Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość internautka

Efekt motyla.

Polecane posty

Gość gość internautka
O Właśnie! Często zastanawiam się nad tym czemu nie ma programu botoks+. Kwestia estetyki jest dla obecnego rządu sprawą podrzędną. Niesłusznie. Zupełnie nie wiem czemu inwestuje się w ludzi biednych, a nie brzydkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
"Zupełnie nie wiem czemu inwestuje się w ludzi biednych, a nie brzydkich. " x ej no, zmarszczki mimiczne to jeszcze nie brzydota, a absorpcji mówię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Pisałam o sobie. ;-) Rząd powinien doinwestować. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Dziś ja chciałabym Cię o coś zapytać, MS. I to tak serio. Pokera tylko wolisz, czy lubisz? ;-) Co myślisz o destylacie zacieru zbożowego? Tak, tego z beczek dębowych. (Tak a propo ciepłego alkoholu.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mało_stanowczy
"Dziś ja chciałabym Cię o coś zapytać, MS. I to tak serio. Pokera tylko wolisz, czy lubisz? oczko.gif Co myślisz o destylacie zacieru zbożowego? Tak, tego z beczek dębowych. (Tak a propo ciepłego alkoholu.) x Pokera tylko wolę. Lubię szachy, chociaż od bardzo dawna nie miałem z kim zagrać. Z komputerem to nie to, bo na jednym poziomie zawsze wygrywam, a na kolejnym zawsze przegrywam, żadna frajda:) Destylat zacieru z beczek dębowych to jest to:) Chcesz zagrać ze mną w pokera o flaszkę?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć internautko, o czym dzisiaj sie prawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
MS Nie. Napisałam, że Twoja przewaga mnie niepokoi, ale nie napisałam, że to nie jest przyjemne. ;-) Chyba, że Ciebie też niepokoi i chciałbyś ze mną w coś przegrać. Wtedy tak. x Heu O czym tylko chcesz. Ostatnio było o: upodobaniach seksualnych, prędkości światła, teleturniejach i brzydkich kobietach. Możesz też zaproponować coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może tak, dla odmiany, o milczeniu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie. Napisałam, że Twoja przewaga mnie niepokoi, ale nie napisałam, że to nie jest przyjemne. oczko.gif Chyba, że Ciebie też niepokoi i chciałbyś ze mną w coś przegrać. Wtedy tak" x Nadal nie wiesz jaka whisky;) Ja nie przegrywam. Chyba że w szachy z komputerem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Chcesz o milczeniu mówić, czy milczeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
"Nadal nie wiesz jaka whisky" x Mów jaka. ;-) Skoro nigdy nie przegrywasz, wolę wiedzieć na co się piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
A co jeśli wygrasz? Jaką lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Dobra. ;-) Zakładam, że świadków zakładu mamy kilku. ;-) Mogę sama wybrać miejsce ( w sieci oczywiście ), czy Ty chcesz to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mogę sama wybrać miejsce ( w sieci oczywiście ), czy Ty chcesz to zrobić?" x A w ogóle w co gramy?? Bo chyba jakiś fragment mi umknął :) Możemy o przekonanie zamiast o flaszkę?:) Łatwiejsze w dostarczeniu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Przez kilka chwil pomyślałam, że serio chcesz przegrać. :-P Już jestem spokojna. Gramy oczywiście ciągle w to samo. To o jaką stawkę, ustali się innym razem. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
To tylko ja, dobry gospodarz, przepychałam topik na kolejną stronę. Chyba nikt nas nie podgląda. Smutne trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno podglądają, z wypiekami na policzkach i zagryzając wargi:) Do rozczochranych czuprynek cisną się pytanie, których jednak drżące dłonie nie są w stanie przenieść na klawiaturę - O CO KUWA CHODZi?! ;) W co oni grają?!;) Zamiast przeczytać tytuł topiku...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dzisiaj trochę pracy, ale cały czas podglądam. Mam coś do napisania i niestety jeśli się nad tym nie skupię, to nikt tego nie będzie chciał czytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Kokietujesz. Nie wierzę, że potrafisz napisać coś kiepskiego. ;-) Skupiaj się. Też pewnie zajrzę, ale teraz zmykam całkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O CO KUWA CHODZi?! oczko.gif W co oni grają?! x przyznaje, zaczailem o co chodzi i w co gracie :-) dostane misia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, słonia, ale bez trąby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kokietujesz. Nie wierzę, że potrafisz napisać coś kiepskiego" x Ja nie potrafię?! JA?!;) xxx przyznaje, zaczailem o co chodzi i w co gracie x No to przynajmniej jedna osoba to wie!;) Ale temu misiu jedno oczko się teges...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×