Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ustawjacze

... i piąte w pamięci

Polecane posty

Gość gość
Dziękuję ci Hg za uratowania mojego hasełka, ty podszywaczku idź już spać, słodkich snów🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehgość Z wiekiem Ci ubędzie... jeszcze, no a na starość to już w ogóle przyspiesza ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ollinka co roku na starość traci się po ok. 1 cm x Czyli po dziesięciu latach 10 cm a po dwudziestu dwadzieścia To ci hunzowie już chyba w głębokim deficycie Jak im się odejmie te 1,4 m to niewiele im pozostanie - szyja i stopy :-D H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dziękuję ci Hg za uratowania mojego hasełka, ty podszywaczku idź już spać, słodkich snów Hg ja tego nie pisalam K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehgość A no właśnie... a pro po hunzów to ciekawe ile oni maleją bo skoro się tak zdrowo odżywiają. Z tym, że z tego co wiem to podział komórek się jest tak zaprojektowany przez Najwyższego, żeby nie przekraczał ileś tam podziałów i potem następuje samoistna apoptoza komórki. Więc tak czy siak i wiecznie nikt na ziemi nie będzie się męczył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przesłuchałam dwa razy rytmiczna "kasie" i juz mi lepiej a za logowanie zabiore sie jutro , mam dwa dni wolne to zdaze sie nauczyc ;) Chociaz i to gwarancji nie daje ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przesłuchałam dwa razy rytmiczna "kasie" i juz mi lepiej a za logowanie zabiore sie jutro , mam dwa dni wolne to zdaze sie nauczyc oczko.gif Chociaz i to gwarancji nie daje oczko.gif K xxxx Ja tego nie pisałam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podszywacz wysłał mnie spac a sam chcial za mnie pisac. Dobrze ze weszlam i zauwazylam machlojki ;) pisalby cala noc za mnie cholera wie co ; K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciu, jak sobie założysz stałego nicka to czarny charakterek stąd zniknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Późno już... Dobranoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Przesłuchałam dwa razy rytmiczna "kasie" i juz mi lepiej a za logowanie zabiore sie jutro , mam dwa dni wolne to zdaze sie nauczyc oczko.gif Chociaz i to gwarancji nie daje oczko.gif K xxxx "Ja tego nie pisałam!!!" A wlasnie ze ja to pisalam . Skad bys wiedzial o "Kasi" i ja nie stawiam krzyzykow oddzielnikow. Nie podrobisz mnie trolu , wszyscy rozpoznają moje posty. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, nie złość się, ja od razu widzę co Ty piszesz a co podszywacz-trol:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc Olinko :) Dziekuje Wam za pomoc przy logowaniu, za zaangażowanie. Niedlugo umrzesz trolu :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro Kasiu musisz koniecznie się zalogować, poprosimy jeszcze Hg i wspólnymi siłami zalogujemy Ci do naszej niebieskości, żegnaj trolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze pokombinuje z tym logiwaniem, moze mnie oswieci K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Kasiu, dobranoc wszystkim i tobie trolu też dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oIiin dziś "Jutro Kasiu musisz koniecznie się zalogować, poprosimy jeszcze Hg i wspólnymi siłami zalogujemy Ci do naszej niebieskości, żegnaj trolu." Dziekuje Olinko, jestescie kochani :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ollinka "Z tym, że z tego co wiem to podział komórek się jest tak zaprojektowany przez Najwyższego, żeby nie przekraczał ileś tam podziałów i potem następuje samoistna apoptoza komórki. " x Iiiitam ... sprawimy sobie nowe autka. Wprost z salonu ;-) x Dobranoc Olli :-) :-) :-) Mam za sobą aż dwie przespane godziny w ostatniej dobie :-) x Trollik dorzucił spację przed Hehgościem, tak że nawet na profil nie trzeba wchodzić, żeby sprawdzić ;-) A pisałem, że ten Czarnobyl musiał mieć wpływ na gimbazę :-D Stracone pokolenie! :-D A guuupie ! :-D :-D :-D H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tą spację to od razu było widać, więc ja się nie nabrałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze przesłuchałam teraz niesamowitego chłopca ktory pieknie śpiewał od Olinki :) Zaraz cos znajde i Wam wysle :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że Ci się podobało, wysyłaj szybciutko bo już oczka mi się kleją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehgość Weszłam by przeczytać jeszcze dobranoc od Ciebie i... patrzę i okazuje się, że ów podszywka zahaczyła o mojego nicka teraz Cyt.: > oIiin dziś Kasiu, nie złość się, ja od razu widzę co Ty piszesz a co podszywacz-trolusmiech.gif > oIiin dziś Jutro Kasiu musisz koniecznie się zalogować, poprosimy jeszcze Hg i wspólnymi siłami zalogujemy Ci do naszej niebieskości, żegnaj trollu > oIiin dziś > Dobranoc Kasiu, dobranoc wszystkim i tobie trolu też dobranoc. oIiin dziś Tą spację to od razu było widać, więc ja się nie nabrałamusmiech.gif > oIiin dziś Cieszę się, że Ci się podobało, wysyłaj szybciutko bo już oczka mi się kleją. > I okazuje się, że w moim nicku zamiast małego "l" wpisał duże "i" I oczywiście po historii wpisów może się zorientować... > Dobranoc wszystkim :) I zasypiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchawki ludziki i słuchamy do konca ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne ale widziałam to jakieś dwa lata temu i szczerze powiem, że nie chcę mi się wierzyć, że w tych programach zawsze śpiewają "na żywo", to jest show a w takich programach też trochę oszukują, mimo to piękna piosenka, dziękuję Kasiu za jej przypomnienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszywacz trol
No nie, wszystko musicie psuć, teraz na prawdę będę musiał odejść, ale oki, nie płaczcie za mną, nikt nigdy nie płacze, nawet jakbym umarł to nikt by nie płakał, żegnajcie przyjaciele, zawsze będę o was pamiętał:(:(:(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze Olinko :) i milych snow ludziki a ty troliku sie nie przejmuj , masz cala wielka kafeterie , mozesz tam trolowac ile dusza zapragnie. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciebie troliku tez bedzie trudno zapomniec :) ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytalam dokladnie 3 strony nowego tematu i najfajniejszy tekst trola ( do Asi) to : gość wczoraj Będziemy czekać na Ciebie kochana. H-g, K Hahahahahahahahaha K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze cos napisze :) pisaliscie wczesniej o smierci i ze pochowaliscie juz bliskie osoby. Ja nikogo i wlasnie bardzo sie boje i mam tak ,ze mysli mnie prześladuja, ze jak ktos umrze , rodzice albo ktos z bliskich to wtedy nie bede miala po co zyc i czuje tez tak ( to chore) ze nie bede zaslugiwala zeby dalej zyc, bo jesli ktos wazny dla mnie i lepszy ide mnie np mama czy tata czy ktos umrze to ze juz nie mam po co zyc i ze nie zasluguje by dalej zyc bo co mam robic w tym moim zyciu bez bliskich, jaki cel dalszy odżywiać sie bawic radowac. Mam tak tez ( tez chore) przykład : mlode malzenstwo bawi sie na własnym weselu a na krzesłach siedza bardzo starzy pradziadkowie i zastanawiam sie bo oni przeciez moga umrzec juz teraz kazdego dnia a ci sie bawią tańczą i nie mysla ze zaraz stracą kochanych dziadkow itp . Nie wiem czy mnie rozumiecie ale takie glupoty mnie nachodza. Jestem stuknieta ? Mam schizofrenię ? :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×