Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ustawjacze

... i piąte w pamięci

Polecane posty

Pozdrówka H-g :) "Mamy bardzo podobne doświadczenia." x Też to zauważyłam... ;) 🌻 "Miałem ubiegłej nocy sen, taki rozpoznawalny. A jego bohaterami Twój niedoszły i moja niedoszła." x Musisz koniecznie mi ten sen opisać... please, please, please ;) No... to chyba już na gruncie neutralnym. 🌻 "Nie chciałbym rozdrapywać ran, ale odpowiedz mi ( chociażby Tak/Nie ) na jedno pytanie Czy był to może wypadek z udziałem jednośladu np. motocykla? x zginął pod kołami właśnie ale samochodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś & gość dziś Odpowiem innym czasie bo dopadłam kompik tylko na chwilkę. Z oczywistych względów H-g odpowiedzieć MUSIAŁAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z -------------> O.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Olii wieczorową porą :-) Już dzisiaj nie odpiszę na Wpadła do mnie trójka ludków na nocleg, trzeba ich jakoś rozmieścić, nakarmić i pogadać. Jak się wyśpią, odparują i nikt nie będzie mi tu jutro przez ramię zaglądał :-D Dobranoc i do jutra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi właśnie już prawie śpią ;) Dobranoc i do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia wczoraj Przyglądam się już dość długo i z dużym dystansem sposobowi "rozwiązania konfliktu" pomiędzy Tobą a Olii. Nie odstąpisz Joasiu nawet na centymetr. Albo masz to wrodzone, albo studia zrobiły Ci krzywdę, albo to jeszcze kwestia wieku, albo przesiąkłaś już specyfiką miejsca, w którym przyszło Ci żyć. To nie Olii rozbiła ten układ, który się tu samoistnie wytworzył a właśnie Ty. I dziwi mnie to, że tego nie dostrzegasz. Jak byś była z innej planety :-) Sposób dzielenia czyjeś wypowiedzi na fragmenty, dbając o to żeby kontekst na tym nie ucierpiał, jest już czymś powszechnie stosowanym i ma tę zaletę, że treść dość szybko zostaje wypłukana z formy i do tej treści można łatwo się odnieść. To nie wynik "braku czytania ze zrozumieniem" a skuteczna walka z "pisaniem bez zrozumienia". Taki bat na "humanistów" :-D Choćbym Cię Joasi nie wiadomo jak lubił, nie mogę przyjąć Twoich racji ... bo to się po prostu nie da :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napar z gojnika może nie jest jakiś wyjątkowy w smaku w porównaniu z resztą zielnych herbatek ale daje się wypić bez skrzywienia :-) Pewnie anginka by pomogła w uszlachetnieniu smaku. Niestety wyszukałem w swoich zapasach tylko olejek do użytku zewnętrznego, co i tak nie omieszkałem wykorzystać. Wlałem kilka kropel na kieliszek wody i teraz pachnie mi w całym domu, podobnie jak roślinka, którą jak się potrąci, zaczyna wtedy pachnieć :-) A bez tego tak sobie stoi i udaje niepachnącą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia Możesz się obrazić na wszystkich wokół ... TYLKO trzymaj się tej diety, którą zapodałem! Jest ona na tyle prosta, nie wymagająca wyrzeczeń, że cała podstawa teoretyczna na tym etapie nie musi być jeszcze przewałkowana :-) Zadziała, wtedy poznasz jej niuanse ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oliinka Jaka tam pogoda u Ciebie? Grzmi i błyska? :-) Ja tu u siebie marzę o jakieś burzy. Powietrze stoi, nie ma czym oddychać, miało padać a nie pada :-P Barometr pikuje w dół. Po dziesięciominutowym, wieczornym spacerze zawróciłem nazad, zrzuciłem wszystko z siebie i właśnie się pierze. Tylko ustawianie pingwinków może jakoś sytuację uratować :-D H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś "Jaka tam pogoda u Ciebie? Grzmi i błyska? > Dokładnie ;) Od dwóch godzin :) Grzmi, błyska i pada :) >>> "Ja tu u siebie marzę o jakieś burzy. Powietrze stoi, nie ma czym oddychać, miało padać a nie pada" > "U mnie nareszcie rześkie powietrze ale w ciągu dnia było gorąco i to samo stojące powietrze już od wczoraj." >>> Barometr pikuje w dół. Po dziesięciominutowym, wieczornym spacerze zawróciłem nazad, zrzuciłem wszystko z siebie i właśnie się pierze. > Wczoraj po południu byłam na cmentarzu z Mamą i znajomą i troszkę tam pousuwałyśmy chwasty i każdy był właśnie mokry ;) Ale to jeszcze nic... moje ósemki kolejny raz budzą się ze snu i czuję, że chyba będę miała ósemkowe bóle porodowe :D >>> Tylko ustawianie pingwinków może jakoś sytuację uratować > No właśnie... tylko szkoda, że nie ma tu naszej Naczelnej Ustawiaczki pingwinków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciu... napisz może, co... kiedy Ci miną te humorki potworki ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kicia Tylko uważaj ... te ósemki Oliinki ;-) Oliinka robi się nam coraz bardziej drapieżna! :-D H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Dokładnie tak :D :P ;) Ale póki co sobie jeszcze pojęczę... ;) Jak Ci wychodziły te ósemki...? Czy to da się przeżyć bez konieczności wizyty u zębologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olii "Czy to da się przeżyć bez konieczności wizyty u zębologa? " Poszukaj takiego, któremu też wychodzą ósemki, będzie wam dużo raźniej :-) Nas się nie pytaj, może w okolicy masz jakieś liceum, dobre źródło takich informacji :-D Przeżyjesz Olii, przeżyjesz ;-) H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H-g "może w okolicy masz jakieś liceum, dobre źródło takich informacji" > w liceum Ci wychodziły ósemki...? ;) nie żartuj :) mnie w ósmej klasie jeszcze ostatnie mleczaki szóstki i siódemki wychodziły... serio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olii No tak, przeholowałem ... czteroletnie liceum ;-) Ale pięcioletnie technikum, powinno być jak znalazł :-) x Ok Wyszukaj w swoich zestawach ziół, ziółek i przypraw - goździki Ze dwa, trzy do buzi Nie połykać! :-) Potrzymać tam przez dłuższą chwilę, dłuuuższą chwilę Powinno pomóc :-) H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olii "mnie w ósmej klasie jeszcze ostatnie mleczaki szóstki i siódemki wychodziły... serio :-)" Czy Ciebie tam przypadkiem o kilka dobrych lat za wcześnie do tej szkoły czasem nie posłali :-) ;-) :-D H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DOBRANOC WSZYSTKIM :-) Aktywnym i tym zdezaktywowanym ;-) H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś O... Dzięki Ci... o Wielki H-g :) ;) No właśnie :) przecież ten olejek goździkowy :) Co dwie głowy to nie jedna... Przypomniałeś mi o tych goździkach :) Dzięki :) I teraz właśnie sobie goździkowo żuję... Działa (!) Ulga :) To sobie idę teraz spać z tymi goździkami w policzkach ;) Dobranoc wszystkim :) Również tu udającym, że nie jest się czytającym :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maluchom, Średniakom i Starszakom Wszystkiego Najlepszego :-) I dzisiaj ładnie wszyscy razem śpiewają: https://youtu.be/tWLDAextsaQ Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwiatki wygryzły Zebromarchewki??? Nooo ... ładne mi kwiatki! ;-) Starszaki nawet jakąś impreskę by zgotowały średniakom ale potem tylko płacz i skarżenie się rodzicom, że przy nas nie da się wyspać ;-) :-) A maluchy jak to maluchy, zrobią jeszcze w tle awanturę, bo zupa była za słona, choć od tygodnia same kotlety ;-) :-P H-g :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kicia jesteś tam??? Robimy KRÓLIKA! Przez dwie godziny latałem po sklepach wyszukując dodatki. Kiedy już wszystko prawie zakupiłem przyszło mi do głowy, że przecież nie mam królika :-D Obleciałem trzy lidle, trzy biedrony i w ostatniej złowiłem ostatniego :-) Masz Kicia czas do jutra. Jak się nie pojawisz, sam sobie przyrządzę i sam zjem :-P Jutro jeszcze objeżdżam markety w poszukiwaniu świeżego tymianku i brukselki po czym zawijam rękawy i zabieram się do roboty. W biedronach jeszcze da się upolować jakby co. Są niby francuskie ale przecież wiadomo, że to nasze własne, tylko w tej Francji przepakowane i wysłane na powrót do domu skąd ich ród. H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kot wita Wysylalam zeberkom wiadomosci na poczte. Czy zeberki otrzymały wiadomosci ? Hg ten królik wtedy byl taki dziwny, ze jak go wspomnę to cos w gardle rosnie ;) Zwierze ktore pochodzi z siersci troche mi nie podpasowalo no i ten krehoslup i żeberka ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytalam prawie cale wychodzenie z ciala i stwierdzam, ze nie przeczytalam wtedy wszystkich postow , to tak jakbym przeżywała ten temat na nowo , fajnie sie czytało, duzo usmiechu znow mialam i lez ze smiechu :) Troche glupio czytało sie własne posty, czulam sie jak idiotka czasami a moze wiecej niz czasami . K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×