Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ustawjacze

... i piąte w pamięci

Polecane posty

Sporo widzę już nastukaliście :) I nawet jakiś podszywkowy piąty element się tutaj pojawił...? Witamy nową osobę :) O ile będzie chciała być osobą na kulturalnym poziomie komunikowania a nie bezczelnym osobnikiem ze złośliwymi komentarzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyt.: "Aż mi niebieski z tego wszystkiego pozostał i w końcu mogę gumkować" > jeśli będziesz po prawdziwie niebieski pisał to i gumkować nie będziesz musiał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piąty element :D To był mój ulubiony film przez wiele lat :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olli "Witamy nową osobę :-) " x Podejrzewam, że ta osoba już po cichu się wymknęła i psoci gdzie indziej ;-) :-) H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
As28 dziś "koszt jednego semestru podyplomówki to kilka tysięcy" > Urząd Pracy refunduje studia podyplomowe. Jesteś zarejestrowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest Oli, to mam zmiennika w temacie ;) Zmykam powoli do spania, bo muszę odespać za kogoś chociaż część nie przespanej nocy :P x Dobrej nocy Kochani i kolorowych, spokojnych snów :* :) J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehgość dziś "Podejrzewam, że ta osoba już po cichu się wymknęła i psoci gdzie indziej" > Może się jeszcze pojawi skoro tyle wcześniej nastukała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ tu się ładnie niebiesko zrobiło :) Tak jak lubię ;) A gdzie Kicia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli z UP nie jest tak łatwo coś dostać, a tym bardziej u mnie w powiecie. Dofinansowanie jest tak robione, żeby nikt nic nie dostał na dokształcanie z zakresu uczelni wyższych. Wiem, bo przerabiałam temat nie raz i tak samo moi bracia próbowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" A koszt jednego semestru podyplomówki to kilka tysięcy" x No właśnie! Ostatnio była kumulacja w lotto i nikt niczego nie powiedział a Kasia zagrała po cichu I znowu nam wspólna kasa przeleciała przed nosem! No tak się nie robi! H-g Hahahahahahahahaha No wlasnie Hg ;) ktos zwinął forse ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo ludziki ;) Kasia nie umie robic sie na niebiesko :( K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ja już uciekam odsypiać za H-g ;) Ktoś w końcu musi wyrobić grupową normę snu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia dziś Może trzeba by było jakiś projekt unijny wymyśleć i wdrożyć? H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oliin dziś Ależ tu się ładnie niebiesko zrobiło Tak jak lubię A gdzie Kicia? Hehe jestem Olinko ;) jako jedyna z goscia daję . Trol jedynie pode mnie moze sie podszyc ;) Nigdy nie bylam niebieska i nie umiem tak zrobic jak Wy K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc Asiu :) musimy pomyslec by Asi pomoc , musi byc jakies wyjscie K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia No wlasnie Hg ;-) ktos zwinął forse x I do tego NASZĄ!!! H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Kasia nie umie robic sie na niebiesko > W prawym górnym rogu przed "lupką" są dwa obok siebie napisy: "ZALOGUJ SIĘ" I "ZAREJESTRUJ SIĘ" klikasz w napis "ZAREJESTRUJ SIĘ" i krok po kroku wypełniasz rubryczki Tylko najpierw możesz założyć sobie nowego maila żeby go tam wpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie :) rejestracja meil .... :( Moze jutro rozgryze to wszystko K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Nigdy nie bylam niebieska i nie umiem tak zrobic jak Wy x Kiedy będzie taka potrzeba zrobimy Cię na niebiesko i podrzucimy hasło. My już możemy edytować, więc hasło będzie tylko na chwilę ;-) H-g PS No chyba że odczuwasz nieodpartą potrzebę to pokombinujemy już teraz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Dzisiaj właśnie przy okazji założyłam kafeteryjnego maila ;) Zajmuje to max 5min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje Olinko :) Popracuje nad tym , mysle ze to dlugo potrwa ; K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ollinka "Tylko najpierw możesz założyć sobie nowego maila żeby go tam wpisać" x Nie musi :-) Ja wpisałem takiego z sufitu i wszystko działa ;-) H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz Hagusiu mi sie nie chce, musze nastawic sie psychicznie na nauke tej skomplikowatosci ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehgość dziś Ja wpisałem takiego z sufitu i wszystko działa > O... to jest jeszcze lepiej :) W takim razie to chwila moment trwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To super ze meile sa na suficie Hg :) hahaha K Olinko czytalas posty trola? Zabawny no nie? Zrobil mnie w konia momentami ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olinka nauczyła mnie wysylac zdjecia to moze teraz dam rade zrobic sie niebieska . K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba nam, żeby Kasia wymyśliła jakiś nick, bo ani Kasia nie przejdzie ani Kicia :-) Może: KiciaKasia? H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo ten bielik od łapania rybek ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Za każdym razem jak się robicie niebiescy to czuję jakby cząstka mnie umierała TP > O proszę... jakiż to całkiem inteligentny tutaj tekst ;) Analogicznie tak samo jest ze złym... sama prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha Olinko cząstka jego umiera bo nie moze trolowac haha. Ciekawe kto zainteresowal sie nami wtedy. Odrazu wszedl na temat i tak jakby nas znał. Ktos nas podczytywal i chcial napsocic a ja sie troche nabralam bo myslalam ze Hg pisze z Asia. Bylam w pracy , w wolnej chwili patrze a tu taki cyrk haha Wkurzylam sie ale zauwazylam pozniej ze on nieszkodliwy K Hg pozwole zebys mi wymyslil nick K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×