Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ustawjacze

... i piąte w pamięci

Polecane posty

Gość gość
A moze Olinko ten zakwas byl zepsuty ;) i dlatego ich czyściło ;) :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oli :" Trzeba znaleźć przyczynę... Czy to ból promieniujący czy stały?" Czasami trwa stale a czsami momentami tylko gdy zmieniam pozycje to przechodzi :) Olinko a napisz jakie jesz słodkości bo chyba tutaj nie pisalas :) :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o moje słodkości to np nie kupuje sobie czekolad cukierków itp slodyczy. Lubie napchać sie jak mam faze takimi słodyczami jak : drożdżówki z serem , paczki ( rzadko) wtedy jem 4 paczki naraz albo 3 drożdżówki naraz i miesiac spokoju. Gdy dostane czekolade to ja zjem, wszystko co dostane to zjem ale sama takich rzeczy sobie nie kupie. Innym jeszcze razem jak mam faze to zjem litr lodow ( raz na pare miesiecy) albo np wczoraj zjadlam 4 bigmilki naraz na patyku ( wygrałam dwa dodatkowe , na patykach byla nagroda ) a dzis juz zadnych slodyczy :) ale kilo nektarynek za to ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze mi sie przypomnialo ze podczas fazy moge zjesc 4 napoleonki ( kremówki) albo pol kilo ciasta z galaretka i owocami. Raz a konkretnie a do kawy nie jem slodyczy K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olii 2017.07.30 Ciekawa jestem Twojej opinii jak się będziesz czuł :-) x Mogę na gorąco ( nawet dosłownie) podać zalety diety dla zerówek + zwykłe zadbanie o poziom magnezu. Są wysokie upały a mnie akurat rzuca po całym mieście i to na piechotę. W porównaniu z zeszłym rokiem, kiedy zrobiło się trzydzieści stopni i przez miesiąc nie odpuszczało, różnica jest odczuwalna. Wtedy po prostu lało się ze mnie, spocony jak w piekielnej saunie :-D A teraz, czasem tylko lekko na czole i to przy jakimś wysiłku. I zupełnie inaczej odczuwam ten upał. Czuję się komfortowo i mam sporo energii. A poprzednio w takich warunkach zdychałem i tylko szukałem jakiegoś cienia. Jednym słowem coś jest na rzeczy :-) Od samego ranka chodzę jak nakręcony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia2017.07.30 "Zrobie zdjecie dla was tej karty i wysle, pamietam nawet ta chwile gdy z mama taka karte kupowałysmy przy plazy :-) " Wyślij :-) Ja już zupełnie nie pamiętam jak taka karta wyglądała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia 2017.07.30 Wybacz Kasiu ale to pewnie z przedawkowania tego magnezu :-D No fajne są te Twoje ostatnie dwa wpisy ;-) Ale jakoś zupełnie nie mogę sobie wyobrazić Kasi "na fazie" :-) :-) :-) x - napoleonki albo poł kilo ciasta z galaretka i owocami - 4 bigmilki naraz na patyku - drożdżówki z serem , pączki ( rzadko) wtedy jem 4 paczki naraz - wszystko co dostane to zjem ale sama takich rzeczy sobie nie kupie. - Innym jeszcze razem jak mam fazę to zjem litr lodów x Ale pocieszę Cię tu :-) Jak już wspomniałem suma nałogów jest stała ("... a tu kto o tym decyduje? " - No przecież że nie człowiek! :-) Jasne że nałóg i matematyka ;-) ), więc pewnie jakiś kolejny nałóg zapukałby do drzwi :-) A wiadomym jest, że lepsze takie zło już rozpoznane od tego co się dopiero czai za drzwiami ;-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki tobie Hg poszperałam jeszcze raz w skarbach teraz i zauwazylam ze dzisiaj rocznica :) rowniez bylo 1 sierpnia :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg : "oczko.gif Ale jakoś zupełnie nie mogę sobie wyobrazić Kasi "na fazie" usmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif" Hg ale to tak jednorazowo ;) hehe 4 napoleonki jem wtedy na dwie raty , dwie rano i dwie popoludniu ;) Pol ciasta tez tak pol dnia jem ;) A 4 big milki naraz zjadlam wtedy :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak raz kiedys to nie zaszkodzi figurze :) Gdybym jadla codziennie to bylby problem ;) ale tak to mysle ze nie tak zle. Aaaa jeszcze mi sie przypomnialo ze raz w roku zima mam ochote na chipsy i kupuje wtedy mega pakę cebulkowe i na rok mi starczy ;) nie wiem czemu tak mam, taka ochota przychodzi. A dzis zjadlam pumpernikiel 2 kromki rano z pomidorem i masłem , trzy zolte sliwki i dwie kawy i sok pomarańczowy bez cukru ktory zabił pragnienie :) Nic wiecej , teraz chcialam sobie usmażyć jaja 3 sztuki na cukini ale mi sis odechcialo i nic juz nie zjem :) wytrzymam :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg : "Kasia na fazie" hahaha fajny tekst K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Opowiedz coś więcej o tej jajecznicy na cukinii :-) A tego jeszcze nie jadłem :-) x Bilecik super :-) I to na całe dwa tygodnie! :-) x Szkoda, że ludzie nie mają kocich oczu :-) Właściwie i ogonki mogli by mieć :-) Merdali by sobie na przywitanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Suplementy, które są mieszaniną związków można potraktować jako inspirację. Poczytać skład i zrobić samemu. Jest tu czarnuszka, poczytałbym o tej roślinie i jej właściwościach. Może nasunąłby się kolejny pomysł. Nie mam najmniejszego zaufania do farmacji i tych magików od suplementów. Nic a nic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę jak prędziutko się strona przepchała :-D Znalazłem sposób :-D Przypadkiem, ale zawsze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytam Was tutaj jutro :) Od tego miesiaca uczę się grzecznie nie zarywać nocy do północy i później... :) Co by nie chodzić potem za dnia nosem przy trotuarze ze zmęczenia... x Dobranoc ludziki :) Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg : "Szkoda, że ludzie nie mają kocich oczu usmiech.gif Właściwie i ogonki mogli by mieć usmiech.gif Merdali by sobie na przywitanie oczko.gif" I byloby to szczere wtedy merdanie a nie jak to ludzie przewaznie sa wredni i fałszywi , zwierzeta szczerze merdają i mrugają oczkami :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg oliwa z oliwek lub zwykly olej i podsmażyć na malym ogniu cukinie ze skórą ;) troszke ją posolic i gdy sie zarumieni z dwoch stron ( plasterki polcentymetrowe ) to wtedy na to wbić jajka i chwilke podsmażyć az białko sie zetnie , żółtko musi byc miękkie ( zdrowiej i smaczniej gdy żółtko miękkie calkiem) jajka sadzone :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to byly pełne dwa tygodnie i to bylo w kolobrzegu , akurat wtedy kolobrzeg mniej mi sie podobal niz tutaj bliższe tereny. Bylo mi wtedy smutno , pamietam jak dzis - tata mial atak woreczka żółciowego . Teraz juz go nie ma. Mial tam wielkie kamienie , widzialam je po operacji, takie brazowe kulki. Poczatek wczasów byl fajny ale pozniej smutno. Bardzo go bolalo, bylam mala ale nie zapomne jego cierpienia wtedy . K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olinko jak odpoczniesz to wpadnij do nas :) rozumiem cie bo mi nieraz oczy łzawią , jedno lewe wlasciwie. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogl jesc drożdżowych rzeczy a w stołówce wtedy dostaliśmy drożdżówki z serem i tata zjadl a nie powinien i pozniej mama na niego krzyczała ze ja zjadl , wiedzial ze moga mu zaszkodzić bo juz wczesniej mial klopoty z tym. Raz podobno tez zemdlał z bolu . K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×