Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość internautka

Efekt motyla.

Polecane posty

"lub innej niespełnionej niedoszłej polskiej Euro gwiazdy?" x Miejmy tylko nadzieję, że ta niedoszła nie ma w życiorysie Conchity Wurst...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
"jajami na wierzchu. Nawet jeśli są od nioski laureatki" haha :) A ja bym się nie martwiła. Niektórych z tych siedmiu miliardów Amargedon przyłapie pewnie w środku np. małej ciepłej, a jak się ze strachu zakleszczą... i tak nie będziesz największą sensacją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Mogłam chociaż oddać tą kurtkę a zł wymienić na usd. :-( Przeceniłam swój analityczny umysł. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I tu jest problem właśnie. Każdemu inaczej pasuje i przekładają ciągle" x Sprecyzuję: to może wiesz o której miałby być według mainstreamowych mediów?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
"Każdemu inaczej pasuje i przekładają ciągle." co z tymi, którym w cale nie pasuje? bo nie chcę żeby moja niewiedza podziałała na moją obywatelska niekorzyść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
tę, tą - zaraz znów wpadnie purysta i będzie chciał bić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
" niedoszła nie ma w życiorysie Conchity Wurst." za tej kadencji sejmu i tak się nie ujawni, wiec na razie pozostaje tylko ta nadzieja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
"araz znów wpadnie purysta i będzie chciał bić" co mi grozi za "w cale"? np. ile zamachnięć z pejcza? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Czuję, że się migacie. Nie róbmy mi tego. Pomalowałam już paznokcie. Mam nadzieję, że świat będzie tonął jak Titanic. Z gracją, romantycznie i może jeszcze z Di Caprio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jednak: "doprecyzyję" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" i tak nie będziesz największą sensacją" x Oczywiście, że będę, bo mam zamiar pojawić się pierwszy pod bramą u Piotrka:) Dlatego tak się dopytuję o której. Już c***j z jajami (jak to brzmi!), ale ja się nigdy nie spóźniam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
"co mi grozi za "w cale"? np. ile zamachnięć z pejcza?" x Tyle ile wymierzysz. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
'człowiek nie kiełbasa i nie każdy musi go lubić " x chyba wszyscy to wiedzą "z absorpcji" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
"Wiedziałem! Będą i łzy i gorący wosk" x Oby jeszcze przed końcem świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Ratuje mnie tylko Forex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
" ale ja się nigdy nie spóźniam!" och, to nawet u bram wieczności się nie spotkamy, chyba aż zarobię ZSowi satysfakcję i uronię z tego powodu łzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
"Tyle ile wymierzysz. " haha :) "Podobno cruseiros się umacnia" ciekawe ile trzeba zapłacić za pejczyk w w/w walucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
"Będziesz musiała przeliczyć na centymetry" Ile sztuk? znaczy zastanawiam się, ilu da sobie przeliczyć pod groźbą lub w wyniku wdzięczności za użycie pejcza? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
"Rzymskie łzy to nie lzy!" aż tak dobrze znasz obyczaje obowiązujące starożytnych, czy chodzi o aluzję do mojego wieku? w sensie można mnie porównać do czasów sprzed Mahometa i arabskich podbojów?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ile sztuk? znaczy zastanawiam się, ilu da sobie przeliczyć pod groźbą lub w wyniku wdzięczności za użycie pejcza?" x Trudno powiedzieć, grunt żeby obyło się bez suwmiarki. Albo nie daj Boże mikromierza!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×