Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie macie telefony?

Polecane posty

Gość betsynka
Fajny a tani model to City, wygląda bardzo ładnie i ma niezłe parametry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do słabej baterii polecę wszystkim powerbank świetna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam taki bialy:] a tak serio, lg e-450 , dalam za niego 100 zl, dwa lata temu w lombardzie. Sms pisze, zdjecia robi w miare, dostep do neta ma. Nic wiecej mu nie trzeba, a i pamiec dosc fajna,na fb starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manamma
Ja chcę obecnie zmienić, widziałam na komórkomacie ofertę na huawei p10 z powerbankiem w plusie, niedrogo wychodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka44
Ja jestem fanka samsungow :) duzo u mnie potrafily przetrwac nawe przy malych dzieciach :) Jak zamieniam telefon to zwykle zamawiam na bestcena.pl bo tam sie bardziej oplaca, zajrzyj moze akurat cos Ci wpadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awila0
Te z maxcomu są na prawdę dobre a nie kosztują tak dużo. Jak zależy Ci na tanim ale praktycznym telefonie to może coś takiego http://www.maxcom.pl/ms551-2 ? Ten smarfton ma wiele funkcji, jest solidny i ma duży wyświetlacz. Jak na taką cenę to i tak nieźle. Według mnie nie ma co przepłacać ,trzeba tylko dobrze wybierać, a taki model może posłużyć Ci latami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćnastówę
Mam Lenovo k5 Vibe d***bany jak za te pieniądze 16 GB pamięci osmiordzeniowy procesor 2 GB ram aparat 13 mega pikseli i sensory dzięki którym możesz korzystać z okularów VR jak na model za 600 zł to lepszego nie znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olakwiatkowska14033
Ja ma Archos b55 Platium i jestem bardzo zadowolona, dobry aparta świetnie trzyma bateria i nie jest drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam iphone 6s i super sie sprawdza jak na razie. A jakbyście szukali fajnych akcesoriów gsm takich jak etui czy ładowarki , to w tym sklepie https://pancernik.eu/ wybór mają bardzo duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IPhone 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iphone 7 trochę drogi przy moim prepaidzie z a2mobile za 19zł to może bym się wyrobił ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama ma też w a2 mobile i płaci te 9 zł z groszami, a zadowolona jak nie wiem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam iPhone SE i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samsung Galaxy j7 fajny jest. No ale niestety nie za 500zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Host
Powiem na swoim przykładzie.Mam i smartfona i zwykły telefon.Od niedawna oswajałem się ze smartfonem próbując jakoś na nim serfować po internecie czy pisac smsy.Ale to jest porażka,ogólnie bajer dla dzieci i tyle.Do dzwonienia tez niewygodny,bo mylą sie przyciski.Smsy wyglądają jak niechlujna zbitka liter. Zwykły telefon,no po pierwszy szybciej się wykręca numer,wyciąg z kieszeni,chowa i nie ma przypadkowych kliknięć. Generalnie polecam 2 urządzenia.Zakładam że ktoś nie jest masochistą i dla głupiej mody nie będzie sie przestawiał na smartfona,bo znam i takich.Nie,po prostu używamy tego co nam potrzebne i użytkujemy optymalnie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Host
acha,zapomniałem podać model Sony Xperia ,a ten ten drugi Sony Ericsson K800i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bierz ajfona i a2, to może być spoko strzał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za idiotyzmy tu ludzie wypisuja... mi sie popsuł poprzedni telefon, to kupiłam sobie w lombardzie za 70 zł jakiegos starszego samsunga, co nie jest smartfonem, ale mozna w nim przeglądac internet.. inna rzecz, ze wolałam o niebo stare, klasyczne telefony a nie te g. z dotykowym ekranem, ze nie dosc ze w kołko człowiek niechcący dzwoni, to nawet moze usługi niewiadome właczyc, i jeszcze sie potrafia zawiesic. Do tego jak sie ma neta w telefonie to juz w ogóle ludzie sie staja jak zombie tylko cały czas sie gapia w to. Jedynie fakt, ze b sie przydaje taki net jak sie człowiek zgubi to sa mapy, i mozna zobaczyc jak jezdzi komunikacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam tą j5 i lubię, gorzej z operatorem bo teraz w wielu tańszych ofertach tych połączeń na stacjonarne nie ma, a akurat przy prowadzeniu biznesu one się przydają, w virgin w tych planach za 14,5 zł mamy bez limitu połączenia i komórkowe i stacjonarne, pakiet też jest internetowy więc nam się to bardzo kalkuluje ale o takie fajne oferty coraz trudniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafciu
Cześć wszystkim, słyszeliście w telewizji mówili, że Media Expert rozdaje telefony samsungi najnowsze!! S7 Edge!! Konkurs trwa od 8 do 30 Kwietnia do godziny 23:59 Telefony są powystawowe, Markety pozbywają się zbędnego towaru z całej Polski, w telewizji mówili, że zostało 172 sztuki!! http://34cd.com.pl/r/J9Dsamsung-s8 Ja już wziąłem udział i wygrałem, dzisiaj jechałem po odbiór do mojego sklepu w miescie. Udział można wziąść tylko raz !! Polecajcie znajomym!!!!! Ludzie bierzcie udział taka okazja nie trafia się często Podaje Linka i załączam zdjęcie mojego nowego smartfona!!: http://34cd.com.pl/r/J9Dsamsung-s8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisu993
Na dobry telefon bardzo ciężko się zdecydować i ja coś o tym wiem. Szukałem telefonu do 1000 zł, ponieważ taki miałem budżet, a potrzebowałem nowego telefonu. Pomógł mi bardzo fajny ranking na stronie https://najlepszyranking.pl/telefony-komorkowe/do-1000-zl Dzięki temu teraz cieszę się nowym smartfonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samsung galaxy a5 2017 kolor brzoskwiniowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betsyS
Ja mam Samsung Galaxy A5, bardzo dobry, ładny i wydajny telefon. Wzięłąm go w Playu niedawno, w abonamencie nie kosztował mnie dużo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Xiaomi Redmi 4X, kupiony w sklepie Mobalu, uważam że w fajnej cenie. Bateria jest mega wytrzymała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakajakaka
samsung galaxy a5 2017, super telefon, do kupienia np w media expert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×