Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szpitalnego okna w Egipcie 2

Polecane posty

Gość szerlok
przecież filmik ze szpitala jest bez głosu! na wszystkich stronkach jest udostępniony bez dźwięku, więc gdzie wy tam słyszycie dzwonek telefonu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szerlok dziś przecież filmik ze szpitala jest bez głosu! na wszystkich stronkach jest udostępniony bez dźwięku, więc gdzie wy tam słyszycie dzwonek telefonu ?? :D:D:D:D:D sorry ale płaczę ze śmiechu, bo masz rację a ktoś usłyszał tam dźwięk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac na filie ze ten w białej koszuli ją uderzył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO TYCH CO PISALI TU O POWIĄZANIACH ZE SPRAWĄ KACZOROWSKIEJ - BRAWO WY !!! Dziś w telewizji padł tekst, że to internauci znaleźli wiele wspólnych tropów i powiązali te dwie sprawy. Co się wcześniej nie udało nikomu, nawet pany z kwadratem na głowie, mimo iż on też zajmował się sprawą Kaczorowskiej i nawet tych wszystkich wspólnych znajomych nie skojarzył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie skojarzył bo widocznie nie chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde dwa tematy o tym samym tytule i już mi się wali co gdzie pisze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale internauci pomogli skojarzyć za co wam dziękuje i wyrazy uznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wszystkich zwolenników teorii o tym że Magda nagle zwariowała. Nie wysilajcie się. Machina ruszyła i w obliczu faktów które już znamy nie zatrzyma się choć byście internet wyłączyli to wyjdziemy na ulicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już tyle czasu minęło od śmierci a jeszcze sekcji nie było :o a dokładne badania dałyby odpowiedź na większość pytań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jedym z tych filmów na yt ze szpitala jest dzwonek tel w tle... Czasami jak czytam tu niektóre komentarze to ludzie wy nawet dobrze nie sprawdzicie, nie poczytacie, nie obejrzycie, ale DO komentowania jesteście pierwsi i ubliżania !!!! Podawane jest wiele linków na których są odpowiedzi na wasze pytania, ale nawet wam się palcem kliknąć nie chce tylko powielanie tych samych pytań. Tak samo jak to ktoś gdzieś zapytał , ale o co chodzi z tą MZ? Trąbią w necie w tv, no ale lepiej palić głupa i się pytać znowu to samo. Weżcie się ludzie ogarnijcie. Tak internautom nalezy się wielki szacunek za to co robią w tej sprawie, bo bardzo wiele może się dzięki tej burzy mózgów wyjaśni w 2 sprawach. Poza tym zbliżają się wakacje i warto ten temat nagłośnić, bo czasami jak czytam na Ig komenty to są pt " no przeciez nie będę się bała wyjeżdżać tam gdzie sa islamiści, albo muzłumanie". Każdy jest wolny niech sobie robi co chce - kompletne dno i ręce opadają do ziemi. Ale potem własnie sa takie tragedie i płacz :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:50 Dokładnie tak! W polsce musi być sprawiedliwość na pierwszym miejscu! O to będziemy walczyć! Nie damy już sprzedawać niewinnych ludzi do burdeli,szejkiem innym biznesmenom.W Polsce zawrzało a wulkan wybuchnie z wielką siła! Tam wyjdziemy na ulicę! Tak będziemy bronić swoich ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na tym filmiku wyżej jest wstawka zdania araba o ofierze ze nie jest cicho i da jej k****a,ja rozumiem ze to tłumaczenie jest tego co mówił ten arab przy rezydencie gdy magda rozmawiała z markusem na video

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - ta?? to daj linka do tego filmu z monitoringu gdzie jest dźwięk. Bo teraz to tak samo bez dowodu piszesz, jak tamci że filmiki sa "głuche".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie to zrzut czyjś i w trakcie nagrywania filmu z ekranu oglądający ma telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również uważam że internautom należy się szacun za to co robią a konkretnie kilku osobom to już wyjątkowy szacun bo doszli do takich materiałów że ani śledczy z j. góry ani w wrocławia za rok jeszcze by się nie dokopali a może gdyby nawet...to sprawa byłaby zatuszowana jak w przypadku Kaczorowskiej :) a tu zonk....z byt wielu zbyt wiele już wie i sprawę należy teraz poprowadzić należycie w dodatku prokuratura W-wska się tym zajęła więce teraz mataczyć będzie ryzykowne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez dla Rutka, to wszystko jest "szablonowe" :-P szablonowe zachowanie, szablonowy przyklad juz nie wspomne o fryzie jak z szablonu :-p Nie no zartuje, ale to jego postepowanie nic nie wnosi i sieje zamet. Widzialam te filmy z jego udzialem i c***a sie mozna z nich dowiedziec. Tabletka g****u nie istnieje od dzis i chyba kazdy sobie zdawal sprawe, ze takie rzeczy majac miejsce na calym swiecie. o Magdzie jest glosno dzieki temu filmowi, ktory trafi do sieci. Gdyby nie film, to pewnie nikt by nawet o jej smierci tyle nie gadal. I to jego gadanie, ze Magda stala sie ikona.... jaka ikona??? czego ikona? Stala sie tragedia, film przyczynil sie do rozglosu tej sprawy-ok, dobrze, moze sprawcy zostana zlapani i ukarani, ale takich przypadkow jest tysiace, o ktorych nawet nikt nie slyszal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądałam ten filmik ze szpitala Wygląda jakby ona wyszła od lekarza,a za drzwiami na korytarzu już czeka na nia trzech gości niewiem po huk,jak widzi ze tam są odwraca się do tyłu w stronę lrkarza i kombinuje co robić ,oszolomiona w strachu biegnie przed siebie a ci ja szarpiom i rozbia z niej kukielke,ten w białej koszuli chyba z pięści jej dał pod oknem z zaluzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądałam ten filmik ze szpitala Wygląda jakby ona wyszła od lekarza,a za drzwiami na korytarzu już czeka na nia trzech gości niewiem po huk,jak widzi ze tam są odwraca się do tyłu w stronę lrkarza i kombinuje co robić ,oszolomiona w strachu biegnie przed siebie a ci ja szarpiom i rozbia z niej kukielke,ten w białej koszuli chyba z pięści jej dał pod oknem z zaluzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K.....wa jak mi Jej szkoda. Mam nadzieje, że winnych ujawnią i ukarzą. To widac, że Ona sie po prostu panicznie bała tych sztuczek, o kt wspominała. Była też świadoma, że nikt nie uwierzy. Dziwia mnie ludziska, ktorych myslenie sprowadza sie do stwierdzenia, ze sama sobie winna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno lekarz sądowy z polski rano leciał do egiptu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:57 Wystarczy usiąść i samemu poszukać na YT, a nie, że bez dowodu piszę. Skoro to napisałam to było w sieci - z sufitu sobie tego nie wzięłam. Nie chce się wysilić prawda? Przecież z Samego monitoringu nie będzie słychać dzwięku bo właśnie są głuche !!! To jest monitoring nagrywa obraz hello???? Kumasz? Ale podczas nagrywania materiału z tego monitoringu w tle słychać telefon. jest link. https://www.youtube.com/watch?v=igif18sJY0A&t=2s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj matka Karoliny Kaczorowskiej wypowiada sie na temat Marcusa i Zlotego (Kamila Cichosza )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakra te wszystkie gnidy wszystkie sa powiązane ,dzięki za nagranie ostatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×