Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szpitalnego okna w Egipcie 2

Polecane posty

Gość gość
zwróćcie uwagę że magda zasłania roletę okna,wezcie na zwolnionym,mozliwe ze zaslania okno żeby go nie otworzyli i jej nie wyrzucili,moze on wlasnie powiedział ze zaraz wyleci ? i wtedy rzuciła się na niego i do okna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy przy zdrowych zmyslach wie kto stoi za ta zbrodnia ale oni i tak nie zostana ukarani- to skandal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawi mnie czy sprawdzono czy ten cały markus ma też i niemieckie obywatestwo i mógłby na niemiecki pass lecieć do Egiptu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanawia mnie jedno - Magda nie zostala przyjeta na samolot z/w na swoj stan zdrowi lub adresje ? , ale przeciez ta rozmowa video z Markusem zostala przeprowadzona po Jej powrocie z lotniska ... a ogladajac video nie widac agresji tylko przestraszona i zdesperowana dziewczyne, ktora wola o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
06:39 Było w 1. części tego forum że jego starszy brat jest Niemcem, podejrzewam że on też, pytanie czy ma ważne niemieckie dokumenty ale to da się bez trudu sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wklejam:(ARTYKUŁ O NIEMCE) Samobójstwo niemieckiego turysty, rzucił się z czwartej piętra z jednego z hoteli Hurghady (Sobota 20-12-2014 11:16) : Tłumaczone przez Google: „Zabicie niemieckiego obywatelstwa turystyczny został zabity w sobotę popełnił samobójstwo, rzucając się z czwartego piętra, hotel na północ od Hurghady” (ARTYKUŁ O MAGDZIE) Polski turysta samobójstwo w Hurghada do przejścia stanu z ciężką depresją (Sobota 20-12-2014 15:34): Tłumaczone przez Google: „Polski turysta, sobota, popełniając samobójstwo, rzuciła się z balkonu swojego pokoju w szpitalu, w Hurghadzie, gdzie otrzymywał przejeżdżającą stan ciężkiej depresji leczenia.” Artykuł na tym portalu najprawdopodobniej ma celowo ustawianą taką date, żeby go ukryć w gąszczu innych starych artykułów, zapewne żeby nie odstraszał turystów na pierwszej stronie serwisu. Artykuły o „dziwnych samobójczych śmierciach” turystów, mogą być specjalnie i celowo ukrywane na tym portalu z przekłamaną datą. Tyle znalazłam na wykopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
almasryalyoum.com/news/details/606493

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na stronie arabów sa opisy dwóch samobójstw z tego hotelu ,magdy ze zmienioną datą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
markus ma obywatelstwo niemieckie ,można wjechać na sam dowód mając je ,to jest na fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym sprawdził czy przypadkiem nie zmuszono Magdy do wyjazdu do Egiptu aby uchronić rodzinę , może miała zarobić im kasę bo inaczej zginie ktoś z jej rodziny . Sprawy są dziwne bo odnośnie modelki Karoliny sprawa wyglądała tak , że sprowadzili się nowi sąsiedzi którzy ją zmienili,bała się ich . Tu pojawia się chłopak Markus , znając się z tego co widać na fb tylko 3 miesiące , może to jakiś sutener który werbuję dziewczyny , jak coś idzie nie tak giną . Dziewczyna mogła byś już w szoku , płakała w Katowicach w autokarze . Czemu ? jakby jej stan był spowodowany wydarzeniami z Egiptu , nie płakałaby w autokarze . A wg świadka już w autokarze jej stan był dziwny . Podejrzane jest to że jej chłopak nagrywał tą rozmowę z nią. Musiał dobrze wiedzieć że coś złego się wydarzy. Nikt normalny nie wpadł by na to żeby drugim telefonem nagrywać rozmowę. 99,9% maczał w tym palce. Trudna sprawa dla Rutkowskiego, czekam na rozwiązanie zagadki. Oby sprawcy dostali surowy wyrok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oprócz rutka jest tam inna ekipa dektywist,ktora cicho siedzi ,powie jak dojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem ekspertem ale te obrażenia nie pasują mi zupełnie do skoku z pierwszego piętra nawet jeżeli był tam beton ... no może z trzeciego piętra prędzej. Informację są sprzeczne raz pierwsze raz trzecie piętro. Myślę że ci biegający za dziewczyną po szpitalu panowie wyrzucili ją nieprzytomną za okno. Na bezwładnie spadajacym i uderzajacym o beton ciele myślę że mogłyby powstać takie obrażenia no ale nie z pierwszego piętra. No ale to tylko moje gdybanie. Jestem też głęboko przekonany że początku tej dziwnej śmierci należy szukać u niby chłopaka dziewczyny i jego znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaaa... ból przy oddychaniu, ból obojczyka, lęk przed bólem .... ale była nieprzytomna bez kontaktu.. to skąd te wnioski?... Czy upadek lewą stroną ciała przez osobę skaczącą z okna celem ucieczki jest w ogóle możliwy? Osobę która jeszcze przed momentem " skopała pielęgniarkę" i rzuciła się w stronę okna czyli działała agresywnie i dynamicznie? Czy ona mogła tak " runąć" z tego okna na lewy bok i pogruchotać sobie lewą nogę, żebra i czaszkę po lewej stronie ?.... co z tym złamaniem kości ogonowej? . Czy brutalny zbiorowy gwałt może być przyczyną takiego urazu?- mógł.... (wybacz że skopiowałam twój komentarz lecz nie dało się kliknąć plusika, a w pełni się z nim zgadzam) Mam nadzieje że internauci nie pozwolą tego tak zamieść pod dywan. Jak by coś podobnego stało się komuś z mojej rodziny. Roz**bałabym tam wszystkich, licząc się z konsekwencjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nagranie ze szpitala to bardziej oficjalne, jest okrojone, być może komuś zależało w szpitalu by coś ukryć, zaczyna się gdy siedzi skulona w drzwiach i płacze, po czym chce uciekać, ale drogę zastępuje jej grupa "opiekunów-przyjaciół", przez którą chce się bezradna, ale pełna determinacji przedostać, NA NOGACH MA BUTY !!!, NASTĘPNIE WYBIEGA ZZA ROGU KORYTARZA JUŻ BEZ BUTÓW, PO CZYM DOGANIA JĄ TEN GOŚĆ W KRATKĘ-CHYBA TEN DZIWNY REZYDENT I GOŚĆ W BIAŁEJ KOSZULCE, KTÓRY CHWYTA JĄ ZA NOGI, NA KTÓRYCH NIE MA BUTÓW!!!, czy komuś zależało na usunięciu niewygodnych treści i pokazaniu wybranej sekwencji zdarzeń jako niby całości? Co stało się z BUTAMI? TO NIE KLAPKI , KTÓRE POSPADAŁY W PANICE, A RACZEJ RODZAJ BALERINEK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto poprosił tych innych dedektywów ?dla mnie dziwne jesli rodzina prosi rutka,raptem inni tam sie znajdują ?,oby byli pomagać a nie zaszkodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta inna firma chce bezinteresownie pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś przypomnial mi sie film Uprowadzona , film byl fikcja ale pomysl na film nie wzial sie z nikad x.x.x.x.x.x.x.x.x.xx A mi film "I zapadła ciemność" Dwie dziewczyny jadą do Argentyny, po czym jedną z nich podrywa facet a potem usiłuje porwać, by ją sprzedać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już wszyscy wiedzą, że "narzeczony" to Markus Włodarski, wrocławski fryzjer gej, członek szajki "wilki" zajmującej się handlem narkotykami i żywym towarem. Na filmie gdzie z nią rozmawiał chcąc rzekomo jej pomóc, w pewnym momencie ktoś do niego dzwoni, on odrzuca. Dzwoni niejaki Złoty. A złoty to również członek gangu, jego dziewczyna rok temu została zamordowana w podobny sposób, oficjalnie popełniła samobójstwo wyskakujac z okna. A rezydent z hotelu, Mahmud Khairy to szef gangu tam na miejscu. Znał Markusa, nawet się z nim przywitał, widać to na filmie. Sprytny Markus wyhaczyl Magdę w salonie, kiedy robił jej włosy. Naopowoiadal, że mogą być bogaci, jeśli zarobi jako dama do towarzystwa. Miała tylko "załatwić kasę" na wyjazd. Stąd ta tajemnica i prezent urodzinowy. Markus w dniu wylotu chciał sprzedać wycieczkę, żeby mieć alibi. Współczuję rodzinie. Markus ma duże wsparcie medialne w osobie Artura Włodarskiego, redaktora GW laureata nagrody Grand Press: w 2001 r. (za dwuczęściowy wywiad "Sekrety Ewolucji Kochania i Swawolenia" to tatuś Markusa Włodarskiego,zamieszanego już wcześniej w tajemniczą "samobójczą" śmierć modelki Karoliny w Karpaczu. Kłamliwe szkalujące ofiarę,Info o samobójstwie i chorobie psychicznej Magdy Żuk było intensywnie lansowane przez GW, WP, Onet .Teraz sprawa jest tak samo intensywnie wyciszana i zdejmowana z czołówek tych mediów. Mafia kasty narkomanów handlujących kobietami oraz obcinaczy kobiecych głów ma się w Polsce dobrze bo zamiast do więzienia trafiają do psychiatryka (na krotko)".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos mi sie wydaje ze zarowno Magda jak i wspominana tutaj Karolina Kaczorowska wpadly w szpony handlarzy narkotykow. Markus-chlopak Magdy oraz Kamil-partner Karoliny to dilerzy dragow. Dodatkowo obaj sie obrze znaja. Obaj mieli dziwny wplyw na swoje dziewczyny. Karolina sponsoruje Kamilowi i jego znajomym pobyt w Karpaczu gdzie popelnia samobojstwo, a po jej smierci ktos wynosi z mieszkania cenna bizuterie, ubrania i ponad 400 tys w gotowce uzywajac podrobionych kluczy. Magda sponsoruje wyjazd do Egiptu choc nie ma pieniedzy i musi pozyczac. Dlaczego nie pozyczyla na tanszy wyjazd do Grecji czy Bulgari?Byc moze smierc tych dwoch dziewczyn to splot nieszczesliwych i tragicznych wydarzen, a byc moze obie padly ofiarami grubszych interesow. Jezeli to drugie, to pytanie czy tylko one dwie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos mi sie wydaje ze zarowno Magda jak i wspominana tutaj Karolina Kaczorowska wpadly w szpony handlarzy narkotykow. Markus-chlopak Magdy oraz Kamil-partner Karoliny to dilerzy dragow. Dodatkowo obaj sie obrze znaja. Obaj mieli dziwny wplyw na swoje dziewczyny. Karolina sponsoruje Kamilowi i jego znajomym pobyt w Karpaczu gdzie popelnia samobojstwo, a po jej smierci ktos wynosi z mieszkania cenna bizuterie, ubrania i ponad 400 tys w gotowce uzywajac podrobionych kluczy. Magda sponsoruje wyjazd do Egiptu choc nie ma pieniedzy i musi pozyczac. Dlaczego nie pozyczyla na tanszy wyjazd do Grecji czy Bulgari?Byc moze smierc tych dwoch dziewczyn to splot nieszczesliwych i tragicznych wydarzen, a byc moze obie padly ofiarami grubszych interesow. Jezeli to drugie, to pytanie czy tylko one dwie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćseplzrodlo
złym stanie Magda trafiła do szpitala, a tam przed próbą podania kroplówki miała wyskoczyć przez okno, zginęła. Anonimowy rozmówca z biura podróży powiedział dla wroclaw.wyborcza.pl na temat rezydenta firmy: - Natychmiast po tym, jak zauważył dziwne zachowanie pani Magdaleny, czyli w piątek, zawiózł ją do szpitala. Jej przyjęcie miało bardzo burzliwy przebieg. Nie zgodziła się na przeprowadzenie żadnych badań (...) . Kolega pani Magdaleny poleciał do Egiptu nie na prośbę jej narzeczonego, ale na nasz wniosek. Zrobiliśmy wszystko, by jej pomóc. Zaś siostra dziewczyny w rozmowie z Faktem powiedziała: - Jacyś ludzie chcieli ją porwać. Dosypali jej czegoś do drinka. A to sprawia, że historia śmierci 27-letniej Polki jest jeszcze bardziej zagadkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe komu złożyli wniosek o przysłanie kolegi ,u kogo,u rezydenta? u narzeczonego? czyli markus nie planował przysłać pomocy i dopiero szpital reaguje? tak daje szpital do zrozumienia ,a przecież markus wcześniej mówił ze wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szpital wnioskował do biura podróży, to wielokrotnie dzwoniło do jej rodziców i ojciec pojechał do Wrocławia do Marcusa żeby ten kogoś znalazł i ten znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z relacji kobiety, która była w innym hotelu niż 27-letnia Magda, ale nad którą opiekę sprawował ten sam rezydent. To, co ujawniła kobieta, jest szokujące i przerażające! Kobieta opowiedziała o tym, co jej przydarzyło się w hotelu pod opieką rezydenta w programie "Uwaga TVN". Pani Kamila przyznała, że rezydent niemal od razu chciał wiedzieć, z kim przyjechała na wczasy: - Już na początku wypytał mnie o to z kim przyjechałam - wspomniała Polka, która w Egipcie była z mamą. Jak się okazuje, gdy jednego wieczora była w barze doszło do dziwnego zdarzenia: - W trzeci dzień zostałam przy barze, bo rozmawiałam przez telefon z chłopakiem. Wypiłam jednego drinka, a mama była w pokoju. Nagle poczułam się dziwnie. Pojawił się rezydent z kilkoma innymi arabami. Jeden nawet składał mi niemoralne propozycje - relacjonowała kobieta. - Zorientowałam się i w ostatniej chwili udało mi się uciec do pokoju gdzie była mama. Tam zemdlałam. Następnego dnia miałam ogromny ból głowy, światłowstręt - powiedziała. Relacja kobiety jest przerażająca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale chyba nagranie jak marcus rozmawia z nią i obiecuje przysłanie kolegi a ona wyjawia o gwałcie słowa było wcześniej niż stan agresji w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ojciec musiał jechać do markusa żeby markus się zorientował ze pomoc potrzebna? widział na nagraniu co się dzieje ,a przecież potem było jej zniewolenie w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez ona byla 2 razy w tym pierwszym szpitalu z ktorego rzekomo wyskoczyla z okna to chyba rzecznik tego wlasnie szpitala wnioskowal anie juz jak byla w ciezkim stanie - tam ja ratowano ale nie potrzebowali rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale podczas pierwszej wizyty uznali ze pomoc nie jest potrzebna i ją wypuścili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×