Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ustawjacze

... i piąte w pamięci

Polecane posty

Asia bardzo chętna by ukraść pantere to problemu nie bedzie . Asiu pomóż bo Hg nie chce mnie puscic z domu na spacer ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KiciaKasia dziś Nie tylko drzewa Cię doprowadzą ;-) Jak już nauczysz się wchodzić na wspólną podeślę Ci i inne wskazówki. Np. jak zabezpieczyć balkon coby kot nie zrobił sobie krzywdy Więc znaczków identyfikacyjnych szykuje się co nie miara ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehgość dziś KiciaKasia dziś "Dokładnie o tym pisałem! Tak właśnie zachowuje się mój podwórkowy dzikus. Przesympatyczne " No i jak ich nie kochac :) mordki kochane. Aaaaaa Hg juz jest przyczyna choroby tamtej kotki, porażenie kończyn od klaszcza. Dlatego spadała ze schodów , z kominka itp. Dostala leki antybiotyki i cos jeszcze i juz nie ma porażeń. Gdyby Twoja tak kiedys miala albo ktos z Twoich znajomych to wziac pod uwage borelioze ;) Jakis toksyczny kleszcz ja użarl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze nawet nie pomyslalam ze Twoj balkon wlasnie moze byc tak zabezpieczony przed wyjsciem kici ;) czyli to tez bedzie wskazówka hehe dziekuje za wskazówkę ;) Jeszcze wyslij mi swoj film jeszcze raz to wiecej wskazówek bede miec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia Nic Ci nie wyślę - wszystko masz na Wspólnej Wejdziesz tam, będziesz miała ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na tematach jest przeciez projekt balkonu ;) podales mi ;) Ja swojej jeszcze nie robilam bo nie umiem ale zajrze jak to wyglada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale ja nie mam adresu do wspólnej poczty bo Ty mi wszystko z mojej skasowales . Nie mam pojecia jak nazywa sie wspólna poczta . Ciekawe jak mi skasowales skoro mam nowe hasło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróć to tempo Nie wszystko mamy na Wspólnej, bo ktoś już zabrał swoje zabawki z piaskownicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to ktos zabral zabawki ? Tzn Hg wszystko wszedzie skasowal . Chyba Hg wszystkiego bardziej sie boi niz my trzy razem wziete ;) Z tego wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Podeślę Ci jeszcze raz Niczego nie kasowałem u Ciebie, aż taki dobry w te klocki nie jestem Po zmianie hasła przesłałem Ci ze Wspólnej majle od siebie i od Asi jako FW Powinnaś mieć u siebie więc co najmniej trzy wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domagam sie powrotu zawartości mojej poczty ;) film sie przeniósł ale nie wiem gdzie , napewno do Gdańska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trasa S6 niedlugo bedzie gotowa to godzina czasu i bede na Twym balkonie odzyskać moja poczte, moj film ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no dobra ;) skad wiesz ze mam 3 wiadomości ;) Pisalam ze nie ma zadnej a Ty wiesz ze trzy ;) No sa trzy ale nic tam nie ma, nie ma pełnego adresu zeberek ani nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Odczytujesz tytuły a nie treść :-) Należy kliknąć w wiadomość, żeby się otworzyła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Tak wygląda tytuł meila o którym piszę: "hasło do wspólnej poczty :-) (H-g) "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otworzylam i nie ma nic hahahaha Wszystko odebrane To co trzeba to nie ma A tak wogole to po co mi ta poczta skoro jest wspólna. I tak nikt do mnie nie pisze. Cisza jak na cmentarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FW oznacza przesłanie jakiejś wiadomości dalej bez zmiany jej treści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia Poczta prywatna posłuży Ci do Twoich prywatnych celów Będziesz sobie pisała z koleżankami z pracy, z córką, z rodziną bliższą i dalszą itd. itd. A wspólna do naszych wspólnych celów, wrzucimy tam to, czego tu się nie da lub nie powinno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KiciaKasia wczoraj Kiciu, właśnie do Ciebie napisałam :) Trzy maile :) O poście Dąbrowskiej i linki filmików z jej wykładów z ośrodka gdzie leczą postem :) A ... i na wspólną pocztę również je wrzuciłam bo może komuś kiedyś się mogą też się przydać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umeczylam Cie :) Teraz dam Ci spokoj Hg ;) To bylo odwdzieczenie sie za nienauczenie mnie pozbycia sie smerfa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jak dobrze , Olinka przyszla :) Dziekuje Olinko bo wlasnie przymierzam sie do postu. Chce sie pozbyc pokrzywki ra na zawsze :) mam dosc brania codziennie szkodliwych lekow :) Fajnie ze przyszlas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123456890 Ide na moja poczte. Bede sie glodzic !!!! Hurra o niczym innym nie marze ;) ale mus to mus. Kasia musi miec zdrowa skorke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KiciaKasia wczoraj Od poniedzialku zaczynam post Olinko > No i... super :) Też miałam zrobić sobie po świętach ale nie złożyło mi się. Ten tydzień zapowiada mi się intensywnie więc również nie wydziergam. Ale też mam pościk w planach :) Z własnego doświadczenia wiem, że lepiej zaczynać w weekend bo pierwsze dni są dość trudne a potem z górki :) Poczytaj sobie te książeczki i zobacz filmiki i wówczas będzie wiedziała co i jak :) I jeszcze... najlepiej przed postem zrobić sobie zapas w lodówce warzywek co by nie głodować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia Prywatną masz na Onecie, ale co z tego, skoro hasło do niej zna tylko Twój Tata :-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×