Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ustawjacze

... i piąte w pamięci

Polecane posty

Hehgość dziś Olli I będzie jak tu, z tym że tam tajne/poufne > Spoko... tylko może zostawmy Kici tego jej maila bo już ma swojego i pozwólmy się jej nim cieszyć :) Bez problemu możemy założyć kolejny i ten będzie wspólny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz mozecie do mnie pisac , wysylac mi wszystko co chcecie :) Kurcze mam odruch zeby sie podpisać a juz nie musze sie podpisywać. Dzisiaj mialam ciezki dzien z tym logowaniem kiciakasia a pozniej meczylam sie niepotrzebnie by dane wpisac a Hg sam zrobil :) mam nadzieje Hg ze wiek mi troche zanizyles w danych tak jak ja to chcialam zrobic ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty mnie Kasiu obcymi nie strasz ;) Do tej pory mam świetne wspomnienia z oglądania filmów "Obcy" z rodzeństwem i znajomymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ollinka Bez problemu możemy założyć kolejny i ten będzie wspólny x Zajmę się tym :-) Warto coś takiego mieć jak wspólny email :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie przekombinuj z loginem i hasłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 latek ;) superrrrr Jestem szczesliwa , do 40 mogles smialo podac ;) lifting mam zrobiony w takim tazie i obym zawsze tyle miala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
As28 dziś Hasło będzie do odczytania na poczcie u Kasi A później przymusimy/poprowadzimy Kasię do zmiany jej własnego hasła, żeby nie miała poczucia, że to poczta publiczna, ze sprzedażą kopert i znaczków w pakiecie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehgość dziś Zajmę się tym Warto coś takiego mieć jak wspólny email > Super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja namiary zamawiam jutro na mojego alternatywnego maila. Jedyny, który nie jest jeszcze zaśmiecony spamem i reklamami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj wpadłam na to gniazdo boćków: https://www.youtube.com/watch?v=69KW0M5mON4 I dziwiłam się, że ogląda je on-line ponad 150 osób :) A teraz właśnie przed kilkoma minutami pani bocianowa wstała i ukazało się pod nią 6 bocianowych jaj :) Czyli będą młode :) Elegancko je poprawiła i znowu zasiadła do wysiadywania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosy ładnie śpiewają ale zbyt powtarzalnie :-) Dla mnie z tych większych, drozdowatych (kos też tam przynależy) jest sam drozd Wygląda niepozornie w tych szarościach, ale w śpiewie wirtuoz. Kiedy zaczyna się ściemniać drozd się stroi. Pogwizduje sobie różne melodyjki, czasem i kosa przedrzeźnia. A później zaczyna się koncert. To co on z tymi liniami melodycznymi wyprawia?! Tam nie ma powtarzalnośc****ełna improwizacja. Wyższa szkoła ptasiego śpiewu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliin dziś Gmina Sokółka :-) Tam jest tak jak na filmie "U pana Boga w ogródku" :-) Ludzie nie mówią, oni śpiewają w tym swoim "narzeczu" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehgość dziś Sprawdziłam na mapie gdzie ta gmina Sokółka i okazuje się, że jest pod samą granicą obok Kuźnicy. Swego czasu kiedy byłam na mazurach z siostrą to rozbiliśmy się namiotem w ogródku starszej pani :) Do sklepu mieliśmy 3 km :) I kiedy raz tam szliśmy szosą to spotkaliśmy innych turystów z plecakami i pytali się o drogę i między innymi o toaletę. Kiedy siostra rozmawiając z nimi powiedziała im, że kibelek jest tam a tam to zapytali się - a co to jest kibelek :D Bodajże to były Stare Jabłonki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby wszyscy zasnęli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
As28 dziś Czyżby wszyscy zasnęli? > podglądamy rodzinkę boćków w gnieździe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi syn nie daje a pisać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehgość dziś Kiedy zaczyna się ściemniać drozd się stroi. Pogwizduje sobie różne melodyjki, czasem i kosa przedrzeźnia. A później zaczyna się koncert. To co on z tymi liniami melodycznymi wyprawia?! Tam nie ma powtarzalnośc****ełna improwizacja. Wyższa szkoła ptasiego śpiewu > U mnie w lecie nad ranem jest podobnie, kiedy jest otwarte okno słychać cudne poranne różnorodne darcie dziobów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
As28 dziś A mi syn nie daje a pisać :/ > maluszek chce oglądać bajki na telefonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehgość dziś Ludzie nie mówią, oni śpiewają w tym swoim "narzeczu" > Jak dla mnie to ludzie z Warszawy również śpiewnie mówią ;) Inaczej akcentują niż Ślązacy :) I kiedy gdzieś jeździliśmy to mimo tego, że nie mówiliśmy po śląsku ale po polsku to ludzie również z nad morza mówili, że mamy twardszy akcent i potrafili poznać, że jesteśmy ze śląska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
As28 dziś Czyżby wszyscy zasnęli? x Kasia weszła na swoją pocztę i drogi do wyjścia nie potrafi odnaleźć ;-) Muszę chyba tam zajrzeć i Ją odlogować ,bo nam sama nie wyjdzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli dopiero mi przed chwilą padł, bo nie chciał wcześniej zasnąć. Już nawet lulanie z poduchą na kolanach przerabialiśmy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliin dziś Od dziecka jestem pozytywnie uwrażliwiony na ten wschodni "śpiew". Mam jedną ciotkę "białorusinkę" i uwielbiałem ją słuchać" Cudzysłów temu, że ciocia ze wsi białorusińskiej ale już po naszej stronie granicy :-) Kiedyś były takie podziały, teraz się zatarły. Zbyt ładne dziewczyny się rodziły w tych białoruskich enklawach, żeby nasze polskie chłopaki tego nie dostrzegli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie gniewajcie się na mnie, ale już się położę spać. Coś ostatnio mam osłabiony organizm i szybciej odczuwam zmęczenie :/ x Dobrej nocy i kolorowych snów Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
As28 dziś Oli dopiero mi przed chwilą padł, bo nie chciał wcześniej zasnąć. Już nawet lulanie z poduchą na kolanach przerabialiśmy :/ > To jest normalne, że dzieci przed snem dostają jak to ja mówię przyspieszenia :) i szczególnie wariują i mają milion pomysłów jak Masza :D Przerabiałam to od 12 lat z siostrzeńcami :) Patent miałam taki, że pozwalałam na 10-15min szaleństw typu biegania w pidżamie albo skakanie po łóżku - z zegarkiem w ręku :) Do całkowitego zmęczenia szkraba. I potem gasimy światło i spać. Chyba, że dziecko jest w wieku do poczytania książeczki ale to też przeciągało się w nieskończoność bo było milion pytań do :) No ale to są najsłodsze chwile z małymi rozbójnikami kiedy pytają i próbują sobie świat poukładać we własnej główce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×