Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ustawjacze

... i piąte w pamięci

Polecane posty

Gość As28
Dzień dobry Kochani :) Teraz Wam wyjaśnię jak to wygląda w telefonach. Kafe nie wygląda ;) Nie ma paska z rejestracją i logowaniem. Te opcje widoczne są na komputerze, lecz w telefonach to już pokpili sprawę. Jeśli Kasia chce się zalogować bez dostępu do komputera, to musiałaby tylko w miejscu gościa wpisać login no i pod spodem hasło, a H-g w tym czasie edytować post aby zniknęło z widoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu jak się logujesz to pierwszy post jest jeszcze czerwony, a reszta śmiga na niebiesko ;) x Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na sniadanie Masze sobie obejrze :) Witajcie czlowieczki :) Milego swieta uchwalenia konstytucji 3 maja ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
As28 dziś "Dzień dobry Kochani Teraz Wam wyjaśnię jak to wygląda w telefonach. Kafe nie wygląda Nie ma paska z rejestracją i logowaniem. Te opcje widoczne są na komputerze, lecz w telefonach to już pokpili sprawę. Jeśli Kasia chce się zalogować bez dostępu do komputera, to musiałaby tylko w miejscu gościa wpisać login no i pod spodem hasło, a H-g w tym czasie edytować post aby zniknęło z widoku." Dziekuje Asiu, to jednak dobrze mowilam, ze inaczej jest w telefonach. Zaraz sie pobawie z tym logowaniem. Tylko ze nigdzie go nie ma ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asiu czyli logowanie jest po tym jak wchodze w wyslij post ? Pod spodem jest login hasło i zaloguj i chyba najpierw musze sie zalogować bo inaczej w telefonie sie nie da a meil ktory mam jeden utworzony w moim zyciu dawno temu nie wchodzi wogole. Tylko ta inf na dole jest tylko po to bym dostawała powiadomienia o nowych postach. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia poczekaj na Mirka, bo on zna hasło do twojego loginu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg podał mi hasło ktorego mam sie domyśleć ;) związane z Toba Asiu. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślałam, że mi się uda zaliczyć dzisiaj spacer z zahaczeniem o stragany odpustowe, aby dziecko miało radochę. Niestety pogoda pokrzyżowała mi plany :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam to przeoczyć, bo mi weszła aktualizacja systemu i telefon wisiał ponad pół godziny. A podobno Microsoft miał już nie robić aktualizacji systemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam do moich obowiązków. Zajrzę bliżej południa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie nie pada Joasiu :) moge Ci podrzucic moja pogode. Juz tak sie przyzwyczailam , ze tutaj przewaznie pada to mi obojetne co tam jest na niebie :) Masza obejrzana ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dopiero słoneczko wyszło dopiero około 12.00, ale jest zimny wiatr i nie bardzo mam ochotę na wychodzenie spod cieplutkiego kocyka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) U mnie słonecznie, pow. 11 st, lekka bryza, kot gubi sierść, kawa pachnie cynamonem, kos siedzi na drzewie i czasem pogwizduje Tyle u mnie :-) x Kasia Odezwij się, w końcu trzeba uporządkować Twoją niebieskość "w tym smutnym kolorze blue" ;-) A jak jeszcze deszczowo? :-) To tylko tu: https://www.youtube.com/watch?v=R20y07dsjCI H-g ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK Będę z doskoku Szykuje mi się atak rodzinny na chatkę ;-) Muszę odeprzeć ten atak jakimś żarełkiem :-D H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu Kasia Hg powyzej ;) tez ladna ;) Kos u mnie jest w lazience i śpiewa ciagle przez dziure w scianie w wentylacji , najgłośniej śpiewa jak leje deszcz. Zawsze mysle sobie : wieje pada nawet podczas gradu śpiewał szczesliwy mimo pogody , tak glosno i chcialby jeszcze głośniej napewno. Napewno nawoływał swoja dziewczyne, caly kwiecień glosno śpiewał i teraz czasami i zawsze rano w lazience mnie wita mordka kochana a wieczorem siedzi na kominach i tez go bardzo slychac. Ludzie marudza na pogode a to malenstwo takie dzielne i szczesliwe. Krople ogromne spadaja na niego, do oczkow uszkow mordki i po całych piórkach a ten śpiewa jakby w raju byl pelnym kwiatów slonca innych ptaszkow. Byl sam wsrod zimnych wrednych kropel deszczu na gołym brudnym dachu. Takie malenstwo moze dac tyle radosci. Nawet o tym nie wie. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asiu niedlugo bedzie cieplo i nie bedziesz marzla :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg nie przejmuj sie mna , jakos w koncu nauczę sie logowac :) probowalam dzis ale mam problem z hasłem , ciagle informacja ze nieprawidłowe K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpisalam Hg koteczke w haśle i tez informacja ze nieprawidłowe hasło K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weryfikacja nieprawidłowa Chcę wiedzieć czy nie piszę z podszywem x Podaj pierwszą literę swojej dzielnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za kazdym razem nieprawidłowe K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pseudonimie wpisuje KiciaKasia , tak jak mowiles a ponizej w haśle tak jak nazywam pantere i nic nie wychodzi K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma teraz trola Hg i chyba nie bedzie , pożegnał sie w nocy piszac ze umiera i ze nikt nie zaplacze nad jego grobem. Ze smutku nad nim łezka mi poleciała ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Login tez z małej ? K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×