Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ustawjacze

... i piąte w pamięci

Polecane posty

Gość gość
Kicia :-) Miło mi Cię widzieć :-) Żadnych e-maili nie dostaliśmy. Kup jutro tego królika a zapewniam, że się zakochasz w tym mięsku H-g PS Poślę coś do Ciebie z poczty, może adres się pokićkał? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis moja corka jechala do dziadkow i w połowie drogi pociag uderzyl w kobiete , nie wiadomo jak ona tam sie znalazła. Wpadla pod pociag , pociag caly po niej przejechał i nic jej sie nie stalo ale dwie godziny pociag stał w polu . 100 km pociag jechal 4 godziny a powinien godzine z hakiem. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adres mi sie nie pokićkał Hg, wszystko dobrze zrobilam , wyslalam wam duzo wiadomosci i moje zdjecie :) Wszystko dobrze zrobilam :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kicia "Przeczytalam prawie cale wychodzenie z ciala ..." x Jeszcze mam ten temat w pamięci :-) Dopiero w zebromarchewkach całkiem się pogubiłem :-) Za dużo wpisów się porobiło :-) H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kicia Na 100% coś nie tak :-) Inne maile przechodzą bez bólu! x Jak to? Pociąg w nią uderzył, przejechał po niej i nic jej się nie stało? Kosmici atakują! Nie może być inaczej H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg jutro króliczka nie kupie bo jutro sklepiki zamkniete :) Dzis kupilam rybe i fasolke zolta , wiecie ludziki jaka droga fasolka , 30 zl za kg ale kupilam pare deko ;) Oczywiscie kupilam truskawki dwa kilo w koszyczku , w pracy zjadlam pol koszyczka ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wlasnie , nic jej sie nie stalo. Pociag sie zatrzymał jak uderzyl w nia a pogotowie bylo na koncu pociagu czyli przejechał po niej i dlatego byla za calym składem. Pociag jechal na poznan, w szczecin zdroje to sie stalo. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kicia "Hg jutro króliczka nie kupie bo jutro sklepiki zamkniete " Biedrony są czynne :-) Nie wymiguj się :-) x "Dzis kupilam rybe " Kicia (!!!) A pamiętasz o zaleceniach? Ryba w galaretę i to natychmiast ;-) Podjadasz galaretki? H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podjadam galaretki :) Teraz pracowalam codziennie bo kolezanka jest na urlopie i kupowalam gotowe galaretki bo nie mialam kiedy sama robic :) żelki tez jadlam gumowe misie ;) Żeberko wogole nie boli od jakiegos czasu. A pytalam kogos dlaczego nasilila sie alergia i ta pani mi odpowiedziała ze alergie sie krzyżują podczas wiosny podczas pylenia i stad moglo wziac sie nasilenie objawów :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kicia Odpowiedź na Hop Hop weszła na pocztę:-) Działa jak należy, z wcześniejszych maili o których wspomniałaś NIC a NIC nie doszło :-( H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedrony nie Hg, biedrony tez zamkniete bo jutro swieto :) Tylko żabki sa czynne a w zabkach nie zlowie krolika : K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg ale ja wysylalam z mojej poczty tak jak teraz wyslalam wiec powinno przejsc tak jak teraz poszlo. To nie wiem co sie stalo K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kicia Te wysłane do nas emaile powinnaś mieć w katalogu "wysłane" Prześlij je jeszcze raz ... noo ... :-) H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O rany! A jakie znowuż święto???? H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie wysłane dawno wykasowalam bo nie lubie bałaganu. Na mojej starej poczcie jak zajrzalam wczoraj jest tyle smieci, ze jak to zobaczylam to bede kasowac chyba tydzien wiec tutaj na nowej nie chcialam bałaganu to na bieżąco wywalam wszystko i juz nie mam tych wiadomosci. Kurcze czyli komu ja wyslalam zamiast do was :( K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyslalam wam wiadomosci jak Olinka prosila bym nie odchodzila i jak ty wyslales mi zdjecie kotkow przytulajacych sie. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zielone Swiatki :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zielone światki K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładne pytanie zadałem! :-D :-D :-D Olinka mnie chyba zamorduje :-D Przybieram niebieskiego, wtedy choć zedytuję swoje roztargnienia H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia "Kurcze czyli komu ja wyslalam zamiast do was" Nie przejmuj się, pojawi się książę Monako i będziesz zachwycona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielone Świątki Zielonymi Świątkami a ja potrzebuję tymianek i brukselkę PROTESTUJĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ksiaze Monako hehe ;) Oby nie jakis zbok ;) Ksiaze Monako tez moze okazac sie zbokiem Hg ;) Znając Kasie to wszystko moge namieszac ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam :) I widzę, że Kasia również :) Witaj, witaj :) x Hehgość dziś Olinka mnie chyba zamorduje x Nie tak od razu... :) wcześniej troszkę podręczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie Hg zostaje ci Żabka, tam moze kupisz mrożona brukselke i tymianek . Szkoda, ze daleko mieszkasz to bym ci dala tymianek :) Brukselki nie mam ale fasolke tez bym ci dala jakbys mieszkał blisko K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehgość dziś Zielone Świątki Zielonymi Świątkami a ja potrzebuję tymianek i brukselkę x oj tam... przecież przeżyjesz jeden dzień bez tej brukselki ;) a w ogóle do czego Ci brukselka? do króliczka...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weszlam dzis bo nie bylo odzewu po moich wiadomościach i nie wiedzialam dlaczego. Witaj Olinko, nie chcialas wypuścić mnie z tematu , to bylo mile :) Hg tez wysłał piekne zdjecie kotkow i bylo mi smutno pozniej. Musialam wszystko przemyslec i przeczekać, mialam zamęt w glowie od pewnego czasu, stres bo na temacie bylo stresująco i dlatego tak zareagowalam. Taka niezdrowa atmosfera byla na temacie i nazbieralo sie we mnie troche złej energii :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olii Brukselka oczywiście do króliczka, ale może przeżyję, bo króliczek jak zwykle na trzy sposoby ... kurczę, jednak nie przeżyję ... bez świeżego tymianku ani rusz. Przyjdzie mi chyba objechać jutro wszystkie żabki w Trójmieście x No, w końcu wróciłaś :-) Te piętnaście kilometrów to bym w pół godziny na piechotę zrobił ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I chyba tylko Żabki beda otwarte K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co byloby z tej brukselki ? K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio dowiedzialam sie o alergii na płyty wiórowe K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×