Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szpitalnego okna w Egipcie 2

Polecane posty

Gość gość
Wersja rodzicow, nie zgadza sie z wersja siostry. Sprawa szukania zastepstwa na miejsce markusa, tez ma kilka wersji. Marcus milczy ??? Jak wycieknal filmik, tez namieszane. A najlepsze jest to jak rozrasta sie sitwa znajomych i powiazan miedzy wszystkimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś . zarabiają na seksie.. jakie to k***a poj****e.. nie powiedziala rodzicom bo chciala sie rochac< Narzeczony o tym wiedzial i kolezanki debilu j****y.. I zobacz k****o jak została potraktowana?. ZObacz****ańcu jak te mendy zaczepiają i oszaczają kobiety na ulicach tylko po to by z nimi " porozmawiać" a k***y z forum twierdza ze je" podrywaja" obmacując .taka dziewczyna jest zagoniona jak zwierzyna na polowaniu poj***e.. J****y otwarty na multi kulti bydlaku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że normalna dziewczyna nie pije drinków z obcymi arabami gdy kocha innego. To na tyle tej bajki o czerwonym kaoturku. Prawda chyba jest bardziej zawiła. Portale randkowe tutaj powinny wykazać czy czasem one nie pracują sensem. Wszystko na to wskazuje. To przykre zdarzenie ale żadnej logiki ani rozsądku osoba wykształcona nie wykazała i to jest chore, że można być wykształconym i głupim jednocześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem potraktowana ale drinki nie pije normalna zakochana dziewczyna z obcymi ludźmi tymbardziej w hotelu . Sama sobie winna. Co ku... a nie wie kim są araby? Ku... a przecież studiowała o co podróżnicze pomrocznosci dostała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu wskazywał, że oni wszyscy mają w znajomych niejakiego Omara Abi Issa. Od razu skojarzyłam nazwisko, okazuje się że jego ojciec, Ali Abi Issa, jest islamskim, polskojęzycznym (!) duchownym i wujkiem słynnego Adama Wajeha Abdel Fataha. Adama możecie kojarzyć z prowadzonego na Ask.fm konta o islamie, na którym jasno oświadczył, że ukamienowalby za zdradę swoją matkę, gdyby pozwalało na to prawo szariatu. Odbiło sie to swego czasu aferą w mediach. Ciezko rzucać w ciemno oskarżenia, ale powiązanie otoczenia Magdy z islamskimi ekstremistami (!) jest mega zastanawiające. MOŻE CI DUCHOWNI, byc moze we współpracy z tym rezydentem, wyszukują kobiet dla wysoko postawionych Arabów ? Więcej szokujących stwierdzeń wygłaszanych przez kolesia (dreszcze przechodzą) znajdziecie tutaj http://wiadomosci.wp.pl/szokujace-poglady-syna-muftiego-ligi-muzulmanskiej-w-rp-6027741200175745a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* wdarł się błąd logiczny - zabiłby, gdyby znajdował sie w danej chwili w kraju, w którym obowiązuje prawo szariatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:44 Czego się pieklisz? Nic nie wiesz o randkach i portalach randkowych?Mnostwo czaruje na bogatego araba. Oczywiście, że ja też Arabów nie lubię z tego powodu, ale powiedz na luzie, że każda nie pije drinka z obcym arabem bez obawy no nic o nich nie wie. Zakochana pije drinki z przypadkowym kimś. Ciekawe co jeszcze powiedzą. Pisała pracę dr na temat zachowania Arabów? Proszę otworzyć oczy bo dziewczyny się nie przyznają nigdy, że rano biły ich araby za to i owo. A gdy wracają siedzą jak mysz i czekają czy ich film nie został ujawniony. Szantarz gotowy o taką biorą sobie kiedy chcą. Nie wierzę tym kolesiom w żaden sposób. Intuicja i tyle powiem mnie nie zawodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro tam piją drinki to znaczy, że to była randka, która się nie udała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pija drinki ... to była randka... JAJA sobie k***a robisz czy az tak z jesteś pierdonięty/ta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno rezydent chce wypaść z okna. Czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak odpowiada na pytanie o zabicie matki kuzyn Omara Abi Issa, którego mają w znajomych rezydent i kolega nagrywający rozmowę Rostkowski : Najbardziej szokująca odpowiedź pada na pytanie, czy dopuściłby się ukamienowania kogoś bliskiego (siostry, brata, matki) za cudzołóstwo? "Jeżeli zrobiłby to będąc po ślubie, a ja żyłbym w kraju islamskim, to tak" - pisze Adam. I w odpowiedzi na następne pytanie wyjaśnia: "Chciałbym, żeby obejmowało mnie prawo szariatu, ale żyję w Polsce, która mi na to nie pozwala i muszę to uszanować". Niedowierzanie czytelnika - "serio, własną mamę albo siostrę?!" - spotyka się z potwierdzeniem: "i brata i ojca, jeżeli by tego dokonali. Oczywiście jeżeli byliby muzułmanami, bo szariat dotyczy tylko muzułmanów". A tutaj wywiad z mamą Omara, polską muzułmanką Iwoną https://chidusz.com/dlaczego-pani-te-chuste-nosi/ Co ciekawe, wszyscy mieszkają we Wrocławiu tak jak Magda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01:02 Każda, Które tam jechała k poczuła się poszkodowana mówiła, że do drinka jej dosypali coś . Czy drinki tam się pije o 3 rano tak dla zdrowia? Kobieta, która niby trenuje itd nagle pije drinki z obcymi ludźmi bo kocha innego? Gdzie tu logika? Jestem głupi ale nie aż tak żeby zrozumieć, że szyta grubymi nićmi cała ta afera. Ktoś kryje prawdę bo boi się kompromitacji być może chodzi o portale randkowe, które są pełne zdjęć właśnie polek a ogląda je cały świat. A numer tel do portalu kosztuje sporo. Nieźle zarabiają za same Esy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01:06 I to dowód, że to nie przypadek. Wiedziała po co jedzie i jej niby chłopak chyba również. Ktoś tutaj kryje możliwy portal randkowy. Jest taka możliwość bo która kobieta zakochana pije drinki nad ranem wśród obcych ludzi? Każda? A po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narkotyki teraz są takie że żaden psycholog nie jest w stanie podjąć prawidłowej diagnozy osoby, która jest pod wpływem działania narkotyków. Wszystko się wywraca do góry nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hipotezę proszę podać. Przydał by się jakiś od logiki kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto o zdrowym umyśle jedzie samotnie w krainy arabskie i pije tam drinki z arabami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Instrukcja wypadania rezydentów z okna podobno jest już gotowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co chodzi z powiązaniami z klubem Grey we Wrocławiu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta onara to kupa śmiechu. Nie akceptowana w kraju a tam ją wzięli i robią dzieci. Szok co za tupet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01:31 Zaczynam rozumieć dlaczego nie można wykryć kto stoi za tym, że giną polskie dziewczyny. Szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psychozę ?,ale na nagraniu powiedziała że zgwałcili mnie,słuchaj na słuchawkach to usłyszysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach te kluby i randki internetowe. Internet zabija jednak skutecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to z tym że ukaraliby śmiercią zdradę brak dziwictwa córki to powie cie każdy muzułmanin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę, że to początek wojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a najnowszych doniesień: kopiuje: markus jest obywatelem niemiec wiec do Egiptu może jezdzic na sam dowod,na fb dowody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×