Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ustawjacze

... i piąte w pamięci

Polecane posty

Gość gość
Hg na 200 procent jestem pewna ze by mnie wybrali do przytulaczy kotow. Nawet odrozniam mruczenie ;) te nerwowe i te z zadowolenia ;) u weterynarza razczej sa te nerwowe wiec nie trudno zauwazyc ze kocurek jest na maksa wnerwiony ;) hehe Mowia, ze jestem taka cichutka spokojna i milutka wiec w ofercie wszystko sie zgadza :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś A moja pokrzywa jest coraz gorsza > bo teraz wszystko pyli... i pewnie dlatego 🌻 Na moja pokrzywe nie na rady, nawet modlitwy innych ani nic. > jest rada... moodlitwa pomaga na wszystko :) tylko nie wątp w to bo takie zwątpienia podsyła zły żeby właśnie ludzie nie wierrzyli w dobroć Najwyższego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olinko mam znajoma ,ktorej oczy wyszly na wierzch i nadal wychodza, zaraz wyjdą calkiem i bede wisieć na sznurkach ocznych czy jak to sie tam nazywa ;) Byla kilka razy w szpitalu i gownienko pomaga. Moze jej polece te msze uzdrowieniowe. Zaś maz mojej innej kolezanki ma problem z twarza, z policzkiem , puchnie mu i tez nic nie moga zrobic , bardzo religijny, chodzi tak jak Ty na wszystkie uzdrowienia i uwielbienia i nic nie pomaga . K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pelno jakiegos dziadostwa mam na balkonie ? Taka zolta mąka ba parapetach siada i na szybach, dopiero mylam i znowu osiadło dziadostwo . Na samochodach wszedzie to jest . Brałam tabletke raz na dwa tezy dni a teraz codziennie . Nam tego dziadostwa dosc. Drapie sie jak zawszawiony kundel wrrrr K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To doaczego Hg wyzdrowial a ja nie ? :( ;) Nie chodzil na msze ani nic ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem czemu Hg wyzdrowial K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia "Na moja pokrzywe nie na rady, nawet modlitwy innych ani nic." Daj sobie te dwa miesiące wg zaleceń i będziemy myśleć co dalej "To dlaczego Hg wyzdrowiał a ja nie ? " H-g jest bardzo uparty i jak coś już wykombinuje to później jest żelazna konsekwencja i żadnych odstępstw ;-) (a może ktoś coś ;-) i się nie przyznaje ... hmm :-) ) Co nagle to po ... taka zasada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olinko gdyby tak modlitwa na wszystko pomagała to sama szczesliwosc bylaby na swiecie . Duzo ludzi sie modli a ja 15 lat modlilam sie by corka nie miala migren. To nie byly byle jakie modlitwy. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Pelno jakiegos dziadostwa Taka zolta mąka ba parapetach siada i na szybach, dopiero mylam i znowu osiadło dziadostwo > to pyłki z kwitnących drzew i krzewów, które z wiatrem są niesione i osiadają wszędzie 🌻 Kiciu zobacz to: https://www.youtube.com/watch?v=-wikGsZSfwU > Myślę, że pewne słowa mogą być tam dla Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehgość dziś Kasia "To nie byly byle jakie modlitwy" Uściślij Nie bede uscislać bo o modlitwie sie nie opowiada , tymbardziej jak prosi sie Boga nie taka modlitwa jak wszyscy w kosciele wyklepana na pamiec tylko taka od serca. Widac te od serca gowno dzialaja i trzrba wyklepac chyba z pamięci te bzdety . Nie lubie gotowcow, zawsze wszystko lubilam od siebie . Nie komentuj Hg tego postu. A co do storczykow moich kochanych to one nie sa " obce" . A lwie paszcze trzyma sie w ogrodzie lub na lace , ja nie mam ogrodu. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bog chyba tylko lubi cytaty z Bibli i tylko tego sie trzyma i tylko tym pomaga ktorzy znaja te cytaty K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia 🌼 Spokojnie ... nie będę komentować, jeżeli tego nie chcesz. Uściśliłaś ... OK Szkoda, że z pocztą masz problemy, można by pewne rozmowy przenieść właśnie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciu... czy dobrze widzę, że chyba masz za złe, że ktoś otrzymuje uzdrowienie a nie Ty...? No proszę Cię... Każdy ma inną drogę. Każdy ma inne obciążenia duchowe i te nasze osobiste i te nasze również od przodków... To, że H-g nie chodzi do koościoła ale żyje z tego widzimy - zasadami chrrześcijańskimi - to ma znaczenie, że nie łapie po drodze złego duccha w ilościach hurtowych - to raz. A dwa - to przecież od Najwyższego zależy kto w jakim czasie będzie przez Niego uzdrowiony - wg Jego Świętej Woli bo On zawsze Chce najlepiej i Wie lepiej od nas kiedy ten czas jest dobry dla naszej dusszy. Po prostu Kasiu kop głębiej w temacie. I tym ducchowym i tym zdrowotnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam problemu z poczta , codziennie na nia wchodze i do mnie pisze tylko Asia. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nawet Olinko mniej chodzi o mnie, bardziej o corke. Jesli ktos patrzy tyle lat na cierpienia wlasnego dziecka to moze sie wkurzyc, wkurzyc to malo powiedziane . Tego postu tez prosze nie komentować. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkiego nie da sie uzdrowić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia wczoraj "Nie mam problemu z poczta , codziennie na nią wchodzę i do mnie pisze tylko Asia." Ojej! :-) No przecież wysłałem Ci tam hasło na "wspólną" :-) Jeżeli go zgubiłaś, mogę posłać jeszcze raz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia wczoraj No comment ... jak sobie życzysz Ale coś tu nie gra, musi być jakiś błąd ... I z punktu widzenia Oliinki, i z punktu widzenia H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciu i jeszcze coś... moja droga do uzdrrowienie była bardzo długa i bardzo bolesna przez ponad 3,5 roku. I gdybym - dziś to wiem nie walczyła w sumie o przeżycie - to nie byłabym tak bardzo zdeterminowana. Dlatego właśnie szukałam i szukałam, na przekór wszystkim i wszystkiemu co się ze mną działo i się doszukałam moich osobistych przyczyn "alergii". Wielu by to wyśmiało i olało temat i nie wierrzyło. Ale właśnie to szukanie przyczyny i pokora opłaciła się bo teraz ja się cieszę, że jestem zdrowa, że mogę wszystko jeść, że nie cierpię teraz na wiosnę a miałam takie Kasiu akcje, że pogotowie nie mogło mi pomóc, ani zastrzyki, ani żadne leki na mnie nie działały (!) Mnie pomagała tylko moodliitwa na Roozzancu kiedy się dusiłam tak, że oddychać nie mogłam nie tylko na wiosnę kiedy pyliło cokolwiek ale i na każdy zapach... Okna nie mogłam otworzyć kiedy pyliły akacje... A kiedy pyliły to ja naprawdę zdychałam i nic mi nie pomagało. I ostatecznie też przez Roozzaniec właśnie na Msszy Św. z moodliitwa o uzdrrowienie otrzymałam od Najwyyższego uzdrrowienie. Wcześniej kiedy tylko chodziłam do wystawiienników i do kościioła to mnie się tylko pogarszało. I byłam załamana... bo przecież się moodliłam i inni za mnie też. Dopiero oglądając na yputub filmiki z ks Piotrem Glaasem - egzoorcystą zaczęło mi się układać - dlaczego mam takie a takie kłopoty. Dlaczego miałam takie problemy z wejściem do koościoła wtedy, dlaczego się duszę po Komuuni Św. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu cd. Pomogły mi ogromnie w dotarciu do prawdy i zrozumieniu tematu - filmiki z kanału Dotyk Booga gdzie są krótkie nauczanka na bazie Piisma Świiętego o tym jak prosić o uzdrrowienie, jak podchodzić do tematu i jak walczyć z fałszywymi myślami wątpiącymi itd. budowało to moją wiiarę przez ponad 1,5 roku (!) Wiele fałszywych myśli miałam o Najwyższym. Tam też znalazłam flimik o tym, że zły ducch może być przyczyną naszych chorób i nękań zdrowotnych wszelakich. U mnie tak dokładnie było, że przez 1,5 roku kiedy im więcej się moodliłam i więcej chodziłam na Mssze Św. tym było co raz gorzej. Dopiero wówczas wszystko ułożyło się w jedną całość. Bo zły ducch mnie nękał tym więcej im więcej miałam kontaktu ze świiętościami. Skąd mogłam to wcześniej wiedzieć? Kiedy byłam w naprawdę ciężkim stanie i już wszystkie drogi łącznie z egzorrcystą zawiodły (nie mogłam do niego dojechać) i kiedy już każde wejście do kośccioła było dla mnie męką wtedy złapałam się za Roozzaniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu cd. Skoro ludzie i kaapłani nie mogli pomóc to została mi jeszcze Matka Boozza. I rzeczywiście Ona mi pomogła po Rooozzancu. To była walka. Duuchowa i fizyczna walka. I wiele razy wcześniej zaczynałam i nie mogłam skończyć bo "coś" mi przeszkadzało w jej ukończeniu już nie wspominając, że miałam wtedy dodatkowe atrakcje... Kiciu albo się idzie drogą wiiary mimo wszystko i wszystkiem. Albo się wątpi bo właśnie tak zły próbuje wyrwać nam wiiarę w Miłość Najjwyyższego. Kasiu, szukaj swojej przyczyny alergii i medycznie i ducchowo. Taką drogą szłam i ona mnie doprowadziła do zupełnego uzdrrowienia przez Najjwyższego właśnie. To była moja droga i męki i budowania co raz głębszej wiiary. Czy dziękuję Najjwyższemu za to? Tak :) Bo inaczej nie widziałabym tego co teraz i w temacie medycznym i ducchowym w wierrze również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Dodam tylko parę słów do wypowiedzi Oliinki Jesteś PREDYSPONOWANA - to już Ci co najmniej dwa/trzy razy pisałem. Są tego konsekwencje Chodzisz po tafli lodu o grubości milimetra Możesz bardzo łatwo zrobić krzywdę i sobie i swoim bliskim A może być zupełnie też na odwrót Chodzisz na oślep po polu minowym Nie unikaj dialogu ... Jeżeli coś przekracza możliwości wypowiedzi na forum publicznym - pójdziemy w e-maile - bez problemu! x Zaczynam się niepokoić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy Hg znasz sie na modlitwach skoro piszesz ze popelniam blad w modlitwach ? Prosilam bys nie komentował to uszanuj. O modlitwie sie nie dyskutuje i nie namowisz mnie na zdrowas i wierze w Boga. To mnie nie uleczy, Teoje sposoby modlitwy mnie nie ulecza :) ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaa i jesli piszesz w poscie ze kierujesz wiadomosc na meil do Olinki strzaleczką to nie pisz, ze sobie tez moge to poczytac ,bo to jest ponizenie dla mnie. Nie bede wchodzic w rozmowy jesli piszesz do kogos innego. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze bardzo napisz mi po jakiej tafli chodze . Wskaż. Jak juz to ty podales tamtej temat o wrozce ktora wróży z krwi. To ty mnie na taflę lodu zaprowadzilesz . Wczesniej tylko z wami pisalam albo kobiece sprawy porady wlosy cera i nie wchodzilam na zadne taflę lodu . Co masz na mysli , pisz jasno i baw sie słowami ze mna bo ja lubie prosty przekaz bez udziwniania. Prosze K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialo byc : pisz jasno bez gry slow. Ze mna mozna normalnie pisac. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciu, w pakcie z H-g i As28 moodlę się też za Ciebie :) Po równo :) No dobra... może za H-g bardziej z serca ;) Ale wierrzę i nie wątpię w to, że będziesz zdrowa tak i ja i wielu, naprawdę wielu ludzi, którzy się modlili za swoje uzdrowienie i inni również się za nich moodlili. U mnie w najbliższej rodzinie wątpili wszyscy i mówili, że już z tego nie wyjdę. W dalszej - ostatnio kiedy byłam na weselu i odwiedziłam przy okazji moją chhrzestną, która mieszka dom obok i kiedy poszła ją odwiedzić tam moja Mama i siostra a ja doszłam później to usłyszłam od niej... że nie ona uwierrzyła, że przyjechałam i że dopiero uwierzy jak stanę przed nią ;) Taki niewierny Tomasz ;) > Dobranoc :) Dobre myśli na noc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem ci Hg jedno :) Weszlam na taflę lodu wchodząc na temat autorki o wychodzeniu z ciala. To byl moj blad. Sam tam weszles i kazdy z nas i nie strasz mnie ponownie predyspozycja. Z tego co wiem to ty jestes po tych sprawach wychodzenia z ciala a nie ja :) ;) Tafla lodu to tez kafeteria cala i ten temat tutaj tez :) wiec nie oszukuj siebie :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia dziś "Od kiedy Hg znasz sie na modlitwach skoro piszesz ze popelniam blad w modlitwach " Od zawsze, chyba od pierwszej wymuszonej modlitwy "Twoje sposoby modlitwy mnie nie ulecza" Skąd ta pewność? "bo to jest poniżenie dla mnie. Nie będę wchodzić w rozmowy jeśli piszesz do kogoś innego." Już wcześniej pisałem, że emaile są w gronie naszej czwórki. Skoro As nie chce wchodzić na "wspólną", Kasia pisze, że się nie da ... to chyba oczywista oczywistość, ze posyłem w ten sposób sygnał do Olii, że taki mail się w ogóle pojawił na poczcie :-) To tylko "tematy" maili - tak jak tu, kiedy na wstępie piszę np. "Kasia" a wszyscy mają dostęp do treści wypowiedzi :-) Na poczcie jest dokładnie tak samo, inaczej pisałbym bezpośrednio na adres Oliinki :-) x Chyba Kasia nie ma dzisiaj humorku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×