Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szpitalnego okna w Egipcie 2

Polecane posty

Gość Izka z Niemiec
Mój naród taki głupi... Wstyd po prostu.Izka a coś o narkotykach mówili? Była naćpana czy raczej wykluczają tą opcję? vvvvvvvvvvvvvvvvv o tym nie było mowy, badania potrwają miesiące, ale... nikogo nie pociągną do odpowiedzialności, na razie. Tylko rezydenta żal, jest załamany psychicznie, odstawiony na boczny tor, na chwilę, ale śmierć Magdy pr Chłopak starał się, nie ulega wątpliwości. Ale co tam się naprawę stało, nie wiemy. Jedno wykluczono, nie będą ścigać gwałcicieli, bo żadnego gwałtu nie było. To ze wstępnych oględzin zwłok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pisz , że jesteśmy głupim narodem ! Rozumiesz polską mowę jeszcze ? Czy napisać ci to po niemiecku lub w suahili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj napisz ze brat i szwgierka to znajomi prokuratora dlatego masz takie prawdziwe newsy vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv :D :D:D niestety nic z tego, raczej ja jakieś informacje z niemieckich mediów podrzucam rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tobie rezydenta żal a mi rodziny Magdy . Jednak mimo , że obie jesteśmy Polkami różnimy się i to bardzo. I chociaż nie cytuj i nie powielaj jak ktoś nazywa Twój naród głupim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toż to zaiste niepojęte, że jeśli ktokolwiek nie uwierzy w wersję zbiorowego gwałtu - MUSI BYĆ IZKĄ. Ja nią nie jestem i mnóstwo osób również! Ludzie, wy serio tylko macie jedno przed oczami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio, czlowiekowi mozna zrobic wieksza krzywde niz go zg****ic. Ja mam cicha nadzieje, ze tylko ja zgwalcono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli co wszystkie "nowe fakty" czerpiesz niemieckich gazet gdzie śledztwo prowadzone jest w Polsce? Weż nie kompromituj się już bardziej , po prostu idź spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi żal tylko Magdy bo to ona nie żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla tych którzy wszystko wiedzą i ferują wyroki. Wejdźcie sobie ludziska rządni sensacji na profil p. Artura Włodarskiego na FB. To ten dziennikarz, któremu wszyscy wciskają syna w postaci Marcusa. Tu taki przedsmak: https://zapodaj.net/3da59070b9d1c.png.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda jest już martwa to jej mama i tato będą dalej cierpieć i do końca swoich dni ubolewać nad śmiercią dziecka. Zastanawiać co by było gdyby ... ale nikt czasu nie cofnie i nikt nikogo nie wskrzesi. Ale myślę , że odczują maleńką ulgę jak już pochowają córkę i będą znali prawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie żal.pl że gość Bogu ducha winny musi się spowiadać z tego że nie jest czyimś ojcem. I to tylko dlatego że ludzie kochają babrać się w sensacjach. Potrafią zniszczyć komuś życie tylko na podstawie przypuszczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No I nie jest to głupi naród? Jak ktoś ma nazwisko Włodarski to jest ojcem Markusa Jak ktoś jest Arabem to musi być gwałcicielem Jak ktoś jest młodą ładną dziewczyną nie może zachorować psychicznie. I najlepsze: jak ktoś nie uważa,że Magda została zgwałcona jest Izką z Niemiec:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamilcz już izko z niemiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W punkt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego dziennikarza tez oczerniali że niby ojciec Markusa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domyslalam sie, ze g**** to plotki. Pomyslcie logicznie, gdyby stala jej sie taka krzywda jak najszybciej chcialaby wrocic do Polski i napewno powiedziala by komus z wycieczki, a nie biegala po plazy i zdejmowala ubrania... poza tym gdyby chcieli ja porwac i zabic to by przepadla jak kamien w wode wywiezliby ja i tyle nikt by z nia nie latal po szpitalach i lotniskach:) od narkotykow jej odwalilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak uważam chociaż wcześniej mialem inne zdanie. Po prostu nawymyslali plot i każdy zaczal w to wierzyć. Jednak w wersje ze zwariowala nie uwierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobiono badania toksykologiczne ale na wyniki się trochę czeka. Będzie wiadomo czy z narkotykami to prawda http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/magdalena-zuk-zmarla-w-egipcie-prawdopodobne-hipotezy,739361.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem jest niewinny, macie odpowiedź skad znal rezydenta. Kontakt dostali z ambasady, rozmawiali wiele razy o stanie Magdy tyle Finito! Wiecej durnych filmów oglądajcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielgacha
Widzieliście poprawnie sporządzone transkrypcje przez fachowców, a nie jakichś youtuberów? https://www.wykop.pl/link/3737145/dwa-niezalezne-tlumaczenia-videoczatu-markusa-z-magda/ Z tego wynika jednoznacznie, że nikt się w ogóle nie odnosił do Magdy ani bezpośrednio ani w komentarzach, a ten kto tam gadał po Arabsku w tle to może być każdy. Poza tym ewidentnie słychać, że jest lekka panika w związku z tym, że Magda nie zgadza się na zakwaterowanie w hotelu (przecież nagranie było zrobione już pod trzecim, gdzie próbowali ją zakwaterować po nieudanej próbie odesłania jej na lotnisko, ale nie dało się ze względu na jej zachowanie). Są też słowa o szpitalu i że konieczna jest hospitalizacja. Wcześniej rezydent wezwał do Magdy lekarza, ale ona nie zgodziła się na badania. Próbowali więc pomóc, jak tylko mogli. Ludzie, opanujcie się z tym wyrokowaniem na tle rasistowskim bo najprawdopodobniej niszczycie życie niewinnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
~mariusz : WKLEJAM !!! Wychodza na jaw nowe informacje o Kamilu C. ps. "Złoty" i Karolinie Kaczorowskiej. Kamil pochodzi z Sopotu. Zna Krystiana Wiconia, ktory na Pomorzu i w Elblagu nagrywal jak g***** nastolatki a nastepnie szantazujac ujawnieniem nagran zmuszal do prostytucji. Jedna z jego ofiar 14 letnia Anaid rzucila sie pod pociag. Nazwiska obu widnieja w aktach sprawy Iwony Wieczorek. Tak jak Krystian W. "zdobywal" nastolatki Kamil C. potraktowal Karoline. Gdy ja poznal i sie do niej zblizyl nagral kontakt seksualny z jej udzialem. Nastepnie grozac ujawnieniem sex tasmy zmusil do dilowania. Karolina czesto wyjezdzala za granice i biegle poslugiwala sie dwoma jezykami obcymi wiec idealnie pasowala do pomocy. Mama Karoliny ujawnila ze Kamil kilka razy ja uderzyl, wiec poza grozbami stosowal tez przemoc fizyczna. Ponadto Karolina czesto widywana byla w klubie Grey z Markusem W. oraz Maciejem S. Dwa tygodnie przed smiercia bawila sie tam na imprezie sylwestrowej. Na jednym ze zdjec widac ja w towarzystwie swojej kolezanki, Macieja S. oraz UWAGA siostry Magdaleny Zuk, Malgorzaty. Byc moze siostra jest w temacie lub jest zastraszana i dlatego broni Markusa i pozostalych. Dodatkowo na zdjeciach z Greya pojawia sie Kamila Izdebska, swiadek Rutkowskiego. Zwróćcie tez uwage ze Markus i pozostali sa napakowani sterydami a tacy lubia "ustawiac" dziewczyny przemoca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielgacha - wg. kafeteryjnych śledczych każdy lekarz i pielegniarka, a także obsługa lotniska i obsługa hoteli była w to zamieszana. A także każdy arab który znalazł się blisko Magdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We wczorajszej Uwadze Markus powiedzial, ze czytal hejt w internecie na swoj temat ale nie ogladal zadnego "filmiku", chodzilo o nagranie ucieczki na szpitalnym korytarzu. Na pytanie "Czy slyszal pan wypowiedz Ministra Sprawiedliwosci o tym, ze wyjasnione beda inne watki w tej sprawie, ktore sie pojawily, zwiazane z podejrzeniami handlu kobietami, czerpaniu korzysci z wykorzystywania kobiet dla celow seksualnych z uzyciem przemocy, podstepu czy tez srodkow chemicznych?" nie odpowiedzial w ogole. Bardzo to dziwne i podejrzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:01 Lepsze. Nagrywał rozmowy ze swoją dziewczyną by mieć jakikolwiek punkt zaczepienia, w razie, jakby się coś stało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze faktycznie szmuglowala prochy i cos zaczelo przeciekac do organizmu jestem na 99% pewna ze nie pojechala do Egiptu sama z zaskoczenia bo Markusik nie mogl w ostatniej chwili , mysle ze doskonale wiedziala ze jedzie sama duzo wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znalazlam taki wpis na forum , ale moze ktos sobie tylko jaja robi, cytuje: Moge tylko napisac ze znalam Markusa i Magde. Oni od miesiaca gadali o tym wyjezdzie tak wiec to nie byla zadna niespodzianka. Markus nie polecial z Magda lecz inny jego kolega, jednak Magda wiedziala po co tam leci i bynajmniej nie po to aby wypocząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:31 Mam nadzieję że ta osoba zgłosiła się z tym info na policję. Tylko wg.mnie to nie sądzę aby komukolwiek o tym się wygadali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej chlopak powiedzial w Uwadze, ze Magda juz byla wczesniej w Egipcie, po co? Jej rodzice i reszta rodziny o tym wiedzieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×