Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

CZY TO MOZLIWE ,że 16stoletnie dzieci uprawiają juz seks??powiedzcie ze nie..

Polecane posty

Gość gość
Normalka .Moje kolezanki to po parkach sie lizaly ,sama bylam swiadkiem jak kolezanka lizala sie na kolanach po parkach i ta p***a wyszla zamaz, a ja nawet w wielu 16lat o zadnym chlopaku nie myslalam ,tylko ksiazki mi w glowie byly i oto jest efekt.Szmaty wyszly zamaz ,a ja ze bylam spokojna, to teraz stara panna!Wniosek ,praktyki w seksie ,sa juz wskazane w wieku 16lat.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsze obsciskiwania poclunki dotykanie pochwy penisa petting to jak mialam 16 i 1/2 roku. seks jakos miesiac przed 18. jechalismy 8 lat na gumach i zadnych wpadek nie bylo. teraz 4 lata nie uprawiam seksu i zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masturbowałam się od wczesnego dzieciństwa, a dziewictwo straciłam w trzeciej klasie liceum. To był okres, gdy seks mnie fascynował. Spróbowałam raz z chłopakiem, z którym się spotykałam. Wcześniej oczywiście uprawialismy petting. Nasz związek szybko się rozpad, ale nie zależało mi na nim. Potem były inne przygody i śmiało mogę powiedzieć, że dopóki nie poznałam swojego przyszłego męża, przespalam się z kilkoma facetami. Z każdym tworzyłam dłuższy czy krótszy związek, a z jednym mieliśmy nawet "friends with benefist" i do dziś jesteśmy w dobrych relacjach. Oczywiście ze wspomnieniami, ale bez seksu. ;) Wcale tego nie żałuję, byłam atrakcyjna i znałam swoją wartość. Nie szłam do łóżka z byle kim. Trochę denerwujący jest dla mnie fakt, że w naszym społeczeństwie ciągle istnieje przekonanie, że jeśli kobieta miewa przygody (wolna kobieta) to jest d****** a facet jest super maczo. Kiedy poznałam męża poczułam, że jestem zakochana, jesteśmy szczęśliwi ze sobą już 14 lat, mamy dwójkę dzieci. Czy 16latka jest gotowa na seks? To zależy od 16 latki. Jeśli chce tego i ma świadomość antykoncepcji, to może spróbować. Jeśli robi to pod presją chłopaka i miłości, pwinna zaczekać. Myślę, że 17/18 lat to normalny wiek na rozpoczęcie przygody z seksem, ale młodzież powinno się uświadomić. Seks robiony z głową zawsze będzie dobrym życiowym doświadczeniem. Moim zdaniem 16latka nie jest gotowa na miłość i związek. Oczywiście, że,w tym wieku bywają Wielkie Miłości, ale z dojrzałością również nie mają nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak te co lataly za chlopakami i seks uprawialy w wieku 16lat ,dobrze wyszly zamaz. Ja nigdy za zadnymi chlopakami nie biegalam, a dziewictwo stracilam w wieku 24 lat pozno i w dodatku nie zostal ten facet moim mezem, tylko mnie olal . tyle mam z zycia ,jak sie nie praktykowalam w seksie za mlodu, to sie zostaje stara panna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każda osoba, która ma kilku partnerów, "lata za nimi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze cos w tym jest Mialam wielu chlopakow,dziewictwo stracilam na wakacjach,w wieku 15 lat Potem bylo par****lopakow z ktorymi spalam Za maz wyszlam bardzo dobrze w wieku 24 lat Jestesmy szczesliwi juz prawie 10 lat,we wrzesniu nasza rodzinka znowu sie powiekszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz młodzież wczesnie zaczyna.Nie ma nic strasznego w tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś - nic strasznego w tym, ale pieprzysz, kiedy zaczęłaś chyba mając 10 lat, no własnie nic strasznego, a co tam seks i dziecko w wieku 14 -17 lat to pikuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.13 =ten od "benefist" dawał hajs za bzykanie ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,to możliwe.U mnie w szkole podstawowej 14,15 latki uprawiały seks.W liceum 16 latki tym bardziej.Ja miałam pierwszy raz w wieku 17 lat,a mój obecny mąż jak miał 15 lat.To było 10lat temu!!!!Miasto 25 tyś ludzi.Nie wiem skąd ty jesteś,z księżyca spadłas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie że to jest normalne, ja pierwszy raz miałam mając 14 lat z chłopakiem o rok starszym i z tego co wiem on już kilka cnotek zaliczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, mnie 40 letnią babę, przeleciał 15-letni syn koleżanki, kiedyś popiłyśmy u niej, ja spałam w jego pokoju a on z koleżanką na materacu, w pewnym momencie poczułam jak ktoś mnie pieści po cipce, rozłożyłam szeroko nogi i poczułam jak mi wsadził chuja w pizdę i ruchał...otworzyłam oczy a to jej synek mnie pieprzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczęłam się gzić jak miałam 13 Lat I wcale nie uważam żeby to było za wcześnie. Hormony decyduja kiedy I jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam 14, jeszcze włosów na cipce nie miałam a już chłopaki chuje w nią wsadzali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałem 15 jak pierwszy raz ciocia dała mi c**y, złałem sie po kliku *****ch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A możliwe możliwe, mnie przeleciał kiedyś 14-letni syn sąsiadki, poprosiłam go żeby ustawił mi tv a sama robiłam płukanie w łazience, a ten łobuz chwycił mnie za dupę jak byłam pochylona, opuścił mi majteczki wsadził mi chuja w pizdę, to był jego pierwszy raz bo po kilku ruchnięciach zlał mi się w pizdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przewody kominowe trzeba już czyścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak, zaczynają wcześnie a potem narzekają że nie mogą spotkać dziewicy na żonę ale nie dają im dorosnąć i 14 latki już ****ają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kiedyś podsłuchałam moją 15-latkę i jej koleżankę, to dopiero mi się wątroba przewracała, od roku już bzykały się z chłopakami, one opowiadały sobie jak który je dymał i który ma większego k****a, koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem dumny ze swojego 16 latka, on od roku dyma 40 letnią siostrę mojej żony, ona jest wdową a on na niej ćwiczy różne pozycje, ja uważam że dobrze robi ucząc się za młodu i na starszej doświadczonej kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×