Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ustawjacze

... i piąte w pamięci

Polecane posty

Ollinka "Analogicznie tak samo jest ze złym... sama prawda :-)" x Ciiii ... bo jakieś złe zaraz wlizie i nie pozbędziemy się go tak łatwo :-) x Kasia My już tak przywykliśmy i do Kici i do Kasi, że ten bielik mógłby nas o jaki nagły szok przyprawić H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olinka: "Za każdym razem jak się robicie niebiescy to czuję jakby cząstka mnie umierała TP > O proszę... jakiż to całkiem inteligentny tutaj tekst Analogicznie tak samo jest ze złym... sama prawda . Tez zauwazylam Olinko inteligencję trola :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehgość dziś "Ciiii ... bo jakieś złe zaraz wlizie i nie pozbędziemy się go tak łatwo" > a to nie pierwszy raz i nie ostatni ... ale co za problem? zawrócimy go na dobre skoro tutaj prawie wszyscy niebiescy ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia "Hg pozwole zebys mi wymyslil nick" x OK Spróbuję z KiciąKasią tylko muszę się wpierw wylogować H-g Ps Tylko nie śpij jeszcze, bo z hasłem będzie tylko chwilka ;-) H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialam poczytac Wasze posty i nagle oczom nie wierze , podpisane jako ja a wogole mysle sobie ,ze tego nie pisalam, cos tam z praniem bylo i fryzjerem Asi . K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe za mnie zrobisz? I tak sie da? Fajnie, mozecie wszystko za mnie robic. Wiele razy chcialam sie rejestrować w necie i mi nie wychodziło. Bylo tez takie forum kobiece i nie umialam sie zalogować, ciagle pokazywał sie blad K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co teraz Hg ? Jak mam zabrac od Ciebie moj link? K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha teraz Hg podszyl sie pode mnie hahahaha fajnie mozesz pisac za mnie ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Z bliskich osób pochowałem sześciolatka, 24-latka, byłą dziewczynę, matkę, trzech kolegów i sam nie wiem czy kogoś tu nie pominąłem Ręce opadają, ale co zrobisz? > Z bliskich na przestrzeni ostatnich 4 lat pochowałam bliskiego ulubionego wujka, niedoszłego narzeczonego, żonę ów ulubionego wujka, od wigilii 2016 dalszego wujka, malutkiego siostrzeńca i w tamtym miesiącu męża znajomej i wiecie co... ręce nie opadają bo wierzący przecież wie, że poszli do Najwyższego i są w najlepszych Rękach jakie mogą być :) Więc po pierwszym szoku i smutku człowiek ma nadzieję na spotkanie ich za czas jakiś :) I to mi też daje wiara. Bez lęku patrzy się w obliczu odchodzenia najbliższych bo przecież to jest początek wszystkiego dobrego a koniec ich tutejszych zmagań. Czy może być coś piękniejszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiciakasia + ;) Jak to zrobic ;) Hahaha K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ollinka "Czy może być coś piękniejszego? " x Może! Gdyby jeszcze trochę pożyli ... H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wskocz mi w telefon i zrob mi to Hg ;) K Zaraz sprobuje ;) K Czyli musze wejsc w rejestrację tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia Ty tam nic nie pisz jako niezalogowana bo Twoich wpisów jak na razie nie można edytować x Masz dwie ramki W górnej wpisujesz KiciaKasia W dolnej hasło, które Ci podałem (łącznie i z małych liter) H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg nie moge znalezc u mnie rejestracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Czyli musze wejsc w rejestrację tak? > Tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli musze wejsc w rejestrację tak? x NIE! Już jesteś zarejestrowana. Ty się tylko logujesz H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie wejsc by sie zalogować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z telefonu korzystam i chyba jest inaczej z telefonu Na komp wszystko inaczej bylo K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie u mnie nie ma tego po prawej stronie K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia Skoro masz przycisk "zarejestruj" to po lewej masz przycisk "zaloguj" i na niego naciskasz Gdziekolwiek te przyciski by nie były na ekranie :-) H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Z telefonu korzystam i chyba jest inaczej z telefonu Na komp wszystko inaczej było > W telefonie wejdź w trzy pionowo ułożone kropeczki w górnym prawym rogu i... odhacz: Wersja komputerowa i wówczas Ci się pojawi po prawej stronie przed "lupką" napis ZALOGUJ SIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×