Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szpitalnego okna w Egipcie 2

Polecane posty

Gość gość
No to już oni sobie tam wszystko pouzgadniają jak trzeba ci prokuratorzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - gościu co to napisałeś, jak chcesz to wrzuć to do drugiego tematu o tym samym tytule..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej "narzeczony" to Markus Włodarski, wrocławski fryzjer gej, członek szajki "wilki" zajmującej się handlem narkotykami i żywym towarem. Na filmie gdzie z nią rozmawiał chcąc rzekomo jej pomóc, w pewnym momencie ktoś do niego dzwoni, on odrzuca. Dzwoni niejaki Złoty. A złoty to również członek gangu, jego dziewczyna rok temu została zamordowana w podobny sposób, oficjalnie popełniła samobójstwo wyskakujac z okna. A rezydent z hotelu, Mahmud Khairy to szef gangu tam na miejscu. Znał Markusa, nawet się z nim przywitał, widać to na filmie. Sprytny Markus wyhaczyl Magdę w salonie, kiedy robił jej włosy. Naopowoiadal, że mogą być bogaci, jeśli zarobi jako dama do towarzystwa. Miała tylko "załatwić kasę" na wyjazd. Stąd ta tajemnica i prezent urodzinowy. Markus w dniu wylotu chciał sprzedać wycieczkę, żeby mieć alibi. Współczuję rodzinie. Markus ma duże wsparcie medialne w osobie Artura Włodarskiego, redaktora GW laureata nagrody Grand Press: w 2001 r. (za dwuczęściowy wywiad "Sekrety Ewolucji Kochania i Swawolenia" to tatuś Markusa Włodarskiego,zamieszanego już wcześniej w tajemniczą "samobójczą" śmierć modelki Karoliny w Karpaczu. Kłamliwe szkalujące ofiarę,Info o samobójstwie i chorobie psychicznej Magdy Żuk było intensywnie lansowane przez GW, WP, Onet .Teraz sprawa jest tak samo intensywnie wyciszana i zdejmowana z czołówek tych mediów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie w przypadku sądowego nakazu sekcji ,wtedy to nawet się wykopuje trumny i to nie raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak się przewozi? Bo żeby wykopać to musi być powód i nakaz na jakiejś podstawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z nagrania wychodzi, że ona wiedziała, że już nie wróci z Egiptu. Musiało się stać coś strasznego, jest taka roztrzęsiona. Jak jej szkoda, co ona musiała tam przeżywać. Co jej zrobili? Poza tym ten rezydent musiał znać tego Markusa. Gdyby nie znał, to powiedziałby" dzien dobry Panu", a nie po imieniu jak gdyby nigdy nic. Poza tym ten Marcus nie zadaje podstawowych pytań, bo mu wcale nie zależy na odpowiedziach. Ta dziewczyna jest zastraszona i wie, że z nikąd nie otrzyma pomocy, wie, że umrze. To wszystko to zorganizowana szajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Markus Włodarski (urodzony w Niemczech) to syn dziennikarza Gazety Wyborczej Artura Włodarskiego. Markus oraz jego znajomi, m.in. Maciej Solczak, Michał Rostkowski i Kamil C. (rzekomy chłopak Karoliny Kaczorowskiej) byli zamieszani w bardzo podobną śmierć polskiej modelki Karoliny Kaczorowskiej także mieszkającej we Wrocławiu, która rzekomo popełniła samobójstwo w hotelu w Karpaczu w styczniu 2016. Wszyscy włącznie z Magdą mają coś wspólnego z klubem muzycznym Grey we Wrocławiu, kojarzonym ze środowiskami lewicowymi, który według wielu uważany jest za klub homoseksualistów oraz burdel dla arabów i innych obcokrajowców z grubym portfelem. Kolejną kwestią jest, że ten wyjazd to nie była żadna niespodzianka tylko był zaplanowany i że wszyscy się znali. Potwierdzeniem są ich znajomości na facebooku. W sprawę może być też zamieszany niejaki Omar Abi Issa, syn wrocławskiego Imama Ali Abi Issa (dyrektor Muzułmańskiego Centrum Kulturalno-Oświatowego we Wrocławiu oraz Rady Naczelnej Ligi Muzułmańskiej w Polsce) oraz jego polskiej żony Iwony Abi Issa. " cytat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brudasy je/bane.Dostała tabletkę gwałtu i ją zgwałcili zbiorowo.Nie ma co do tego wątpliwości.Potem wpadła w panikę i depresję,chciała uciec ale jej nie pozwolono.Ambasada także się nie popisała.Natychmiast ktoś powinien po nią przyjechać i dać schronienie w ambasadzie. Dlaczego nikt nie ruszył du/py????????? Nie pojadę do tych je/banych brudasów nawet jakby mi złotem płacili.Zboki pie/rdolone.Zbojkotować ich to będą żarli pustynny piach.Teraz Egiptowi zależy na tym żeby sprawę zamieść pod dywan bo wiedzą czym jest dla nich turystyka i jak się to może skończyć. Kozoj/ebcy umieją liczyć i wiedza że bez turystyki będą w czarnej du/pie.Dlatego chcą sprawie ukręcić łeb.Nadzieja w Rutowskim że nie puści tego płazem i wykaże się profesjonalizmem a każdy g/nój który brał w tym udział zostanie powieszony za jaja.Jej chłopak też nie jest bez winy..Ćwok, puścił ją w objęcia sępów i g/wałcicieli co się zachowują jakby nigdy kobiety nie widzieli.Istna dzicz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przypomnial mi sie film Uprowadzona , film byl fikcja ale pomysl na film nie wzial sie z nikad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bog jeden wie ile ona tam sie nacierpiala, musiala przezyc pieklo Pokoj jej duszy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każda kobieta to kawał mendy fałszywej, nigdy w życiu niezaoferowała mi żadna nawet seksu i wyśmiewały sie z moiej seksualności, że zboczeniec, traktujący przedmiotowo, że egoista, mimo że zboczeńców lubią, tylko sam sex to przecież dla prostytutek za mało. Gardze każdą kobietą, doznałem w swoim życiu od wieku około 10 lat samej goryczy od kobiet, a jednocześnie faszyzmu, że są uczuciowe, delikatne, myślące o miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic tu nie pisze w tym raporcie, ze byla torturowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem lekarzem ale cos tam wiem , takie obrazenia po upadku , z jakiej wysokosci upadla? i jak na klatke piersiowa i na kosc ogonowa , no i skad niewydolnosc nerek i kwasica jej obrazenia nie kleja sie kupy z upadkiem z nawet drugiego pietra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jej obrazen na to wynika, gwalty,pobicia to jest tortura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eez idz stad sfrustrowany prawiku załóż swój temat kogo obchodzą twoje wywody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każda kobieta to kawał mendy fałszywej, nigdy w życiu niezaoferowała mi żadna nawet seksu i wyśmiewały sie z moiej seksualności, że zboczeniec, traktujący przedmiotowo, że egoista, mimo że zboczeńców lubią, tylko sam sex to przecież dla prostytutek za mało. Gardze każdą kobietą, doznałem w swoim życiu od wieku około 10 lat samej goryczy od kobiet, a jednocześnie faszyzmu, że są uczuciowe, delikatne, myślące o miłości zawsze wykorzystywane i dyskryminowane każdego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno Marcus zostal wczoraj przesuchany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaaa... ból przy oddychaniu, ból obojczyka, lęk przed bólem .... ale była nieprzytomna bez kontaktu.. to skąd te wnioski?... Czy upadek lewą stroną ciała przez osobę skaczącą z okna celem ucieczki jest wogóle możliwy? Osobę która jeszcze przed momentem " skopała pielęgniarkę" i rzuciła się w stronę okna czyli działała agresywnie i dynamicznie? Czy ona mogła tak " runąć" z tego okna na lewy bok i pogruchotać sobie lewą nogę, żebra i czaszkę po lewej stronie ?.... co z tym złamaniem kości ogonowej? Taki uraz jest częsty przy porodach. Czy brutalny zbiorowy gwałt może być przyczyną takiego urazu?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę, że ten co poleciał mógł się czuć winny bo mógł jej załatwiać kontakty z bogatymi i razem mogli zarabiać a rodzicom sprzedawali bajki. Niestety za ładne te dziewczyny i chyba nie mają dobrej opinii jeżeli chodzi o kontakty. Frywolne podróże w tajemnicy? Komu to potrzebne? Bzdury!! Bzdury!! Arab dobrze płacili i się wymagało z pod kontroli. Cyrk widać jako całość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:36 A ty co jesteś profesjonalista czego? Szamba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadne słowo ze strony Marcusa nie jest chyva prawdą. Ale gdyby rezydent podobno wyleciał z okna bo zwariuje to ciekawe co powie wtedy tamtejsza prokuratura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdjęcia tamtej dziewczyny czy czasem nie widziałem na portalu seksu. Coś mi się wydaje, że tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten co poleciał to siedzi w gó..nie po uszy jak cała reszta tych kolesi jeszcze trochę a się wyjaśni hakerzy pracują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:35 Zarabiają na seksie właśnie tego typu kobiety. Przecież rodzicom nie powie, że jedzie na seks z Arab em. A ten niby chłopak to mi się nie podoba. On i jego ten niby bezinteresownie kolega co leci po nią jest prawdopodobnie zamieszany. Zabezpieczyć wszystko co w pobliżu mieli od komputera po portale. Dowiemy się czym się zajmowali. O ile wie m pod dziwnymi nazwami usługi seksu są np w barze hotelu rachunek za malarz a był seks. Coś mi kolega mówił, że zabrali mu kartę i płacił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To seks teraz nazywamy podróżami. Acha taka nowa forma zdobywania kontaktów z Arab ami. Ale siara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każda kobieta to kawał mendy fałszywej, nigdy w życiu niezaoferowała mi żadna nawet seksu i wyśmiewały sie z moiej seksualności, że zboczeniec, traktujący przedmiotowo, że egoista, mimo że zboczeńców lubią, tylko sam sex to przecież dla prostytutek za mało. Gardze każdą kobietą, doznałem w swoim życiu od wieku około 10 lat samej goryczy od kobiet, a jednocześnie faszyzmu, że są uczuciowe, delikatne, myślące o miłości zawsze wykorzystywane i dyskryminowane każdego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piwrdole czy ktoś tam w ogóle mówi prawdę? Nic się kupy nie trzyma a podobno wykształceni ludzie. Ani jedno słowo nie wykazuje prawdy według mnie. Może się mylę ale to wszystko jest szyte grubymi nićmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważcie proszę. Każda z nich piła drinka z arabami! I to obcymi! Potem podobno się źle czuły ale żadna nie zgłosiła na policję czy prokuraturze bo co? Były się, że się wyda czym się zajmują? Uważam, że to zwykle spotkania na telefon lub portal seksu. Należy sprawdzić każdy portal i wyjdzie szydło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci j****i Egipcjanie na nagraniu pokazującym jak "uspokajają" kobiete która jest w szoku.. k*****. w 1.08 frajer w bialej koszulce trzymajac ja za nogi ciątnie po podłodzeę... A ci frajerzy którzy ja gwałcic***ewnei ja głaskali.. a nie trzymali za ręce, nogi.. no k******.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×