Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szpitalnego okna w Egipcie 2

Polecane posty

Gość gość
Owszem, ale dziś nie jest oblegany. Mało kto coś pisze jakbyś nie zauważył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ma już ponad 20 stron JAKBYŚ NIE ZAUWAŻYŁ :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś chcialabym zobaczyc nagranie z lotniska w Egipcie gdzie niby nie chciala wsiasc do samolotu i gdzie w tym dniu odlatywaly samoloty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy by chciał zobaczyć nagranie z lotniska. Zarówno w Polsce jak i w Egipcie. Kto jej towarzyszył i w Polsce! i tam. A lotniska mają zarąbisty monitoring przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie jest ANONYMOUS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wierzę w to , że Polski Rząd i Prokuratura doprowadzi do wyjaśnienia śmierci Magdy. Będą stali za Polką czyli za rodakami i nie sądzę żeby kryli czyjeś tyłki tam w kraju arabskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
arab araba kryje - oby znalazł się przeciwnik. Tak aby arab chciał araba wpakować w kłopoty - to by miał okazję to robić. A tak to nic nie wyjaśnią. NIC A NIC. nie chciała Magda tego zrobić wiedziała ze mogą z nią zrobić wszystko (zabić) jak się zadziera z wielkimi szychami - przyjemnie się to nie kończy. A jak kobieta zrobi arabom akuku to znieważa to araba - można się domyślić co czeka taką osobę (kobietę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no wlasnie ogladnelam sobie puste lotnisko i tasme bagazowa i korytarz ok juz mniej wiecej wiem jak wyglada lotnisko ale gdzie nagrania z kamer ????? Z Egiptu tez nie mamy nagrania z kamer lotniska jak to dobrzy niby arabowie chca oszalala Magde wyslac do Polski , poza tym mosieli jej kupic bilet na lot do Polski , to wszystko musi byc w komputerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Celowo ja nafaszerowali prochami żeby głupio się zachowywała i nie wsiada do samolotu do Polski. To jest typowe zachowanie po prochami. Śmiech, wyglupy , głośne zachowanie, rozbieranie się, zaczepianie innych i brak normalnego kontaktu z osobą co stanowiłoby zagrożenie w samolocie. Obsługa na lotnisku była świadoma, że osoba coś wzięła a właściwie jej podali ( bali sie , ze moze pogorszyc sie jej w samolocie albo z gory byl nakaz by jej pod zadnym pozorem na pokład nie wpuszczac ) nikt o tym nie powie bo kto by chciał zadzierac z mafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz tyle ludzi zyje ta sprawa. I rodzina Magdy i ludzie chca znac prawde co spotkalo ta dziewczyne. Na filmach widac ze ma chlopowstret. Ze jest zagubiona i nie ma komu zaufac i boi sie. Zal mi jej, ze nikt nie mogl jej pomoc. W tak awaryjnej sytuacji mogli ja wziasc na poklad samolotu w kaftanie bezpieczenstwa ze srodkami uspakajacymi. Dzielilo ja 4 godziny lotu od zycia. Magli ja nawet uspic i pozbyc sie problemu z Egiptu. Jak nie umieli jej "leczyc" Dlaczego tego nie zrobili? Kto w koncu odmowil pilot, czy lekarz? Dlaczego jej nie pomogl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy bardzo dobrych specjalistów medycyny sądowej ,biegłych sądowych , prokuratorów ,śledczych , a to co widzimy w telewizji w informacjach to tylko newsy dziennikarzy czyli ich praca. Nie znamy żadnych konkretów z działań policji i słusznie dla dobra śledztwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś obys sie nie mylil/la

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z teorii spiskowych chętnie się szydzi dopóki po latach nie okazuje się że były prawdą. A takich kwiatków i w naszej historii i historii innych państw jest wiele. Śmiano się z Leppera z tych jego Klewek i co? Facet miał rację. Ale taka jest metoda wyszydzić, obśmiać, zawstydzić, skompromitować....a na koniec ...śmierć samobójcza niby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"poza tym mosieli" x mosieli? mósieli??? ANAL-FABETKO z paranoiami :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W SZPITALU NIE JEST MAGDA W KULKI Z NAMI LECĄ TO JEST FACET WIDAĆ GOŁE RAMIONA I KLATKĘ Magda miała usztywnione nogi szynami objęte poza kolana,a tu to jest facet widać gołe ramiona i trochę klatki,podaję link z wypisem ze szpitala po upadku z okna przetłumaczony przez naszego lek. sądowego http://www.patriot24.net/cache/1024/1494269726_e2c420d928d4bf8ce0ff2ec19b371514.jpg w żywe oczy robią z nas wariatów tak z Magdy w Egipcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w żywe oczy robią z nas wariatów tak z Magdy w Egipcie. oooo Oczywiście że w żywe oczy. Tu na forum również atakują ze zdwojoną siłą by obalić to co internauci już odkryli. Wpisów o chorobie psychicznej pojawia się jak grzybów po deszczu. Nie mogą nic zdziałać argumentami to już stosują chamską łopatologię i wyszydzanie że niby teorie spiskowe są tworzone. Teorie spiskowe to już mozna zauważyć kto tworzy w panice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wierzę w to , że nasza prokuratura to wyjaśni. Że zrobią wszystko aby dociec prawdy wiadomo , że mają pewne ograniczenia bo to wydarzyło się w Egipcie. Bardzo dużo osób napisało wiele sensownych wskazówek , które mogą pomóc w tej sprawie. Teraz my bazujemy tylko na tych filmikach z monitoringu co krążą w necie i faktycznie, niektóre z nich wzajemnie wykluczają się. Tak jakby jeden zaprzeczał drugiemu co do stanu zdrowia Magdy. Ale przekonana jestem , że prokuratura dysponuje większą liczbą nagrań i dowodów niż to zostało puszczone do publicznej opinii. Musimy pamiętać , że to co dzieje się na you tubie to w dużej mierze te filmiki to też "biznes". Informację w tv to też niepełny obraz tego co naprawdę tam się stało. Ja myślę tak już wyżej wspomniałam , że fakt że ona mówiła płaczący głosem , że "już nie wróci stąd" i tak się stało - nie było dziełem przypadku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MOZE JESTEM DURNA LALA ALE NIE MOGE POJAC JEDNEGO , NA WSZYSTKICH FILMACH Z MONITORINGU SZPITALA kreca sie faceci w cywilu chodza i wychodza, wchodza i wychodza a to do pokoju a to do zabiegowego a to lapia ja na korytarzu jakby ochrony i sanitariuszy nie bylo moze w Egipcie sa inne procedury moze tam znajomi rodzina kumple moga tak sobie wszedzie wlazic , na operacje na zabieg lub przywalic choremu ot tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "poza tym mosieli" x mosieli? mósieli??? ANAL-FABETKO z paranoiami smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif x jak zauwazyles debilu napisalam DWA RAZY slowo musieli i musi , pierwsze zle a drugie dobrze , gdybym byla cwoku niemyty analfabetka to pisalabym caly czas zle zwykla pomylka debilu sie klania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cytat z komentarza inna strona: 12.54 min kolega markusa mówi nie wyciagaj tego kur... Trzeba ją splawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tez widze na tym filmiku meskie ramiona , sciema az sie niedobrze robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy nasza policja może mieć np. bilingi z rozmow z telefonu tego lekarza co zajmowal się Magda czy np. on tez kontaktowal się z tym szefem khaledem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy ciało wróci do Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×