Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szpitalnego okna w Egipcie 2

Polecane posty

Gość gość
dziwne dziwne....nawet podobnam Może to z innego dnia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego tylu arabów z NIA JEŹDZIŁO I PILNOWALO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech prokuratura JELENIOSRURSKA drugi raz da d**yy ,to będzie się działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
morda markusa od początku mi się nie podobała,i to ze rozmawiał z nią jak lalą ,bez zadnych uczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Widac na filie ze ten w białej koszuli ją uderzył x widac ze niezle jej przywalil bo taki zsapany jest po walce z Magda a jak magde wynosza za rece i nogi to ma na twarzy czarna plame , mysle ze to zakrwawiona twarz a konkretnie nos lub usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na początku filmu kuca i prosi tego gościa co siedzi o telefon,a ci goście go przeganiają. później ucieka chyba z telefonem,goni ja jeden zabiera telefon i chowa z tyłu za pasek i udaje że czyma tak rękę. Magda wstaje i rzuca się na gościa który jej coś zabrał (chyba telefon) później sanitariusz pokazuje na tego gościa palcem i on wybiega. tu na pierwszym planie są ci gwałciciele i ten rezydent chodzi z telefonem...a redaktor nic nie widzi.. okaże się że tych czterech pilnowali jej 24 przez 4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra obejrzany film z TVP Info i widzę że te glisty nie różnią się niczym od TVN. Ta władza czy tamta władza jeden wielki układ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie wydaje Wam sie, ze Rutek ma jakis taki zmarchany glos? Jakbymu bylo glupio z jakiegos powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od początku denerwuje mnie komentator z TVP tak jakby z góry zakładał że Magda sama się zabiła i nie potrzebny ta cała wrzawa wokół sprawy tak komentuje jakby z góry przesądzał sprawę a każdy dobrze wie , że Hotel przez to straci na klienteli biuro turystyczne rainbow także

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogli to nagrać z mojej kuchni byłoby taniej dla TVP info :Fernando podniósł rękę i... podrapal się po. . . tylku. Znaczy to że to nie on zjadł to jabłko ;-). A teraz na poważnie -że nie wstyd temu dziennikarzowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I w dodatku tak gada jakby to tylko i wylacznie sekcja zwlok miala wyjasnic sprawe i ustalic dlaczego zginelo. Co za.... Po sekcji, to oni moga podac co najwzyej przyczyne zgonu, ale to nie rozwiaze tej sprawy. Martwa Magda nie powie im podczas sekcji kto i co i dlaczego.... Zaczyna mnie ta sprawa coraz bardziej przerazac i czuje, ze prawda nie wyjdzie na jaw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowe nagranie jak Magda wychodzi z karetki do szpitala, tutaj wydaje sie spokojna https://m.youtube.com/watch?v=jvM_5f4k9Oc xx Jak ten gościu wychodzi z karetki ona mocno odskakuje, odchyla się tak jakby ją pchnął w ramię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze ja zastraszal zeby nic nie powiedziala lekarzom Non stop byli przy niej ciapate chuje, ten z koszula w kratke i inni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kierowniczka czuajaca nad rezydentami NIGDY ale to NIGDY nie słuszała o narkotykach w Egipcie wezcie ją ,zresztą co by było jakby powiedziała że wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno miala przebita pluco zebrami i obrazenia glowy wiec ja mysle ze to sie stalo po tym jak trafila do szpitala a konkretnie po tym jak ten w bialej koszulce ja uderzyl i ja wyniesli , poznej mosieli ja katowac i wyrzucic pzez okno jak sie zorientowali ze niezyje bo z przebitym zebrami plucemi pogruchotana glowa i podobno noga w trzech miejscach nie moglaby tak walczyc na korytarzu w szpitalu. co o tym myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zresztą co by było jakby powiedziała że wie? x mysle ze zapadlaby na chorobe psychiczna i wyskoczylaby przez okno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kierowniczka czuajaca nad rezydentami NIGDY ale to NIGDY nie słuszała o narkotykach w Egipcie wezcie ją ,zresztą co by było jakby powiedziała że wie? Może ona żyje jeszcze w starożytnym Egipcie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad leciala z polski i gdzie wyladowala w egipcie.Jaka linia lotnicza leciala.???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kierowniczka czuajaca nad rezydentami NIGDY ale to NIGDY nie słuszała o narkotykach w Egipcie wezcie ją ,zresztą co by było jakby powiedziała że wie? Może ona żyje jeszcze w starożytnym Egipcie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wszystko wskazuje na to ze to gruba akcja jest juz szumi o córce Jan Bo w necie - Markus juz byl zamieszany w "samobojstwo"Karoliny Kaczorowskiej a sprawcami sa : -Kamil Cichosz ps Złoty -Markus Włodarski syn dziennikarza redaktora GW Artura Włodarskiego znanego z wywiadu o Kochaniu i Swawoleniu -Maciej Solech znany z zwyrodniałej poezji o ćwiartowaniu,zabijaniu,dekapitacji kobiet i jakiś Rafał,który wystraszył się wykonanego nagrania i opublikował go w sieci -Rezydent Rainbow Tours Muchamed,który uczestniczy we wszystkich grupowych napaściach na Magdę od hotelu aź po szpital podobno tez syn euro posła Protasiewicza do tego należy - brał udział w gwałcie Znany detektyw ktory jest bandziorem tez jest zamieszany w tuszowanie sladow stad tak chetnie niby za free i po kosztach sie angazuje Sprawa jest powiązana ze śmiercia Karoliny Kaczorowskiej w końcu jej "chlopak" tez w tym uczestniczy To jest siec handlarzy pod parasolem służb PRLowsko Moskiewskich " - cytuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matko w takiej spodniczce lazic w egipcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ja w Polsce lażę z kapturem na łbie żeby żadna k***a na mnie nie patrzyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos z Polskie bedzie obecny przy sekcji zwlok ? kiedy ona w koncu bedzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli syn posła Jacka Protasiewicza? syn Piotr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.56 mocne ,jeden z najlepszych wpisów,bo jeszcze bardziej szczegółowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Prokurator Niziołek wyjaśniła w rozmowie z tvp.info, że w związku z tym, że polski prokurator i ekspert będą przy sekcji zwłok, być może nie będzie potrzeby powtarzania jej w Polsce. Wcześniej prokuratura podawała, że ponowna sekcja odbędzie się w Polsce. Jednak na ostateczną odpowiedź w tej sprawie trzeba będzie jeszcze poczekać. Wszystko bowiem zależy od tego, jak będzie przebiegała współpraca pomiędzy polskimi i egipskimi organami." https://www.tvp.info/30299798/prokurator-jedzie-do-egiptu-powtornej-sekcji-zwlok-nie-bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×