Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ustawjacze

... i piąte w pamięci

Polecane posty

Kiciu... Z dzisiejszego dnia... Ostatnio wśród tych deszczowych moja Mama wyciągnęła z torebki telefon służbowy jeszcze taki na przyciski i mówi, że nie działa bo nie da się włączyć. Próbowałam włączyć go i nic. Stwierdziła, że to pewnie przez deszcz jej zamókł. Oki. Rozebrałam go i suszył się na parapecie. Dzisiaj poszła do serwisu i obsługujący wziął do ręki telefon, przycisnął przycisk i go włączył :) I pyta się mojej Mamy co nie działa. A moja Mama, że nie da się włączyć, więc pan wytłumaczył, że włącza się tym czerwonym przyciskiem dłużej go przytrzymując :D I telefon działa :D Wiecie... Pięć telefonów w domu to się można pogubić gdzie który się włącza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KiciaKasia dziś No wlasnie północ południe siła moc i wszelkie umiejętności w jednym paluszku > Północ-południe ;) To są bardzo proste umiejętności i raz pokazane są proste jak obsługa ksera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliin dziś Nie rozpoznaję modeli telefonów :-) Ale zawsze jakaś sekwencja ruchów je o dziwo włącza :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehgość dziś Nie rozpoznaję modeli telefonów Ale zawsze jakaś sekwencja ruchów je o dziwo włącza > Dokładnie... :) Ale dzisiaj płakałyśmy ze śmiechu jak to Mama opowiadała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziwie sie mamie Olinko bo u mnie dziala przycisk wyłączania jak sobie chce, nieraz musze przyciskac kilka minut by zalapalo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KiciaKasia dziś Czuje sie przy Was jak ulomna > Absolutnie nie masz powodów. To, że nie dotknęłaś jakichś tam programów w pracy to nie znaczy, że masz się czuć gorsza w obecności kogoś kto je wcześniej poznał. Nie możesz tak o sobie myśleć. To tak samo jakby H-g czy ja mielibyśmy wykonać Twoją pracę na której się przecież w ogóle nie znamy :) Też mielibyśmy mówić, że jesteśmy ułomni :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KiciaKasia dziś Biegi sa super, juz po pierwszym razie widac efekty x Taaa ... chyba, że autobus/tramwaj Ci się uda dopaść jeszcze w ostatniej chwili :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to juz zmykam ludziki . Dziekuje za Wasze dobre serduszka :) Snijcie mile sny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehgość wczoraj A jak mam poznać jakąś dziewczynę skoro ciągle przebywam tylko z Wami ??? > No właśnie... A dlaczego przebywasz z nami? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KiciaKasia dziś Dobranoc Kasiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Kasiu Masz się wyspać! Bo jak się obudzisz w złym humorze, to jeszcze będziesz gotowa szefa wylać z roboty :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOwlasnie Hg dlaczego z nami przebywasz ;) hehe Teraz juz naprawde zmykam . Piszcie sobie zebym miala co czytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehgość dziś "Dobranoc Kasiu Masz się wyspać! Bo jak się obudzisz w złym humorze, to jeszcze będziesz gotowa szefa wylać z roboty " Albo wylać kawe na niego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KiciaKasia dziś Albo wylać kawe na niego > hahahhaha :D świety pomysł :D :D :D ale tak Kiciu z gestem :D ;) to nie połapie się, że dokumenty Ci się poplamiły wcześniej :) a jeszcze doceni, że tak szybko wyschły :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliin dziś No właśnie... A dlaczego przebywasz z nami? ;-) x Kobiety idealne :-) Nie materialne ;-) A taki real potrafi ociosać ze wszystkiego co cenne Nie zawsze, ale zbyt często I może dlatego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehgość dziś "Kobiety idealne Nie materialne" > nie ma kobiet idealnych... poza męskim ich idealnym wyobrażeniem ;) >> "A taki real potrafi ociosać ze wszystkiego co cenne Nie zawsze, ale zbyt często I może dlatego ..." > być może tak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że są kobiety IDEALNE Dla mężczyzny taką kobietą jest ... jego córka :-) :-) :-) x Dobranoc Ollinko Miłych snów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehgość dziś Oczywiście, że są kobiety IDEALNE Dla mężczyzny taką kobietą jest ... jego córka > ... to akurat potwierdzam :) :) > Dobranoc H-g Miłych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Miałam wczoraj tak ciężki dzień, że gdy tylko położyłam się do łóżka to od razu zasnęłam. Mój syn to wykorzystał i się wymknął do dziadków na jeszcze dwie godziny rozrabiania. Dopiero wrócił o 23.00 do łóżka i jak tylko zasnął, to mi się oczy znowu zakleiły :) x Kasiu gorsze wypadki zdarzają się z dokumentami i kilka śladów po kawie to najmniejszy problem ;) A mail Ci dzisiaj wyślę jak będę miała trochę więcej czasu, bo chciałam Ci coś podesłać ;) x Dobrze, że temat ościstych stworzeń mnie ominął, bo ryby od kilku lat przestały być dla mnie dobrym jedzonkiem. Jak uwielbiałam śledzie to teraz na sam zapach mi się słabo robi i mijam je szerokim łukiem. Jedyne co mnie nie odrzuca to szprotki w sosie pomidorowym z cebulką i już gotowe filety rybne. x Miłego dnia Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W jedną noc po tych deszczach wyrosła cała "łąka" mleczy na trawniku między blokami :) Piękny widok, który najprawdopodobniej za kilka dni zniszczą kosiarki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ludziki ;) Jednak nie bede sie pakować narazie i zapuszczać brodę ;) Mam chyba chody u szefa albo ma slabosc do mnie. Nawet nie zauwazyl , sama kazalam mu spojrzec i przeprosilam a on tak luzacko podszedl do tego i sie śmiał ;) To dzieki Wam ludziki , daliscie mi dobra energie i dzisiaj tez Asia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu mi tez zawsze bylo przykro jak kosiarki szły w ruch. Twoja wiosna na zdjeciach piekna a te zuki wygladaja jak metaliczne korale :) Kiedys jak jezdzilam z rodzicami jako dziecko samochodem to przy drogach w rowach wawozach rosły takie na dlugich nozkach kwiatki , na gorze byla korona z dzwonkow, nie wiem jak to sie nazywało , kochane one byly i juz ich nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×