy uzywaja sobie wasze corki a potem nastepna. Chcecie zeby wasze corki... chyba nie, to cos zrobcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj : właśnie tacy teraz są dzisiejsi rodzice i dlatego dzieci tak wychowane nie widzą nic złego w seksie, tylko potem płaczą, bo trzeba mieć twardą skórę na to co się potem będzie działo. Moi rodzice są baardzo starej daty, jescze przedwojennej, i inne wartości mi wpoili i kiedy inne kolezanki na biwaku w LO puszczały się z chłopakami z innej szkoły, ja żyłam w zupełnie innym świecie, myślę teraz, że cudownym. Jeden z tych chłopaków ( miałam 15 lat) zaproponował mi seks, byłam oburzona i mnie najładniejszą w klasie wyzywał od brzydul. Moi cudowni rodzice tak cudownie mnie wychowali... mój mąż był też szczęśliwy, że spotkał mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tereaz dzieci karmione sasexem od małego przez tv i to samo robią.Tego nikt juz nie zatrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam w wieku 16 lat nie czułam się dzieckiem a poped seksualny miałam bardzo silny, co jest naturalne w tym wieku. Poza tym panie "świętoszki" macie strasznie prostacki i ordynarny stosunek do seksu, widać w waszym języku koltuńskie wychowanie, gdzie seks to brud, puszczanie się i bycie ścierą. Niby powinnam współczuć, ale trudno współczuć agresywnie ordynarnym osobom, które szczycą się tym, że seks uprawiaja tylko ze swoim Januszem w celu serduszkowania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sttacilam dziewictwo w wieku 21 lat. Moj maz jest moim 4 partnerem seksualnym. Szczerze to nie widzę nic zlego w seksie 16 latkow o ile potrafia sie zabezpieczyc. Swoja droga bardzo przyjstojny tem mlody Steczkowski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 lat i 1,5 roczne dziecko + ciąża, to przecież cholerstwo miało ok. 16 lat jak już się pieprzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a ty ile mialas jak sie pieprzylas.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:39 - sama racja, popieram w 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×