Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szptalnego okna w Egipcie

Polecane posty

Gość gość
Niech się tu ktoś wypowie co robią teraz podejrzani,są zamknięci? Pracują? A może tatusiowie zalatwili im wyloty za granicę kraju.gdybym mieszkał we Wrocławiu to bym dowiedział ale nie jestem stamtąd .Ktoś wie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech się tu ktoś wypowie co robią teraz podejrzani,są zamknięci? Pracują? A może tatusiowie zalatwili im wyloty za granicę kraju.gdybym mieszkał we Wrocławiu to bym dowiedział ale nie jestem stamtąd .Ktoś wie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:24 zobacz filmik osmiornicy to będziesz wiedział kim jest mafia w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciała, jak każda kobieta, zapewne zarabiac dupą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brudasy je/bane.Dostała tabletkę g/wałtu i ją zg/wałcili zbiorowo.Nie ma co do tego wątpliwości.Potem wpadła w panikę i depresję,chciała uciec ale jej nie pozwolono.Ambasada także się nie popisała.Natychmiast ktoś powinien po nią przyjechać i dać schronienie w ambasadzie. Dlaczego nikt nie ruszył du/py????????? Nie pojadę do tych je/banych brudasów nawet jakby mi złotem płacili.Zboki pie/rdolone.Zbojkotować ich to będą żarli pustynny piach.Teraz Egiptowi zależy na tym żeby sprawę zamieść pod dywan bo wiedzą czym jest dla nich turystyka i jak się to może skończyć. Kozoj/ebcy umieją liczyć i wiedza że bez turystyki będą w czarnej du/pie.Dlatego chcą sprawie ukręcić łeb.Nadzieja w Rutowskim że nie puści tego płazem i wykaże się profesjonalizmem a każdy g/nój który brał w tym udział zostanie powieszony za jaja.Jej chłopak też nie jest bez winy..Ćwok, puścił ją w objęcia sępów i g/wałcicieli co się zachowują jakby nigdy kobiety nie widzieli.Istna dzicz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli magda przebrala sie w czadie jednego pobytu w szpitalu w ciagu kilku godzin ciekawe czemu? Sama czy byla zmuszona po kolejnych napastowaniach swoich ochroniarzy a moze to oni ja nawet przebrali lub jej pomogli zeby zatrZeć slady kolejnych napastowan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni tak ja rzneli non stop i szprycowali w szpitalu i poza bo tam prawa zadnego nie ma robia co chca i kazdy ich kryje wiec korzystaja ile wlezie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Rutkowski jest wynajmowany nie do znalezienia kogoś, tylko do zacierania śladów po tych, którzy faktycznie go wynajmują. Kiedy pojawia sie kwadratogłowy, zaczyna sie zamieszanie, mylenie tropów i fałszywe dowody. Policja wielokrotnie zwracała uwagę, że Rutkowski utrudnia im pracę. Tak było w sprawie Olewnika, Tylman, tak jest teraz. Według mnie gość jest na usługach grup przestępczych. Samo to, że był zamieszany w mafie paliwową świadczy jakie ma umocowania i kontakty. xx No i jeszcze kwestia profesjonalnego podejścia do sprawy. Normalnie to expresem ładuje sie w samolot, leci na miejsce zdarzenia, na świeżo przepytuje swiadków, sprawdza monitoring - hotel, lotniska, szpital, itd. a jak było, zwoływanie konferencji, udzielanie licznych wywiadów, nagranie wywiadu z rodzicami, czyli coś jak "rozmowy w tłoku xd" od Drzyzgi - czy od tego jest detektyw? ... bez licencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro tacy z was detektiwi i ciagle w kolko powtarzacie bzdure ze markusa ojciec to redaktor gw to dlaczego nie wiecie nic o jego mega bogatej siostrze?skad ona ma tyle kasy skoro z domu byla przecietna?tez robi w branzy stylistycznej.nawet nie wiecie jak ona sie nazywa.dlaczego nie wiecie co w przeszlosci zrobila matka markusa i jak ona ma na imie.nie wiecie tez ze markus ma starszego brata.to co wy koorwa wiecie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ten Arab kladzie na gasnicy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze ze od kiedy wybuchla afera z magda w sieci spotkalem tylko jednego internaute ktory znal osobiscie markusa. I zapamietajcie jego ojciec nie jest zadnym redaktorem do koorwy nedzy.robicie z markusa bog wie kogo a to zwykly psychol i kryminalista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jesli prawda jest ze Magda wiedziala po co tam leci no chciala latwo zarobic to troche sama jest sobie winna co absolutnie nie tlumaczy calej bePrawnej traumy jaka jej tam zgotowali kara sie nalezy ale fakt byla mloda ale 27 lat to juz cLowiek moze sie nad takim wyjazdem ze 3 razy zastanowic i pomyslec ze jednak ryzyko jest spore ale moze jechala i ryzykowala? Tylko czy dla jakiejs tam kady nawet dobrej bylo warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz czytam ze swiadkowie widzieli Magde z trzema mlodymi Polakami w Egipcie pierwszego dnia wycieczki, mozliwe?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Co ten Arab kladzie na gasnicy???? x Zapalniczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każda kobieta to kawał mendy fałszywej, nigdy w życiu niezaoferowała mi żadna nawet seksu i wyśmiewały sie z moiej seksualności, że zboczeniec, traktujący przedmiotowo, że egoista, mimo że zboczeńców lubią, tylko sam sex to przecież dla prostytutek za mało. Gardze każdą kobietą, doznałem w swoim życiu od wieku około 10 lat samej goryczy od kobiet, a jednocześnie faszyzmu, że są uczuciowe, delikatne, myślące o miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:20 ze co? większość z nich to normalnie ludzie? Pokaz mi ich. W internecie jest pełno nagrań które udowadniają ze muzułmanie to prawdziwa dzicz i holota.Przeszło przez miasto banda muzułmanów. Pozostały poprzewracane samochody,powybijane szyby w oknach,witrynach wszystko zdewastowane.Tak zachowuja sie "normalni ludzie"? Czemu oni chca narzucac nam swoja religie,swiatopoglad? To oni sa u nas goscmi. Powinni dziekowac nam do konca zycia a oni nas zabijaja!T Co ty się człowieku uczepiles się tych dzieci w beczkach?Tłumacze ci ze to pojedyncze przypadki które dzieją się niestety wszędzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bog jeden wie ile ona tam sie nacierpiala, musiala przezyc pieklo Pokoj jej duszy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Markus k***o jak to czytasz Zaj***e Cię cwelu przy najbliższej okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każda kobieta to kawał mendy fałszywej, nigdy w życiu niezaoferowała mi żadna nawet seksu i wyśmiewały sie z moiej seksualności, że zboczeniec, traktujący przedmiotowo, że egoista, mimo że zboczeńców lubią, tylko sam sex to przecież dla prostytutek za mało. Gardze każdą kobietą, doznałem w swoim życiu od wieku około 10 lat samej goryczy od kobiet, a jednocześnie faszyzmu, że są uczuciowe, delikatne, myślące o miłości zawsze wykorzystywane i dyskryminowane każdego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy Magda wiedziala w jakim celu jedzie naprawdę czy zostala wrobiona, jechala tam do latwej pracy i zarobku czy naprawde nic nie wiedziala? Chociaż jak mysle ze jak tanczyla na rurze i lubila sie zabawic to moze swiadomie zdecydowala pojechac zaufala Marcusowi ze ten wszystko nagra i bedzie dobrze a tu zonk! Moze naiwnie mysla ze zdobedzie kase ale sie przeliczyla i w zyciu sie niespodziewala ze ja tak zalatwia Ja jej przed bandziorami zawsze bede bronic ale zastanawia mnie to czy moze naprawdę pojechala by dobrze tam zarobic? W koncu kasy nie miala za duzo jak od rodzicow musiala pozyczyc wiec moze ja skusili i sama dala sie namówić na latwa jak sadzila kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle modelek i celebrytek do Dubaju latalo po latwa kase a to jedna mafia organizowala podobno wiec i moze ona dala sie namowic bo chciala zarobic dobra kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każda kobieta to kawał mendy fałszywej, nigdy w życiu niezaoferowała mi żadna nawet seksu i wyśmiewały sie z moiej seksualności, że zboczeniec, traktujący przedmiotowo, że egoista, mimo że zboczeńców lubią, tylko sam sex to przecież dla prostytutek za mało. Gardze każdą kobietą, doznałem w swoim życiu od wieku około 10 lat samej goryczy od kobiet, a jednocześnie faszyzmu, że są uczuciowe, delikatne, myślące o miłości zawsze wykorzystywane i dyskryminowane każdego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel szczecin
15. Ty cwoku j****y w*********j do arabow i nie wracaj bronisz tych p***bow co w******** cie zamiast kozy w d**e ?i ci sie spodobalo lewacki psie zapamietaj w Polsce nie chcemy tego talatajstwa nie wiem czy jest to w stanie zrozumiec ten twoj wyprany lewacki mozg zabili dziewczyne i powinni za to byc piwieszeni za jaja kazdy co mial cos z tym wspulnego czy to polak czy arabus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos mi sie wydaje ze magda wiedziala po co tam leci, ze taka calkiem zielona to nie byla facet jej powiedzial ze moze dobrze zarobic to poleciala pewnisci nie ma ale tak moglo byc i ten jej taniec na rurze moze taka swieta tez nie byla a rodzice w zyciu nie pomysla co ich corka robila i jakie kontakty miala, przeciez ten Marcus to mafia, ludzie przecietni tak sie z mafia nie zadaja, a moze ona to celowo robila wszystko? Nie wiadomo ale ciekawe jak z nia bylo naprawde, ale tknac jej tam prawa nie mieli bez jej zgody szczury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoczywaj w pokoju Magda juz my sie zajmiemy oprawcami i zyc im tu nie damy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie dojedziemy oprawcow wszak z Polaczkiem cebulaczkiem sie nie zadzieRa nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu dziś wolę takich cebulaczków jak lewackie ścierwa genderowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×