Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ustawjacze

... i piąte w pamięci

Polecane posty

Joasia " ... a pomiędzy są inne posty, których przez zaciekłą dyskusję już nie wyłapujecie. " x Wyłapujemy, wyłapujemy Kiedy robi się zatrzęsienie wpisów, akurat potrafię powrócić i dokładnie poczytać sobie co było pisane, przez wszystkich ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia No po prostu ....... dziecko :-) edit: Oczywiście w sposobie reagowania ;-) Wszyscy wokół stają na głowie, żeby poszukać rozwiązań Ale dziecko woli się obrazić Proste, łatwe ... no i nie trzeba się zanadto wysilić x DOBRANOC :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No poprostu dziecko to mi się dwa razy wybudziło z piskiem i nie miałam czasu na siedzenie tutaj oraz niepotrzebne dyskusje. x Ktoś inny jest tutaj dzieckiem, bo wejść na cudzą pocztę i usunąć wiadomość nie do siebie źle o Tobie świadczy. x Kasiu radzę Ci zmienić sobie hasło na swojej poczcie lub założyć nową, bo H-g coś za dużo sobie pozwala. Wiadomości ode mnie już nie masz, bo Ci ją Twój cenzor usunął. x Jak tak ma to wyglądać, to ja się już nie odzywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te nerwy Asiu i stres to przeze mnie. To ja wprowadzilam zamieszanie. Gdybym nie panikowala to bylby spokoj na temacie. Po prostu potrzebowalam wiecej czasu. Programu komputerowego w pracy uczyłam sie miesiac a po dwoch dopiero smigalam. Kazdy byl lepszy ode mnie. W takich sprawach jestem ciezki kaliber. Na spokojnie sobie rozgryze wszystko. Przepraszam ludziki , to moja wina , nikt inny nie zawinił. Pozniej napisze do Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) To co rozesłałem w mailu jest chyba oczywiste dla wszystkich poza Joasią 2) Dopóki Kasia nie zmieni u siebie hasła wszystkie wiadomości przechowywane na Jej poczcie można uznać za publiczne Kiedyś na kafeterii pojawił się temat gdzie gość podał sporo tutejszych nicków i ich dokładną identyfikację nazwiskami i adresami. Są na caffe "sportowcy" dla których to świetna zabawa w detektywa i są bardzo cierpliwi. Olli coś może tu powiedzieć, bo z takimi działaniami już się zetknęła. Dlatego u Kasi były usuwane te maile, które zawierały hasło do wspólnej poczty 3) Może Joasi nie zależy tak bardzo na prywatności ale Olli już tak, więc w tej kwestii nie będziemy się dostosowywać do Joasi a do Olli 4) Kiedy już Kasia wpadnie na to jak zmienić hasło na własnej poczcie, wtedy poślemy jej nasze. x Proste? Proste! I co tu kombinować, obrażać się, narażać innych na utratę anonimowości? Miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hg ale hasło na mojej poczcie tylko my znalismy i znamy :) . Nigdzie go nie wyniosłam :) To, co edytowalam to byly tylko nazwy meili , bez podania hasła :) Nie bylo Ciebie jak tu podalam 4 meile ( nie wiedzialam ktory właściwy ) a chwile pozniej udalo mi sie zniszczyc ten post. Chcialbys bym miala tylko dla siebie ten meil ? Chcialam byc gościnna ,zebys tez sobie wchodzil tam ;) ( psocil) i i dziewczyny tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia "Hg ale hasło na mojej poczcie tylko my znaliśmy i znamy " To że jakiś troll nie pisze z nami wcale nie oznacza, że go tu nie ma Na to hasło musieliśmy Cię Kasiu naprowadzić. Jeżeli ktoś jest cierpliwy potrafi je odgadnąć, czytając wcześniejsze posty. To wymaga sporo czasu, więc doraźnie i na chwilę mogliśmy się posłużyć takim "kiepsko zabezpieczonym". x Kiedy już bez problemu zaczniesz wchodzić na swoją pocztę, popatrz czy obok klawisza "wyloguj" nie ma klawisza "opcje" Jeżeli taki jest, naciskasz na niego i po rozwinięciu okienka zmieniasz hasło. Ta opcja jest na pierwszej pozycji i łatwo ją wyszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Kasia może zmienić hasło tylko na komputerze. Formy mobilne takich stron są okrojone z różnych opcji. Ale jeśli nie posługujesz się telefonem, to skąd masz o tym wiedzieć. A do jej konta się nikt tak szybko nie dobije, bo przekopanie tematów dla jednego hasła zajęła by kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia Ktoś się bardzo mocno uparł na Ollinkę i byłby w stanie się przekopać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ma racje , bo jak robilam na komputerze to tam wszystko inaczej i tutaj widze ze nie moge zrobic sie gosciem nawet. Nie moge byc juz pomarancza na innych tematach ;) nie da sie zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa dobrze , jesli chodzi o Olinke to moge zmienic hasło ale nie wierze zeby ktos nas prześwietlal i kopał w postach. Jesli o to chodzi by chronic Olinke to dobrze. Pozniej w wolnej dłuższej chwili zobacze czy da sie zmienic :) Asiu nie martw sie :) wszystko sie ulozy :) tak jak sie pisze to sa nieporozumienia , rozmowa w realu inaczej by sie potoczyla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Wszedłem na Twoją pocztę z telefonu Da się to zrobić :-) Po lewej stronie ekranu masz takie poziome kreseczki, jedna pod drugą Naciskasz kreseczki i rozwija się lista " odebrane; wysłane ... itd." Na samym dole są trzy opcje do wyboru a jedna z nich: podgląd poczty z komputera Po wybraniu tej opcji masz widok na pocztę dokładnie taki sam jak my u nas na laptopach. Obok "wyloguj" znajdujesz przycisk "opcje" a później robisz tak, jak napisałem we wcześniejszym poście :-) Wszystko się da ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzilam teraz co sie da i nie moge zmienic hasła , nie ma Hg takiej opcji. Filmu Hg tez nie otworze , juz kilka razy probowalam. Chyba bede musiala podac Wam moj stary meil , tylko ze tata go zakładał i tata ma hasło ;) Albo po prostu stworze nowy meil sama. Na komputerze lepiej mi sie robilo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeeeeest ;) udalo sie . W pracy spokojniej mi idzie niz w domu ; hehe Mam inne haselko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Filmik załączyłem z ciekawości, czy da się go odtworzyć. Trzeba go najpierw ściągnąć z tej poczty i zapisać w telefonie, później bez problemu. Bezpośrednio na poczcie nie da się tego zrobić x "Chyba będę musiała podać Wam mój stary meil , tylko ze tata go zakładał i tata ma hasło " Nie poddawaj się! :-D Damy radę! x Kasia ... do pracy, bo już mam obawy o Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Hg za fajne poprowadzenie :) Wczoraj nie moglam dorwac tej opcji z hasłem . Teraz wiem ze na dole po prawej na niebiesko jest słowo komputer i dotknelam tego i pokazal mi sie wyglad jak na kompie ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz sprobuj Hg napsocic na mojej poczcie ;) :) chyba juz nie wejdziesz ;) nie jest Ci przykro ? ;) zartuje :) Cooooo? Znowu robota ze ściąganiem Twojego filmu na telefon ? Ciekawe jak mam to zrobic ? ;) Pozniej poprobuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bravo Dla Kasi :-) A nie mówiłem! Kasia jeszcze nie zna swoich wszystkich możliwości, a my tu od tego żeby Jej je uświadomić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu jak już masz zmienione hasło to odezwę się do Ciebie wieczorem. Dzisiaj nie mam czasu dla siebie, więc nie będzie mnie w temacie. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ollinka wczoraj "W moim przypadku wiem, na 100%. Zapłaciłam za to wysoką cenę. Mogę jedynie innych ostrzec, bo chodziłam takim samymi ścieżkami. Ale tu każdy sam podejmuje decyzję zgodnie ze swoją wolną wolą. Z tym, że mądrość polega na tym by uczyć się na cudzych błędach. Mnie tego zabrakło" H-g wczoraj ---> Mnie wszystko to co Ci się przydarzało i przydarza jest oczywiste, konsekwentne i z niczym się nie kłóci x Opowiem Ci więc, co się przydarzyło Olince :-) Są subtelne różnice pomiędzy naszymi doświadczeniami. Dostrzegłem je już dawno, kiedy opisywałaś historie sprzed nawroocenia. Moje pierwsze wyjścia były samoistne, niczym nie prowokowane. Jeżeli trafiasz do nieznanej sobie rzeczywistości, albo reagujesz przerażeniem, lękiem, a wtedy już prosta droga do psychiatryka, albo starasz się to nowe rozpoznać, oswoić a nawet zadomowić w nim, skoro to ten sam świat, tylko w ujęciu z innej perspektywy. Nigdy nie chciałem dzięki tym nowym doświadczeniom uzyskać czegoś wymiernego tu w świecie materialnym. Nie pożądałem żadnych "mocy", które by mi dawały przewagę nad innymi w "realu". Nie chciałem niczego dla siebie, niczego dla innych, po prostu zaspakajałem swoją ciekawość :-) Nie budziłem zainteresowania u "złych duszków", bo chyba nie wiedziałyby czym mnie kupić :-) U Ollinki rzeczy miały się inaczej. Wróżki, wahadełka ... to uzyskiwanie informacji, wskazówek, dla polepszenia sobie doczesnego bytu, rozwiązania problemów zdrowotnych, miłosnych, finansowych etc. etc. To nie mogło się Ollinko inaczej skończyć. Nie tylko uchyliłaś drzwi ale otworzyłaś temu złemu wrota na oścież. Cieszyć tylko się trzeba, że ktoś bardzo poważnie się zajął Twoimi problemami. Oczywiście otwarta i dyskusyjna jest kwestia ... kto? Nic nie mówię, ale zapal przy kolejnej okazji, dodatkowy znicz dla Taty i od H-g :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekny wpis Hg . Ze slyszenia wiem ze wyjscia moga byc samoistne , niektorzy tego doświadczają i sa w szoku, ze takie cos ich spotkalo a pozniej albo beda to kontynuować albo walczyc z nimi i juz nigdy nie wychodzic z ciala . Pierwszy raz przychodzi samo . Natomiast wróżki wywoływanie duchów czy inne zabawy to świadomy wybor. Ludzie wiedza ze to jest zle a robia to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o mnie to od dziecka czulam ze takie cos jak wywoływanie duchów to zlo, wiele razy kolezanki chcialy mnie w to wciągnąć a ja stanowczo odmawialam. Czulam gleboko ,ze to samo zlo. U wróżki bylam raz, na studiach z kolezanka ( opowiadalam Wam) poszlam jej towarzyszyć tylko a ta sama odezwala sie do mnie. Tez uważałam ze to zle i nie chcialam znac przyszlosci , nic nie chvialabym wiedziec co mnie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinka ma racje i Hg ma racje, tylko by trzeba bylo zrozumiec siebie nawzajem. Olinka przezyla nawrocenie i ma z tym doswiadczenie i chce zebysmy ja zrozumieli ale poki nie przezyjemy tego co Olinka to nie do konca rozumiemy i stad iskierki ;) Uwielbiam jak piszecie i droczenie tez fajne ale jak bede czula lekki atak to bede polewać wodą hehe :) zartuje ;);) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Cóż, znowu pozyskałem dwukilowego leszcza Pewnie mi trochę zejdzie oporządzenie, przysmażenie, zaadaptowanie kiszonej biedronkowej kapusty do postaci strawnej na sałatkę ... i znowu obiadokolacja na bardzo późną porę. Chyba kiedyś zatęsknię do jakiejś kolacji ze śniadaniem, bo to już chyba bardzo blisko jest tego co wyprawiam, a wtedy jest chociaż jakiś podział ról :-D :-P ;-) Miłego wieczoru :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszlam i patrze post od Hg :) Ryba ryba ryba :) No wlasnie bo przed chwila zjadlam paluszki rybne z fileta i kapuste kiszona . Zjadlabym ta Twoja rybe cala , cale 2 kilo ;) Bylam na poczcie bo chcialam Hg Twoj film obejrzec ale moja skromna inteligencja nie pozwala mi na to ;) znow nie wiem w co uderzyć. Jesli bedziesz mial pol minuty dla Kasi to zapraszam ;) Bylo cos przenies i dotknelam tego przenies no i sie przeniosło ale nie wiem gdzie ;) caly telefon przegrzebalam i nigdzie nie wyskoczylo ;) ale odeszlo z mojej poczty ;) Hg jesli bedziesz juz po zjedzeniu tego dwukilowego potwora giganta to poprosze o pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiadokolacja Kolacjosniadanie ? Hg poznales jakas dziewczyne ? :) Pochwal sie zeberkom ;) Cos mi ostatnie zdanie Twojego postu podejrzanie wyglada ;) Powiedz 🌻 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehgość dziś ... dwukilowego leszcza ...? :D aż sobie musiałam go zobaczyć... : http://www.wyprawynaryby.pl/ammern.html To tylko pogratulować małej rybki ;) :) > KiciaKasia dziś Ryba ryba ryba :) Wczoraj moja Mama podrzuciła mi pomysł na szprotki. Po odcięciu główek i ogonków zblendrowałam je serkiem wiejskim. Wyszła pyszna pasta :) Mimo, że w oryginalnym przepisie było, że z białym serem. To było moje pierwsze w życiu oporządzanie ryb :D Jak do tej pory... jakaś anty rybna byłam. Od zawsze przygotowywała je moja Mama i usiłowałam je zjeść. W czasie alergii mocno męczył mnie już sam zapach jakiejkolwiek ryby. A teraz mogę sobie je wcinać ze smakiem :) Chwała Panu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok smażę grubasa po 6 min na każdej stronie to odpowiem Filmik w telefonie zapisał się w galerii czyli tam gdzie przechowują się zdjęcia. x A jak mam poznać jakąś dziewczynę skoro ciągle przebywam tylko z Wami ??? ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×