Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ustawjacze

... i piąte w pamięci

Polecane posty

Gość gość
Hg u mnie na ekranie nic nie ma Sa tylko kategorie tematy i bzdury jakies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliin dziś gość dziś Czyli musze wejsc w rejestrację tak? > Tak >> Teraz i ja też się pogubiłam :D No pewnie z tego niedospania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olinko przysięgam Ci ze u mnie tego nie ma. Sa kreski ale tylko dotyczy kategorii i forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten link ktory Wam powyzej podalam to osobno wpisalam chcac znalezc link , inaczej sie nie da a tu trzeba podac wiele rzeczy, pseudonim login meil i inne dziadostwo K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia dziś Nie śpiesz się. Powoli poszukaj. To ważna opcja i nie mogli jej tak schować, żeby nie dało się znaleźć ;-) H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Olinko przysięgam Ci ze u mnie tego nie ma. Sa kreski ale tylko dotyczy kategorii i forum > u mnie jest górny prawy róg trzy kropeczki w pionie być może to zależy od typu telefonu w takim razie na Twoim będzie to w jakiś inny sposób oznaczony i być może w innym miejscu na ekranie i trzeba go tylko znaleźć w opcjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ollinka "No pewnie z tego niedospania ;-)" x Kot się wiercił??? :-) ;-) H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z telefonu chyba inaczej sie to robi. Przepraszam Hg ale nie mam pojecia co mam zrobic. Nic nie ma w prawym rogu ani w lewym. Moja corka powiedziala ze mam najgłupszy telefon i ona nie wie jak sie za to zabrac. Nieraz rzuciła mi tym telefonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehgość wczoraj Kot się wiercił??? > też ;) i te jego wibrysy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ollinka To teraz ze słoika :-) A gdybyś założyła dwieście, to jakie by było przewyższenie ? :-) H-g :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w takim razie Hg hahaha musialbys zapoznać sie z instrukcja iphone 5 zeby powiedziec mi jak to w nim zrobic ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehgość dziś To teraz ze słoika A gdybyś założyła dwieście, to jakie by było przewyższenie ? > A ile Ty masz w końcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, znalazłam chyba ale mi uciekło tylko wiem już o co chodzi, zaraz będę niebieska jak wy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dojde do tego Hg ale musze porzadnie rozgrzać mozg , troche zimny jest w tej chwili K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Kiciu, nie mam iphone 5. Może ktoś w pracy Ci pomoże znaleźć tą opcję "Wersja komputerowa" w wyświetlaniu stron netu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia gość dziś Z telefonu chyba inaczej sie to robi. x Nawet najgłupszy telefon MUSI Ci dać możliwość zalogowania inaczej byłby bezużyteczny :-) Szukaj , szukaj :-) H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dobra, znalazłam chyba ale mi uciekło tylko wiem już o co chodzi, zaraz będę niebieska jak wy Zjeżdżaj bo poszczuje ;) a tego bys nie chcial paskudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Dobra, znalazłam chyba ale mi uciekło tylko wiem już o co chodzi, zaraz będę niebieska jak wy > O i super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg trol mnie dorwal i zaraz wlamie sie na moj nowy niebieski nick K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oliin dziś gość dziś Dobra, znalazłam chyba ale mi uciekło tylko wiem już o co chodzi, zaraz będę niebieska jak wy > O i super Olinko to trol pisal K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trolu nie masz lepszego zajecia ? Co ci to daje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowny podszywie, zwracamy się do Ciebie z uprzejmą prośbą o nie wchodzenie w cudze nicki. Zapraszamy do dyskusji na kulturalnym poziomie czego niniejszym oczekujemy od tak jak widać po wpisach całkiem inteligentnej osóbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludziki musze sie zrelaksować i wlacze sobie Kasie , stres po tym powinien przejsc ; wroce za jakis czas a Wy piszcie o obcasikach ;) i tak nie kapuje o czym piszecie to wlacze Kasie bo trol mnie ściga K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Zostawimy to na jutro, już zmęczona jesteś Na razie hasło zmienione, więc bezpieczne A Ty poszukasz sobie na spokojnie tego przycisku "zaloguj" H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc i do jutra, jutro Kasiu pomożemy Ci z zalogowaniem,   ważne, że już ten trol nie będzie mógł nam przeszkadzać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehgość dziś wspak będzie 0781 > w takim razie do przewyższenia by brakowało z kilku cm ;) z tym, że i tak to nie jest wiążące bo przecież co roku na starość traci się po ok. 1 cm :D więc o co w ogóle kruszyć kopie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałeś podszywku o czymś tak prostym jak historia :-D Na takie cuda możesz nabrać ale rówieśników w gimbazie ;-) H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ollinka Kto tarci ten traci :-) U mnie na odwrót i przybyło :-) dokładnie jeden :-) było 0681 zrobiło się 0781 :-) I teoria się rozsypała w drobny mak ;-) H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×