Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ustawjacze

... i piąte w pamięci

Polecane posty

I tez tak jak Ty Olinko bym chciala biegac bo bardzo lubilam kiedys wieczorami biegac tylko boje sie bo podczas biegu wszystko skacze ;) wiesz o co chodzi ;) nie chce na glos gadac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak tata zna ale i tak nic zlego nie robie na poczcie wiec by mu sie nudzilo mnie obserwowac ;) chociaz zapędy detektywistyczne posiada ogromne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehgość wczoraj Nie wszystko mamy na Wspólnej, bo ktoś już zabrał swoje zabawki z piaskownicy > No właśnie zauważyłam kiedy wysyłałam Kasi maile. Dość nie fajne zachowanie ale cóż... to właśnie jest to o czym mówiłam swego czasu, że nie wie się do końca kto siedzi po drugiej stronie i kiedy taki królik wyskoczy z kapelusza. Niby było sympatycznie a tu takie dość złośliwe i jak dla mnie szczeniackie zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Hg ? Nawet Olinka zauwazyla ze zabrales zabawki z piaskownicy. To nieładnie . No widzisz Olinko co Hg zrobil, dal i zabral a kto daje i zabiera..., Olinko a slyszalas o hilary Clinton ? ;) Podobno zauważono ze jest opetana . To w tajemnicy Ci napisalam , wejdź na neta ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KiciaKasia dziś No widzisz Hg ? Nawet Olinka zauwazyla ze zabrales zabawki z piaskownicy > Absolutnie nie H-g. To As28 usunęła swojego maila ze zdjęciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinko ale u mnie Asia nie mogla usunac, u mnie tez byly usuniete . Asia nie znała mojego hasła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KiciaKasia dziś Bo się postanowiła obrazić i dać temu wyraz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehgość dziś Dlaczego? Podoba Ci się takie zachowanie podobno przecież dorosłej osoby? Nazwijmy rzeczy po imieniu. Nie będę się głaskała z kimś kto wykrzykuje na wszystkich nie uzasadnione swoje frustracje i udaje, że to jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieeee Asia sie nie obraza . Asia zauwazyla zamieszanie, ze za duzo sie kręci z tym meilem i dlatego ale napewno nie zlosliwie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KiciaKasia dziś To co się wyrabia na Twojej poczcie po zmianie hasła to już nikt nie rozkmini, bo nie ma na to szans :-) Podejrzewam, że te e-maile są, tylko np. w innym katalogu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KiciaKasia dziś Jak to Asia usunęła ? Dlaczego ? > Zapytaj się jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KiciaKasia dziś Olinko ale u mnie Asia nie mogla usunac, u mnie tez byly usuniete . Asia nie znała mojego hasła > U Ciebie maile usnął H-g z powodów bezpieczeństwa w sieci bo wówczas jeszcze nie miałaś zmienionego hasła w swojej skrzynce. I to jest zrozumiałe dla wszystkich ale nie dla As28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliin dziś Nie piszę, że moje podejście jest lepsze czy gorsze Jednak po dłuższej znajomości z kimś niektóre wypowiedzi czy zachowania nie traktuję aż tak poważnie ... a zwłaszcza dotyczy to kobiet :-) Biorę wtedy poprawkę na humor, kiepski dzień, jakieś problemy o których nic nie wiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ludziki jest nazwa meila wspolnego ale tylko pierwsze słowo, nie wiem w jakiej poczcie . W tej co moja bo jak w tej samej to jak probuje wejsc po wylogowaniu z mojej to i tak nie moge sie dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehgość dziś Kasia "Poczta ta sama co u Ciebie na o2 Nazwa zeberki (a w całości zeberki@o2.pl ) Hasło znasz z e-maila" No to bardzo dobrze wpisuje w rubryki a i tak nie wchodzi mimo wcześniejszego wylogowania z mojej poczty. Dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak wlasnie jak sie porozumiewają osoby piszac to mozna sie poplatać w tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehgość dziś Też tak podchodziłam do niej... jak do tej pory. Przymykałam oczy na jej zachowanie sądząc, że potrzebuje wsparcia innych i rozmowy. Ale jak widać bezczelne jej podejścia do innych robią się tutaj normą. Chcesz się bratać z kimś kto tak się nieracjonalnie zachowuje? Ok. Twoja wola. W moim przypadku pozwałam na jej różne teksty w moim kierunku i milczałam ale po akcji z usuwaniem maila w tym momencie stawiam granice. Straciłam do niej zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KiciaKasia dziś Hehe dostalam ksiazke Dąbrowskiej za darmo > a nawet dwie ;) ... i trzecią on-line :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×