Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość internautka

Efekt motyla.

Polecane posty

Gość gość
lo matko :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było kiedyś takie zadanie z logiki o kłamcy i osobie, która zawsze mówi prawdę, ale za cholerę nie pamiętam, a lenistwo skutecznie zniechęca mnie do poszukiwań...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS "W szkole podstawowej pani od polaka mówiła, że któryś z naszych wieszczy tworzył po pijaku" x Reszta to narkomani. ;-) x "Kutwa. Naprawdę jesteśmy prości, ja pierdzielę" x I znów lokowanie produktu. Za kolejną reklamę będziesz musiał już zapłacić. :-P x " Szkoda, że nie ma emotek [przełyka ślinę], , oraz [fantazja XXX]. No i oczywiście " x To znaczy, że się ze mną podzielisz zawartością własnej szafy? x Błędny, nie wiem jak reszta, ale ja Ci nie wierzę. Mam podstawy. :-P xxx Wy tu sobie beztrosko urządzacie konkursy brzydoty, a ja muszę leżeć w słońcu z zimnym piwem. Może trochę empatii i jakieś dobre słowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wy tu sobie beztrosko urządzacie konkursy brzydoty, a ja muszę leżeć w słońcu z zimnym piwem. Może trochę empatii i jakieś dobre słowo" x To Ty schowaj się do cienia i poczekaj aż piwo się ogrzeje na słońcu albo wstaw je do mikrofali, mógłbym Ci współczuć gdyby nie było rozwiązania, ale tak???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mógłbym Ci współczuć gdyby nie było rozwiązania, ale tak???" x Pozbawić kobietę pretekstu do marudzenia, to tak jakby odmówić jej przedłużania rzęs!!! x "Coś Ty, nie podzielę tylko dołączę" x Podniecająca perspektywa, bo to znaczy, że szafa musi być duża. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pozbawić kobietę pretekstu do marudzenia, to tak jakby odmówić jej przedłużania rzęs!!!" x Oj:) Nie wiem jak się z tym pogodzisz;) xxx "Podniecająca perspektywa, bo to znaczy, że szafa musi być duża" x W dużej szafie to każdy potrafi:P Zrobimy to na oddzielnych półkach:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy pod na schodzi pokoleń efekt początków geniusz wkrótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
"W dużej szafie to każdy potrafijezyk.gif Zrobimy to na oddzielnych półkachcool.gif" xx haha :) Nie wiem, czy mam się przyznać, że podobnie jak błędny rycerz większej części waszego dzisiejszego dialogu nie łapię (może dlatego ze nie wszystko chciało mi się czytać). Niemniej pod koniec jakoś się zmobilizowałam, ergo rozbawienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"podobnie jak błędny rycerz większej części waszego dzisiejszego dialogu nie łapię" z Dopóki nie jest to większa połowa, to wszystko w porządku;) A co do łapania - przecież na tym polega efekt motyla, podążamy krętymi ścieżkami w kierunku i do celu:) Wszystko stanie się jasne dopiero w ostatnim odcinku, a to nic pewnego:) Jak w "Lost":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
"Dopóki nie jest to większa połowa, to wszystko w porządku" x za kogo mnie masz? ;) zaś co do krętości, nieprzewidywalności, niezrozumiałości, tajemniczości, cliff hangerów i innych suspensów - najważniejsze, że autorzy i zarazem wiodący aktorzy przeważnie wiedzą, co właściwie jest grane. Chyba? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ojusmiech.gif Nie wiem jak się z tym pogodzisz" x Ja? Wybacz, ale póki nie zacząłeś mi radzić, miałam gotowy, całkiem ładny powód do narzekania. Do pełni szczęścia potrzebowałam tylko odrobiny współczucia. Nie znasz się na bywalczyniach tego forum. Nie przychodzimy tu po rady, tylko po zrozumienie. (rzadko szafę) x "Zrobimy to na oddzielnych półkach" x Możemy nawet na oddzielnych półkulach. (Zerknij w scenariusz, czy w tym odcinku, tak właśnie miała powiedzieć bruk do ricza) x No i cześć Błędny, jak mija wieczór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylo bruk i ridza w loście:D a dziekuje mij strasznie powoli. popracowalem sobie dzisiaj ale mega owocnie wiec mam satysfakcję. a jak u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie bylo bruk i ridza w loście" x Jeszcze. Kolejny sezon właśnie powstaje. x "a jak u ciebie?" x Strzaskałam się na ciemny mahoń. ;-) Potem byłam u znajomych, w ich nowym domu, narysować krzyżyki w miejscach domniemanych punktów elektrycznych. Wykazałam się sporą fantazją. Reszta należy do elektryka. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wzj czy ty czasami nie mialas sie od razu przyznawac ?" x Tak właśnie robię. Masz co do tego wątpliwości? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"powstają nastepne odcinki losta?" x Pojęcia nie mam, ale zakładam, że wykluczyć się nie da. ;-) Jesteś fanem? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylem do chyba trzeciego sezonu. pozniej nawet moja wyobraznia zaczęła się buntować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc edgar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anno tyle lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze masz rację. w sumie oba seriale są tak samo prawdopodobne :D wzj jestes edgarem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×