Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość internautka

Efekt motyla.

Polecane posty

"Uwiodłam sprzedawcę cukierków, żeby mieć nieograniczony dostęp do harcerzy" x Ale z kim wpadłaś?!;) I jak lot? Bez turbulencji?:) A co do tej 18:57, no proszę Cię, komantować pryszczatą siksę, z wypiekami, za to bez zrozumienia czytającą nasze dialogi?? Mi było szkoda klawiszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak BTW, jak robisz tę skrzywioną emotkę?:) Gdzieś to było, ale z racji lenistwa, o którym pracowicie wspominam, nie chce mi się szukać i liczę na Twoją słabość do mojej nieskromnej osoby:) Albo na Twój altruizm, nieważne, byle osiągnąć to, czego nie posiadam a pragnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
dwukropek plus o, nie wiem, czy ma to znaczenie, ale ja dałam duże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość dziś internaltka pewne wsciekla ze jen nowy kolega woli xxvv" no faktycznie, wolomierz się znalazł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
: o bez spacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
"Będą łzy, eksplozja smutku i niezrozumienia" i prorok :) (wolomierz też mój, więc chyba zaczynam internautce spamować topik)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
"Ja znam to z absorpcji " haha :) w sumie już się zaadoptowałam, ale i tak doceniam, ze nie jetem tu niemile słyszana, czy za niezaproszonego gościa uważana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
"Ale z kim wpadłaś?!" x Tu? Z dobrym słowem. ;-) x "I jak lot? Bez turbulencji?" x Bez, zważywszy na to, że rowerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
z tego co pamiętam łapkę robisz przez wpisanie czesc w kwadratowe nawiasy, więc jako zdeklarowany leń, nie będziesz prawdopodobnie zachwycony tym sposobem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Łapka [ czesc ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
Internautko, oddałaś kurtkę? Ja właśnie też się noszę z zamiarem zwrócenia czegoś w celu wymiany na zakup torebki. Prawdopodobnie będzie to kurtka i sukienka, obie z wyprzedaży, a jakże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Mnie też ta "absorpcja", rozbawiła. A ZS zamiast powygłupiać się z nami, to straszy. ;-) Przypuszczalnie moimi łzami, których nigdy nie oglądał, czy jw. Zawsze może wybrnąć stwierdzeniem: "znam takie typy kobiet". ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja właśnie też się noszę z zamiarem zwrócenia czegoś w celu wymiany na zakup torebki" x Byle to nie byl obiad;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
"Internautko, oddałaś kurtkę?" x Oczywiście, że nie. Wolę kurtkę, nawet z balastem wyrzutów sumienia, niż nic. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
"Kurde, nie znam gościa" x Ale przykro Ci, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
"Byle to nie byl obiad" never! posiłki rzecz święta tym bardziej, ze nie tak dawno czytałam, iż taki lukrowy np ma właściwości mocno odmładzające, więc tak myślę, by postanowić, ze od teraz najwyżej będę sobie pozwalać na marnotrawstwo w materii tekstylno-galanteryjnej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Wiecie, że dziś koniec świata? Popcorn jest? Ja popcornem niestety gardzę, ale fajerwerki chętnie obejrzę. Chyba, że wcześniej usnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie tak dawno czytałam, iż taki lukrowy np ma właściwości mocno odmładzające" x Taki co spłynął z monitora na klawiaturę też?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
"To raczej kwestia zazdrości" x Teraz to ma sens. To mnie ZS, przestrzegał przed Twoimi łzami. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
"Taki co spłynął z monitora na klawiaturę też" x Wydaje mi się, ze jednak tylko ten, który miałam na myśli, czyli jego naturalny pierwowzór. Z drugiej strony nauka cały czas w progresie, więc może najnowsze osiągnięcia ten tego ... no i właśnie... ;) x Popcorn na koniec świata... ciekawe. coś mi się o uszy eurowizja, o ile to dziś, to może z tym końcem świata tylko plotka-sabotaż ze strony Ich Troje lub innej niespełnionej niedoszłej polskiej Euro gwiazdy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wiecie, że dziś koniec świata?" x O której?! Bo ja w negliżu, a to jednak trochę nieekegancko stawić się u świętego Piotra z jajami na wierzchu. Nawet jeśli są od nioski laureatki...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Albo odwrotnie, Fatima chciała pośpiewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
"O której?!" x I tu jest problem właśnie. Każdemu inaczej pasuje i przekładają ciągle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×