Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ustawjacze

... i piąte w pamięci

Polecane posty

Gość gość
Okinka "Do spowiedzi lubię chodzić bo zawsze mam z czym oczko.gif A po niej zawsze czuję się lżej na duszy... tak średnio z 10 kg mniej usmiech.gifusmiech.gi" Olinka ma z czym chodzic do spowiedzi ;) to napewno chodzi o te furgania ;) a teraz tez bedzue miala z czym pojsc i napisala ze lubi chodzic fo spowiedzi a zeby pojsc do spowiedzi to musiala napsocić , wiec napsocila swiadomie bo lubi chodzic do spowiedzi ;) teraz trzeba bedzie powiedziec miłemu księdzu ze Olinka zwyzywała przyjaciela od głupoli (fałszywe świadectwo ) Olinko niedlugo nic z ciebie nie zostanie jesli za kazdym razem tracisz 10 kilo ,teraz za "głupola" tez stracisz 10 wiec bedziesz ważyć moze teraz 3o ;) nikniesz w oczach Olinko :) Nie psoć bo nie chcemy cie stracic :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oli "proszę bardzo... Przepraszam usmiech.gif" Na to tez czekalam :) jedyne co za co Olinka miałaby przeprosic to słowo "g" Nic innego rażącego nie zauwazylam. Z ta drwina miala racje bo zesmy cyrk robili z uzdrawiania i Olince bylo przykro. Czyli mnie tylko zabolalo słowo glupol i nic innego. Wszystko inne bylo super, fajna wymiana zdań i Hg powiem jeszcze ze podziwiam ja bo jesli ja bym w cos wierzyła i czula cala soba ze to prawda to bym tutaj rozniosła ludzi na jej miejscu gdyby na uzdrowienia gadali " hevy metal ostre disco " . Z mojego punktu widzenia to Olinka bardzo delikatnie zareagowała i w żartach i jest cierpliwa cholernie do nas. Ja na jej miejscu juz bym miala dosc Kaśki i Hg ;) hehe dziewczyna ma zdrowie do nas :):) Trzeba jej to przyznac :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jesli chodzi o słowo " glupol " to czytajac przecierałam oczy bo nie moglam uwierzyc ze aniol wypowiada takie slowa , kilka razy czytalam i na poczatku myslalam ze to jakis trol hehe ;) nie spodziewalam sie. Olinka kiedys mnie zapytala po jakiejs akcji ;) czy wogole nie ma prawa sie denerwowac :) Haha a ja wtedy sobie pomyslalam ( to glupie ) ale jednak pomyslalam ze aniol to chyba nie powinien hahaha chociaz dobrze wiem ze jestesmy ludzmi wszyscy i ze kazdy ma prawo sie denerwowac ale Olinka zawsze mi sie kojarzyła z aniolem i z takim czyms czystym jak piekna biala roza tez na przykład i furganie nie pasowalo do niej a tymbardziej słowo głupol, no moze gdyby napisala głupiutki ale sama nie wiem. Powiem tylko ze mialam nadzieje na przeprosiny i .... jest ;) hehe K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I chyba jednak sie nie dziwie ze furga skoro caly zly swiat furga na nia. Ona wie swoje a my swoje ale do konca nie jestem pewna czy nasze " wiemy swoje"nie jest czasem gowno warte K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W czasie kiedy nie mogłam koncentratu to zastępowałam go 2 kg pomidorów. Sparzone i obrane ze skórki kroję od razu nad garnkie co by sok został w całości. Na dno wcześniej wlewam 4-5 łyzek oliwy z oliwek i dopiero na to pomidory w kostkę. I gotuje to pod przykryciem co by powstał z tego sok pomidorowy (met. wg Kempisty) I taki sok piję przed snem 2 szklanice na kolację i śpię jak niemowlę :) Mozna dowolnie dlugo go gotować. Im dłużej tym bardziej cząstki pomidora się rozpadają i nie trzeba przecierac ;) I na tym soku pomidorowym robię tak samo leczo, bigos i risotto. W czasie gotowania woda z soku odparowuje i zostaj***ardziej skondensowany jego smak. Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wolno rzucac chlebkiem. Od dziecka mnie uczono ze chlebka nie można wyrzucać a tymbardziej rzucac nim. Ludziki prosze sie ogarnac ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo robie . Np zupe pomidorowa tez tak robie ze pomidorki dusze na oliwie i przyprawiam to solą pieprzem i bazylia i pozniej dodaje do wywaru z warzyw, czosnek tez dodaje K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wg mnie czlowiek moze tylko bywac aniołem w sensie zachowania ale raczej przecież nim nie jest ;) Anioly maja swoją robotę :) Ostatnio moja Mama w jednej książce wyczytała, że np. lekarze mają po 2 aniołów bo ratują innym życie :) Czyli jeden osobisty i drugi od spraw zawodowych :) Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie wolno rzucac chlebkiem. Od dziecka mnie uczono ze chlebka nie można wyrzucać a tymbardziej rzucac nim. Ludziki prosze sie ogarnac x Chlebkiem lepiej nie :) Ale bułeczkami smacznymi i zdrowymi co je będę łapać w locie to można ;) Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam dzisiaj na całą sobotę 2 chłopców 7 lat i 13... i powiem Wam, im dzieciaczek starszy tym trudniejszy w uprawie ;) To prawie jak ze mną ;) x Dobranoc :) Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olii " ...no i w sejmie jakoś głosno o protestach ostatnio na okrągło też " Nie bywam w sejmie, czasem włączam radio żeby się dowiedzieć czy wojna jaka nie wybuchła i nie trzeba przypadkiem uzupełnić zapasów o mąkę i machorkę, w zamian dowiaduję się o nowych specyfikach zwalczających wszystko, nas też w końcu pokonają, więc chyba wojna już nawet nie potrzebna i zapasy wojenne też x ... rzeczownik jest rodzaju żeńskiego "... akurat to tu nie ma żadnego znaczenia :-P " Bo ja wiem ... połączyć męski sarkazm z żeńską drwiną i mamy już broń masowej zagłady, może poradzi jakoś tym wspomnianym wyżej specyfikom :-D ;-) x "Przepraszam :-) " Przeprosiny przyjęte :-) x "A po niej zawsze czuję się lżej na duszy... tak średnio z 10 kg mniej :-) :-) " Limit dla kobiet wynosi 20 kg ;-) Ale i tak nieźle broisz! ;-) Kiedy Ty znajdujesz na to czas??? :-) x " ... idę do Ojca Niebieskiego przeprosić i... zawsze przebacza " A w końcu straci cierpliwość i przetrzepie skórę ;-) x "...pewnie :-) to ja poproszę bułeczki orkiszowe;-) " A właśnie. Kiedyś rzucili do biedrony maszyny do wypieku chleba. Tanie ale kompletne. Pozyskałem i zacząłem kombinować z różnymi zbożowymi mieszankami, co było o tyle łatwe, że często przejeżdżałem koło młyna a przy młynie sklepik z piekarniczymi różnościami. Mąka pszenna chyba tylko z nazwy, bo już ludzie zapomnieli jak pszenica wygląda. Wszędzie pszenżyto na polach. Sporo doświadczeń więc opierało się na mące orkiszowej, która nie ustępowała zupełnie mące chlebowej 750. Czego tam nie kombinowałem :-) Chlebki tureckie, litewskie i co tam do głowy nie przyszło :-) I ten zapach na cały dom :-) Wspomniałaś Olii o orkiszu a mnie się od razu zapachem chlebek zwizualizował. Chyba najwyższy czas odkurzyć maszynę i upiec własny chlebek, którego już ze dwa lata nie było :-) Piekłaś Olii kiedyś samdzielnie chleb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A juz myslalam ze Hg sie obrazil albo ze zbiera te rzucone chlebki K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olii dziś "... i powiem Wam, im dzieciaczek starszy tym trudniejszy w uprawie ;-) " Może jest inaczej :-) Im Oliinka starsza tym uprawy dają bardziej w kość ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno Oli piekła chleb, ja tez :) Dobranoc ludziki K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olinka starsza ? Myslalam ze anioły sie nie starzeją ;););) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia dziś "A juz myslalam ze Hg sie obrazil albo ze zbiera te rzucone chlebki " Miałem gorącą linię ze Śląskiem :-) Są wakacje, więc za chwilę będę miał towarzystwo, które mi szybko przypomni jak się po Śląsku godo :-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze pobędę 5 minut na kafe bo bateria padła i musze dziadostwo podładować i widze ze Hg napisal .... hehe czyli juz Śląsk wybrał gdzie spędzi wakacje ;) tylko tam pilnuj zeby alergii nie dostala od tej syfiastej wody w zatoce gdańskiej ;) Bateria podładowana na 14 procent, do rana starczy. To teraz naprawde dobranoc ludziki ;) Czas ułożyć sie w klebek :) Olinko uwazaj na siebie w tym Gdańsku :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "czyli juz Śląsk wybrał gdzie spędzi wakacje" x To inny śląsk :) bo śląskie jest duże i szerokie ;) 🌻 "tylko tam pilnuj zeby alergii nie dostala od tej syfiastej wody w zatoce gdańskiej" x ... już nie trza pilnować, nie trza :) alergii nie ma to i nie ma czego pilnować :) 🌻 "uwazaj na siebie w tym Gdańsku" x Z tym wszędzie się trza pilnować... złe duchacze furgają w ludziach niezależnie od miejscowości ;) Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oli : "To inny śląsk usmiech.gif bo śląskie jest duże i szerokie. " O innym Śląsku na temacie nie bylo mowy ;) :) wiec tylko ten Śląsk skojarzylam ;) :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olinka : "Z tym wszędzie się trza pilnować... złe duchacze furgają w ludziach niezależnie od miejscowości oczko.gif" Olinko zle duchacze nie tylko furgaja w ludziach ;) Zaraz prześle dowód ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kicia, a biedny kocurek... ta mina ;) ta mina kotka mówi wszystko co o malowaniu paznokci "myśli" zdrowy na umyśle kot :P ;) Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×