Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość internautka

Efekt motyla.

Polecane posty

Gość gość internautka
gość xxvv Też mam kilka, ale wszystkie chyba młodsze od węgla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
W sensie miałam. Tylko kto by pamiętał te wszystkie hasła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Świetne. Jak wtedy będziesz się do mnie zwracał? "Chipsy", czy "jarmuż"?" x Jak Czipsy to Czipsy King (nie ma jak fonetyka):) Czyli Królowa Czipsów Jar muż czyli jar mórz, czyli rów mórz, czyli rów oceanu czyli rów mariański, czyli szczelina marianska, co sugeruje kobietę mariańską, mariankę, Marię, Marysię. Królowa Marysieńka czyli, już bez zaskoczenia i przewidywalnie - Małgosia;) Ewentualnie Gosia:) :classic_cool: My logic is undeniable:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
MS, czy mogę prosić o wspólne selfie i autograf? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
"Jak Czipsy to Czipsy King (nie ma jak fonetyka)usmiech.gif Czyli Królowa Czipsów Jar muż czyli jar mórz, czyli rów mórz, czyli rów oceanu czyli rów mariański, czyli szczelina marianska, co sugeruje kobietę mariańską, mariankę, Marię, Marysię. Królowa Marysieńka czyli, już bez zaskoczenia i przewidywalnie - Małgosiaoczko.gif Ewentualnie Gosiausmiech.gif cool.gif My logic is undeniableusmiech.gif" x Małgosia to może nie, ale mimo wszystko dzięki, że nie przestałeś na "rowie mariańskim". Mogłabym się z tego nigdy nie wytłumaczyć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"MS, czy mogę prosić o wspólne selfie i autograf?" x Prosić zawsze można:) A, niech tam, z racji tego że jest wtorek, proszę, c'est moi: :classic_cool: Autograf zostawię na poczcie głosowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
dlaczego lubisz wtorki? dzięki za semi-wspólne selfie, zawsze jest opcja fotomontaż "Autograf zostawię na poczcie głosowej" haha :) wrzucę na youtuba, żeby mi te cenne zdobyczne nie przepadły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Małgosia to może nie, ale mimo wszystko dzięki, że nie przestałeś na "rowie mariańskim". x :D Nie wiem co chcesz od Małgosi, ale w tej sytuacji jedziemy dalej... Małgosia to Małgorzata, mala gorzata, mala gorzała, pozostaje Mała_ciepła albo Ćwiartka ;) Chciałbym zwrócić uwagę, że dość mocno eksploatujesz moją kreatywność. Jeśli tak dalej pójdzie to istnieje ryzyko, że jutro nie założę skarpetek przez głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Dwie środy w jednym tygodniu to nawet dla mnie, wiernego kibica za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dlaczego lubisz wtorki?" X Nie powiedziałem, że lubię wtorki, ale skoro dziś wtorek to jestem skłonny do ustępstw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dwie środy w jednym tygodniu to nawet dla mnie, wiernego kibica za dużo". x No nie chcę Cię martwić, ale to już za 7 minut....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Od Małgosi nic. Chyba, że masz na imię Małgosia. ;-) x "Chciałbym zwrócić uwagę, że dość mocno eksploatujesz moją kreatywność." x A co ja więcej mogę... ;-) x Co do kreatywności, to nie wycisnę z siebie ani grama więcej. To był ciężki dzień. Dobranoc. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
MS, masz na środę obiecany seks? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Od Małgosi nic. Chyba, że masz na imię Małgosia" x Kiedyś się kochałem w jednej Małgosi:) Dobranoc, Ćwiartka;) Czy Mała_ciepla?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
Jeżeli wpadło, nie ma za co i życzę wszystkiego najprzyjemniejszego na tę środę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
"Myślisz, że ktoś mnie podgląda?" haha :) Nie martw się, to na pewno tylko komercyjne podejście do sprawy zainspirowane przekazem że "od przybytku głowa nie boli" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
gość xxvv Pierwsza poranna refleksja, do reszty wyrwała mnie ze snu. Czy od przybytku może boleć gardło? MS, bez owijania w bawełnę, przyznaje się, że od jego przybytku raczej nie. Szukam jakiegoś komplementu w głowie na tę niewygodną okoliczność i nic nie przychodzi mi do głowy. Pocieszenia... x SM, nie przejmuj się. Ja zlewam wszystkie oferty powiększania piersi. Wiem, że wysyłają mi je tylko dlatego, że nie wymyślili jeszcze niczego na pomniejszenie, a pomóc by chcieli. x Ćwiartka. Ładnie. Przynajmniej tak pomyśli jarmużoholik, no ale rzeźnik pomyśli: świnia. Mała_ciepła, mylące. Chyba, że zrezygnuję ze szpilek. x Harcerze przyszli tłumnie. Najpierw profilaktycznie przepytałam z imion, tak na zaś. Same pospolite. Tylko jeden Morfeusz. Z ulgą stwierdziłam, że dziś środa i kazałam im wrócić w sobotę. x Podoba mi się ta Ćwiartka, ale to chyba powinno być coś autorskiego. Mam kilka pomysłów. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS, nie rozkochaj za bardzo, będą łzy, wyrzuty, festiwal rozpaczy, skup się na celu:-) My logic is undenible:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
ZS, o czym mówisz? O tym, że wolisz bez gry wstępnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Zakładam, że Ty z identyfikacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×