Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szpitalnego okna w Egipcie 2

Polecane posty

Gość gość
izka z niemiec czemu raz się podpisujesz jako izka, po chwili jako małgosia, wrocławianka? no i jeszcze bronisz sie sama z gościa? Przecież tylko ty (pod różnymi nickami) od paru dni z uporem maniaka piszesz, że Marcus to nie syn red. naczelnego i że Kamil z kręgu znajomych Markusa nie ma nic wspólnego z jakimś Kamilem, znajomym pani Kaczorowskiej. I tłumaczysz ważnośc paszportu Marcusa, a skad ty wszystko tak dobrze jedyna wiesz? Dlaczego tak bardo starasz sie przeforsować swoją wersje? Kim tak naprawdę jesteś? ps. I nie wyśmiewaj słowiańców, to ze wolisz "mulatów" to nie znaczy żebyś obrażała naszych polaków!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
posluchajcie uwaznie tego nagrania ktos kto towarzysyz markusowi, wiele razy mowi bardzo ciekawe zdania ok 12:53/54 mowi wyraznie NIE WYCIAGAJ TEGO ,KURWA TRZA JA SPLAWIC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę ze izka przejęła temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka z Niemiec
izoldo od szwabów jesteś jakas psychiczna i zboczona, pewnie chętnie przyjmujesz uchodźców smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif dlatego tak ich bronisz asch***h vvvvvvvvvvvvv typowe, polskie, zaściankowe rozumowanie. A może byś kobieto na polskie kanały telewizyjne nastawiła ucho, potwierdzili to co wcześniej napisałam. Dziwne, ja mieszkając w Niemczech więcej wiem o swoim kraju niż polskie kobiety, a szczególnie te z kołtunem nieszczęścia na łbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka z Niemiec
Ja zawsze podpisuję się swoim imieniem, z innymi osobami na forum nie utożsamiam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:58 uslyszalam to bez sugerowania sie czyimkolwiekzdaniem,taksamo jak slyszalam glos kolesia w tle,mowiacy ''on cie wj**a'' i ''trza ja spawic'' albo 'to nas obciaza'' wystarcza dobre sluchawki,glos na full i cichy kat w domu. Poza tym mowa ciala dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zesrala sie w gacie a nie przejela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Widzę ze izka przejęła temat xxx Albo troll, albo wolontariuszka ;) jako adwokatka Marcusa i Kamila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Izka z Niemiec dziś Wreszcie głos rozsądku. Ludzie piszą takie bzdury, są tak rządni sensacji, że prędzej to mi zakrawa na chorobę psychiczną. Co post, to pisali czyim synem jest Marcus. Dobrze że sam dziennikarz wypowiedział się, że nie ma z tym człowiekiem nic wspólnego, no ale śledczych na Kafe mamy pełno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka z Niemiec
izka z niemiec to troll i specjalnie wypisuje tu ciągle mylne informacje vvvvvvvvvvvv Jakie to polskie, jak nie mam nic na kontrargumenty, to chociaż postaram się osobę niezbyt rozumną z przeciwnika zrobić. Jesteśmy tu anonimowi, zwisa mi i powiewa co o mnie myślisz, możesz wyzwać mnie od najgorszych, ale nie tędy droga... Przedstawiłam swoje zdanie, jakieś przecieki?, może ktoś coś chlapnął [Niemcy uwielbiają wypady do Egiptu i są zainteresowani] No ale doszła do mnie niemieckimi kanałami, że Polka nie była molestowana. Z siostrą, bratem w Polsce też rozmawiałam. Jeden z moich kuzynów piszących czasami do lokalnej prasy [ale pracuje w innym zawodzie] zrobił też krótki wywiad. Wiele z tego nie wynikało, ale kilka hipotez można było wstępnie odrzucić [zawsze można do nich wrócić] No i siostra potwierdziła, że żadnego gwałtu nie było, wypowiedż rzecznika ? prokuratury Nie wiem w jakim programie, to do ustalenia w ciagu kilku minut. Skąd w moją stronę taka nagonka? Nie wiem, ale jakaś osoba ma chyba problem z sobą. Wystarczyło zapytać skąd takie informacje, ale po co? To, że mieszkam w Niemczech nie zmienia faktu, że nadal jestem Polką i polskie sprawy są mi bliskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Izka z Niemiec dziś Wreszcie głos rozsądku. Ludzie piszą takie bzdury, są tak rządni sensacji, że prędzej to mi zakrawa na chorobę psychiczną. Co post, to pisali czyim synem jest Marcus. Dobrze że sam dziennikarz wypowiedział się, że nie ma z tym człowiekiem nic wspólnego, no ale śledczych na Kafe mamy pełno... x Izka zapomniałaś się podpisać :D:D:D ile razy jeszcze powtórzysz to że Marcus nie jest synem redaktora naczelnego? :D:D:D płaca ci za to czy tak charytatywnie odwalasz robotę. Na jego fb tez się udzielasz jako psiapsiółka rodziny? Oj.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat nie jestem Izką, ale babo - ten dziennikarz napisał że nie ma nic wspólnego z Markusem, oprócz zbieżności nazwisk. Tak ci zależy na sensacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Izka, nagonka jest na Ciebie, bo piszesz z sensem, a ludzie wolą dramaty, sensacje. Szkoda mi moich rodaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój naród taki głupi... Wstyd po prostu.Izka a coś o narkotykach mówili? Była naćpana czy raczej wykluczają tą opcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka z Niemiec
Izka zapomniałaś się podpisać smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif ile razy jeszcze powtórzysz to że Marcus nie jest synem redaktora naczelnego? smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif płaca ci za to czy tak charytatywnie odwalasz robotę. Na jego fb tez się udzielasz jako psiapsiółka rodziny? Oaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Tego nie wiem, nie wnikałam w to. Pochodzę z Mazur, pewne sprawy śą mi nieznane, ale też od brata usłyszałam, że Markusa z redaktorem wiążą tylko nazwiska. Nie wnikałam, bo nigdy nie słyszałam aby pan redaktor brał w obronę tego człowieka, ale tez nigdy nie słyszałam, aby Markus powoływał się na ojca. Bratu wierzę, ale i inne głosy na forach mówią podobnie. A swoją drogą macie jakieś niepodważalne , pewne informacje, że Markus i ten redaktor to ojciec i syn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka z Niemiec
Izka zapomniałaś się podpisać smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif ile razy jeszcze powtórzysz to że Marcus nie jest synem redaktora naczelnego? smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif płaca ci za to czy tak charytatywnie odwalasz robotę. Na jego fb tez się udzielasz jako psiapsiółka rodziny? Oaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Tego nie wiem, nie wnikałam w to. Pochodzę z Mazur, pewne sprawy śą mi nieznane, ale też od brata usłyszałam, że Markusa z redaktorem wiążą tylko nazwiska. Nie wnikałam, bo nigdy nie słyszałam aby pan redaktor brał w obronę tego człowieka, ale tez nigdy nie słyszałam, aby Markus powoływał się na ojca. Bratu wierzę, ale i inne głosy na forach mówią podobnie. A swoją drogą macie jakieś niepodważalne , pewne informacje, że Markus i ten redaktor to ojciec i syn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha mają- to samo nazwisko:)Czy to nie jest niepodważalny dowód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, że choroba psychiczna mogła sprawić , że Magda w taki a nie innym sposób zachowywała się to wiemy wszyscy bo to powiedzieli ludzie , którzy są biegłymi w tych sprawach. To , że nie została zgwałcona nie zostało oficjalnie potwierdzone więc DARUJ sobie obwieszczanie wyników sekcji. Możesz mieszkać nawet na Marsie ale nie zmienia to faktu , że masz tylko informacje jakieś tam zasłyszane ponieważ wyniki sekcji znane są tylko pewnie kilu osobom ... prokurator itp. Ale mam nadzieje , że to prawda , że tak się nie stało , że nikt jej nie wykorzystał tak jak pisano o zbiorowym gwałcie. Mam nadzieje , że ona mówiąc nieładnie "zwariowała" i nie dlatego ,że to jest zamiecenie sprawy pod dywan tylko dlatego , że nikt jej nie krzywdził , nie pastwił się nad nią itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cytat z pudelka :D "Na tragedii wypromować się postanowił Krzysztof Rutkowski, detektyw bez licencji i jego napompowana narzeczona. Maja Pilch poleciała na wakacje i "nadaje z centrum wydarzeń", podczas gdy Krzysztof i jego kwadratowa fryzura wydeptują ścieżki w programach śniadaniowych." :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka z Niemiec
Dziękuję tym, którzy mój [może i głupi] głos uznali za głos rozsądku. Nie zabiegałam o to, ale jest mi miło, że ktoś moje zdanie docenił. Nie wiem co się wydarzyło w Egipcie, ale oglądając relacje z tego tragicznego zdarzenia i usłyszawszy o tym, że Pani Magda nie była molestowana seksualnie jakiś ciężar z piersi mi spadł. O innych osobach tego zdarzenia nie mam zdania. Pewne sprawy jednak za rodziną w Polsce powtarzam jak mantrę. Na szczęście brat, szwagierka podsyłają mi sprawdzone informacje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz ze brat i szwgierka to znajomi prokuratora dlatego masz takie prawdziwe newsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i zepsułaś zabawę Izka z Niemiec.A teraz wszystkie bezrobotne karyny pójdą spać niezadowolone.Jak to ? żadnych gwałtów? Ani molestowania chociaż.Na nic godziny w internetach,na nic podniecające wizje arabskich ogierów zniewalających słowiańską dziewicę.Tak się nie robi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Izka z niemiec 23:08 bla bla bla, niesamowite że tylko ty dzięki bratu i szwagierce z polski masz potwierdzone info-newsy. 0/10 żegnamy i płakać z tesknoty nie będziemy Chociaż i tak wiadomo że jeszcze z 150 razy dodasz wypowiedzi, że Markus nie jest synem redaktora i Magda nie była seksualnie wykorzystane - jesteście w trójke the best, bo tego nawet jeszcze nie ujawniono po sekcji zwłok, ale wy wiecie i twój kuzyn piszący do lokalnej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No i zepsułaś zabawę Izka z Niemiec.A teraz wszystkie bezrobotne karyny pójdą spać niezadowolone.Jak to ? żadnych gwałtów? Ani molestowania chociaż.Na nic godziny w internetach,na nic podniecające wizje arabskich ogierów zniewalających słowiańską dziewicę.Tak się nie robi! x Izka to znowu twoja wypowiedź żałosny trollu, a wiesz na czym po raz dziesiąty wpadłaś, bo notorycznie powtarzasz o słowiankach. I zawsze ledwo napiszesz z niku "IzN" to po chwili z gościa "ktoś" ;) chwali twoją wypowiedź ha ha ha No żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agresywne karyny idzcie spać.Może jakiś gwałt się wam przyśni.I nie, nie jestem Izą.Ale szacun za dedukcję w oparciu o kluczowe słowo ,słowianka".Wiem,że to niesamowite,ale niektórzy nie wierzą w jedynie słuszną wersję o gwałcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czy została zgwałcona czy podano jej substancje psychotropowe dowiemy się tylko wtedy kiedy Prokurator upubliczni raport z sekcji . Nad podziw jest to , że tak wiele osób zaangażowało się w wyjaśnienie tej tragicznej śmierci młodej Polki w obcym kraju. Większość zapewne miało dobre chęci w znaczeniu niesienia pomocy aby wyjaśnić co za krzywda jej się stała i aby winni zostali ukarani. To przez odzew Nas ta sprawa nabrała takiego znaczenia i tak wiele wątków zostało zapewne sprawdzane przez Policję aby dojść prawdy tej zagadkowej śmierci. Jedni mają takie stanowisko inni skrajne przeciwne ale sądzę , że każdy chciał dobrze i nie liczył na oklaski bo pisał z gościa i był anonimowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:50 nara izka, do jutra xd pozdrow brata i szwagierke z polski gosciu xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młode kobiety są zawsze w niebezpieczeństwie. Iwona Wieczorek, Ewa tylman, teraz Magdalena Żak. Dyskusja teraz toczy się w mediach o jakiejś pannie Cygan, którą bodaj w latach 80tych zatłuczono. Dziewczyny! Uwazajmy na siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×