Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ustawjacze

... i piąte w pamięci

Polecane posty

Obiad zrobiony, pranie zebrana więc powinnam się czuć jak kobieta spełniona :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos chce sie do nas przyjąć ? Hahaha Trolowal grzecznie to moze sie przyjac, ale bez robienia nas w jajo K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:15 Hg przypomnialo mi sie akcja ze Slowianinem i wtedy napisales post po ktorym napisalam, ze cie kocham za ten post :) ;) Teraz tez napisze to samo :) za ten post z 16:15 :) ;( hehe K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia sie ostro wkurza ale szybko wybacza a jeszcze szybciej jej przechodzi nerw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno baba zapłaciła ponad tysiac mandatu a gostek powinien dostac mandat za trąbienie w miejscu zabudowanym. Tez niezły z niego idiota , K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tego nie mogę otworzyć, bo wyskakuje informacja z zaginięciem materiału w archiwum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy wieczorem będę z Wami, bo już mi się chce spać. x H-g ja tak dłużej nie wytrzymam spać za naszą dwójkę, więc dzisiaj idź spać ;) Sama statystyki godzin przespanych za nasz czwórkę nie nadrobię :P :D J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asiu wpisz w link zielony mercedes blokował ruch szczecin i wyskoczy Ci w linkach :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To było w wiadomościach chyba w połowie kwietnia, bo tego faceta już widziałam. No najzwyklejsze buractwo stosowane :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj o tym dowiedzialam sie Asiu :) Tak pomyslalam ,ze jednak kobieta chyba bardzo dobrze zrobila, niepotrzebnie trabil na nia i sie wsciekla ;) Mozliwe ze podobnie bym zrobila ;) :P Albo lepiej ;) po cos mam środkowy paluszek ;) Troche wygladalo to jakby psychopata kierowca jechal zielonym ale po przemyśleniu .... ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wyglądało jakby chciała mieć skasowaną dupę pod ubezpieczenie. Nie pierwsza i nie ostatnia. Mój brat cioteczny jak jechał na jeden z pierwszych wyjazdów zagranicznych miał szczęście, że kierował jego szef a on był zmiennikiem. Mieli podobne trzy sytuacje przez całą Polskę aż do Słubic. Teraz kamerki pokazują jacy kierowcy potrafią być bezmyślni na drogach stwarzając właśnie takie zagrożenia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia Byłem kiedyś, na terenie żbików. To nocne zwierzę, ale trzykrotnie dało się podejrzeć. Tereny Kaszub. W okolicy miały pokopane swoje jamy dzikie króliki, było ich sporo. I te żbiki polowały na króliki (wiedziały co dobre)To nie były jakieś dzikie ostępy, ale wprost przeciwnie, blisko ośrodka wypoczynkowego i wsi. Po raz pierwszy zobaczyłem żbika przy samym domku tego ośrodka. Domki rozrzucone w lesie. Jakiś wędkarz powiesił siatkę z rybami na zewnątrz takiego domku i żbik je zwąchał. Siatka dość wysoko, ale dla żbika żadna przeszkoda. Usłyszałem hałas i wyszedłem się rozejrzeć. Bezksiężycowa noc. Spoglądam w tę stronę skąd hałas i nagle w oczy mi zaświeciły dwie latarki. Czerwono żółte ślepia. Zwykłemu kotu aż tak się nie świecą. I usłyszałem coś w rodzaju warkotu. To ja mu swoją latarką po oczach. Kocisko wielkości bardzo dużego kota, szary, pręgowany i charakterystyczny płaski ogon. Później jeszcze dwa spotkania ze żbikiem, każde w półmroku. Te koty mieszały się z okolicznymi kociakami i to było fajne. Kocurki miały też te płaskie ogony, ruchy podrażnionego dzikiego zwierza, takiego co na miejscu chwili nie ustoi. Dostawały rybkę czy inny przysmak, rzucały się na to z warkotem, dosłownie rozszarpywały przysmaka, ale też miały i zachowania zwykłego domowego mruczka. Obcierały się o nogi, bardzo głośno mruczały, czasem nie wiadomo czy, to jeszcze mruk był czy już wark :-) A mieszkały w tym lesie żbiki, króliki, borsuki, gniazdował orzeł przedni a teraz pojawiły się dodatkowo wilki :-) I to wszystko 100 km ode mnie :-) H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co mi tym sugerujesz? Chyba nie wspólny wypad na żbiki :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety niektóre plany zostaną w sferze marzeń na wiele lat. A co z realizacją w późniejszym czasie, to się okaże :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
As29 :-P ;-) dziś Coraz gorzej z tymi żbikami. Prawie wyżarły króliki i chyba mają problem co dalej. A i to nie był orzeł przedni a bielik. Bieliki już chyba nie są klasyfikowane do orłów. Widziałem jak taki bielik poluje na ryby. Zataczał dość wysoko kręgi nad jeziorem i nagle ruszył jak strzała. Uderzył w taflę i wyciągnął całkiem sporą rybkę :-) Kasia ma coś po tych bielikach, nie tylko jasne upierzenie ;-) :-) H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg co mam po bielikach ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Hg co mam po bielikach K x Upierzenie Kasiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia dziś "Niestety niektóre plany zostaną w sferze marzeń na wiele lat" x No coś Ty? Przykujesz małego kajdankami do Roztocza? Będziesz miała auto, zrobisz się mobilna i kraj stanie otworem :-) H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O łykaniu rybek w całości nie wspomnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia dziś Hg co mam po bielikach K x I wciąganie rybek Kasiu ;-) H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jesteśmy przykuci, bo wczesne wspomaganie polega na jazdach kilka razy w tygodniu, na zajęcia ze specjalistami i wolne jest tylko na chorowanie i święta ustawowe :/ J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z prawkiem to mogę sobie poczekać na wrzesień :( A miałam inne plany co do inwestycji od września :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia Jakoś mi nie chce się wierzyć, że ci specjaliści nie pouciekają na wakacje H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co chodzi ludziki z tymi rybkami? K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urlopy mają tak poustawiane, że zawsze ktoś przejmuje tą grupkę dzieciaczków, bo jest to terapia dla małych dzieci i nie mogą sobie pozwolić na braki kadrowe, czy brak zastępstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia dziś A z prawkiem to mogę sobie poczekać na wrzesień x Może do tego czasu da się prawko zrobić w końcu przez internet :-) Chociaż masz blisko Ukrainę. Tam się prawka niedrogo kupuje :-D H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej bylo robic prawko za moich czasów i Hg Asiu ;) wszyscy zdawali. Wiecie jak zaczelam egzamin z jazdy ? ;) ruszylam z hamulca ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu tylko ty z naszej czwórki łykasz rybki jak pelikan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaa juz wiem z tymi rybami ;) bo Kasia lubi rybki ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu nie mogłam sobie pozwolić naprawko jako nastolatka czy młoda studentka, bo sama opłacałam studia i dojazdy na uczelnię :/ Taki los piątego dziecka na studiach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×