Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość internautka

Efekt motyla.

Polecane posty

"moje motywy są trochę inne, ale odjąwszy wiadro wychodzi że zaliczamy się do tego samego przedziału konsumenckiego" x Hm, obawiam się, że ten przedział konsumencki jest trochę podobny do sytuacji misjonarza i ludożercy...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
"to nie jest dziedziczne ani na okaziciela" trzeba Cię przekupić? x MS, czy o sytuacji misjonarza i ludożercy można przeczytać w jakiejś książce? bo doszło do tego, ze jestem gotowa zainteresować się tym porównaniem skoro spłynęło spod Twoich palców ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"MS, czy o sytuacji misjonarza i ludożercy można przeczytać w jakiejś książce?" x Wiesz... Są razem na obiedzie...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
Myślę, ze jesteś za mało stanowczy na ludożercę, a ja lubię zwierzęta, więc sytuacja byłaby możliwa tylko wówczas gdybym znalazła swojego sobowtóra-kanibala. Ale kto uwierzy, że ktoś o moim wyglądzie odżywia się misjonarzami? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
"a ja lubię zwierzęta" kurde, teraz będę musiała przejść na wege..tarianizm, żeby zachować twarz . Tym bardziej, ze najbardziej lubię psy :) (pisownia wege.. w celu uniknięcia bycia uznaną za spam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Myślę, ze jesteś za mało stanowczy na ludożercę" x Nawet nie wiesz jak latwo mnie skusić udami... To jest, ten, udkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale kto uwierzy, że ktoś o moim wyglądzie odżywia się misjonarzami?" x Cicha woda, brzegi rwie... Może to o Tobie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze wychodze z zalozenia, ze nie moge umiec wszystkiego bo nie umialbym niczego, w skrocie nie umiem machac "lapa" ale robie LwG :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"w skrocie nie umiem machac "lapa" ale robie LwG " x No ja się staram samodoskonalić, jednak nie zaryzykowałbym LwG bo pewnie bym się zaraz wypierdaczył:) Ale zwyczaj jak najbardziej popieram, staję się nawet czasem jego beneficjentem w korkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"sam jestes kynologia" x Taki pies na baby;) xxx "a pokarm raczej grawitacyjnie preferuje" x Bardziej mi chofziło o preferowany stan skupienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skoro jesteśmy w temacie - kiedyś z kumplem zakończyliśmy sezon 31 grudnia i rozpoczęliśmy 1 stycznia. Pojechaliśmy na Sylwestra:) Do tej pory pamiętam jak mi dupa (i nie tylko) zmarzła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
na pytanie o psy chce powiedzieć, ze to był skrót myślowy, i w ogóle to nie żartuję z psożerstwa :) x " jak łatwo mnie skusić udami... To jest, ten, udkiem" tą stroną z gładszą fakturą skóry, czy rozmiarem i kształtem? x "Cicha woda, brzegi rwie... Może to o Tobie?" czy cicha lecz rwąca woda zadowoli się misjonarskim "materiałem"? x "robie LwG" a jak masz z tyłu pasażerkę to którą ręką za kolanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
"Taki pies na baby" x uff, to dobrze, przynajmniej wiadomo będzie, ze kiedy ZS jest dla Ciebie miły, to nie chodzi mu o kwestię ogonków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylem jakis czas temu na szkoleniu na poznanskim torze, ja pierd plus 2 rano, i wez tu sie skladaj w zakrety :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak masz z tyłu pasażerkę to którą ręką za kolanko? x rola plecaczka to uprzyjemniac jazde kierownikowi a nie na odwrot, a ze ma obie rece wolne....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
Jedną pewnie rysuje esy floresy na Twoich plecach, ale na drugą zupełnie nie mam pomysłu. Chcesz się zwierzyć? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podziwiam tych, ktorzy przyklejają sie do pleców, stabilniej jednak z tyłu złapać się czegoś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tą stroną z gładszą fakturą skóry, czy rozmiarem i kształtem?" x Kształt i rozmiar zmusza do myślenia o wewnętrznej stronie, więc jest to niejako nierozłączne:) xxx czy cicha lecz rwąca woda zadowoli się misjonarskim "materiałem"? x Myślę, że to w dużej mierze zależy od rozmiaru misjonarza...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×