Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szpitalnego okna w Egipcie 2

Polecane posty

Gość gość
gość dziś To narkotyki przewożone do Egiptu spowodowały ten dramat. A gawiedź łyka brednie jak pelikan. x ciiiiiiii....bo zaraz Ci wyskoczy ten/ta co będzie trywializować, że wozić dragi do Egiptu, to jakby nosić drzewo do lasu ;-) i że wszystkiemu są winni arabscy gwał‪ciciele-kozoje‪bcy, którzy zawiązali wielki spisek przeciw Żuk, gdzie uczestniczyli wszyscy ludzie w Marsa Alam, Hurghadzie oraz stacji badawczej na Księżycu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ze nagranie KOGOS KTO PODNOSI RECE I MA PODKURCZONE NOGI ma dziwna date i godzine , zobaczcie te ta youtube i te zotelewizja pokazala , zobaczcie daty i godziny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś dlaczego można komuś zrobić niespodzianke organizując po cichu wielkie przyjecie a np nie wyobrażalne jest wykupienie wycieczki załatwienie tej osobie urlopu z jego szefową spakowanie po cichu i na kilka godz przed wyjazdem powiedzenie " mam dla ciebie prezent jedziemy na pare dni do egiptu "?ja tylko tak sobie pytam X Taka tajemnica i prezent to nie byl, jak sie okazalo z tym paszportem to probowali go przedluzyc, a jak to nie dalo rady, to dali ogloszenie i chcieli ta wycieczke sprzedac za 50% ceny. A jak to nie wyszlo to zdecydowali,ze ona pojedzie sama. Mogla kogos z rodziny wziasc zadarmo nawet matke albo siostre albo kolezanke. Dlaczego mialo przepadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważam że na tym ostatnim nagraniu to nie Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.14 Bo to nie ona wiec godzina tez moze sie nie zgadzac. Kozo...bcy faceta jakisgos targali. Kreca na etapie pokazywania fimow wiec co bedzie pozniej w sledztwie... Juz mamy kolejny przyklad na walek...pokazuja tylko z tych kamer z ktorych chca, a z tych ktore chce polska tv to nie pokazuja. Ona naprawde lux torpeda wiec troche kasy za nia polozyli wiec nie wiem czy tak by jej pozwolili bez odrobienia odejsc z tego swiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ACHTUNG!!! UWAGA!!! WARNING!!! WNIMANIE!!! X So Egiptu kupilam wycieczke bez paszportu na dowod osobisty, sama dla cztetech osob. I podalam ich dane z glowy! Ale zwrocono mi uwage ze paszport musi byc wazny pol roku. Dwie osoby wyrabialy paszport. Bylo dosyc czasu..... X Tylko jak wyjezdzam to moi najbliszsi wiedza kiedy i gdzie. Chociaz przez Telefon sie pozegnam i zycza mi udanego wyjazdu. Wyjezdzajac na dwa tygodnie zabezpieczam mieszkanie. Albo daje komus klucz. X Jedni podaja ze urlop chciala sprzedac za pol ceny a sie nie udalo.... Inni, ze Ten Markus dowiedzial sie o niespodziance w Katowicach przed wyjazdem. To gdzie lezy prawda? X A sami rodzice nie wiedza nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś ona, ona... to że była połamana to nie oznacza że nie mogła nóg podwinąć czy ręką poruszyć. jeśli była na morfinie to nie czuła bólu po prostu i miała tzw. odruchy x weź przestań, po takim upadku ,wieziona tyle kilometrów bez zabezpieczenia ,usztywnienie kregosłupa,kończyn ,srodki przeciw bólowe ,po których człowiek jak wata i nie kreci sie jak ona ,kroplówka ,zobaczcie rózne filmiki z wypadków jak działa pogotowie i przewóz rannych ,po upadku zabezpiecza sie ruch zeby nie dopuscic w razie czego do wiekszych obrazeń min głowy a przy tym wjezdzie to jej az ta głowa podskakuje , co oni chcą ludziom wcisnąć za kit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego wynika ze wyskoczyła z okna ,a ci ją zebrali z tego betonu jak worek ziemniaków na wózek do karetki i wieźli mase kilometrów i wszystko co zrobili to zabandażowali rece w nadgarstkach .Bo ja też nie widze nic wiecej ,kamera pokazuje ją i z prawej i lewej strony nie widac zadnych obrażeń które po takim upadku powinny, być tylko sa te nadgarstki obwiązane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17;26 to ciekawe co piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda Żuk Wszyscy to przegapiliśmy; ytube kanał mistrzgry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie jest jakiś nowy filmik w ktorym ona leży po syskoku czy coś ,dajcie coś najnowszego bo nie umie znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z wypowiedzi śledczego na kanale MistrzGry wynika, że przegapiono sprawę egipskiego szpitala i narkotyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:59 27 lat to wsam raz na zachorowanie na schizofrenie. Może mieć właśnie taki nagly i ostry atak jak w przypadku Magdy. Bez podania odpowiednich leków choroba niestety doprowadzila do tragedii. Tak cięźko to zrozumieć? Slyszała jakies glosy pisała smsy do koleźanek ze czeka na nich w pokoju, gadala od rzeczy... Ja też kiedys w liceum byłem na wycieczce i tam koleżanka zaczęła podobnie sie zachowywać do magdy mówiła właśnie że nie wrócimy że sie rozbijemy, nie chciała wsiasć do autokaru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:53 POWAŻNIE EGIPT NIE WYSYŁA NIBY ZWŁOK ?? JA PIERDOLĘ, MÓWIŁAM OD POCZĄTKU, PORWALI JĄ NA MILION PROCENT, UPADEK SFINGOWANY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:30 to podbij foty tych wybitnych szyb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Makabra. 2 tygodnie a ci ciągle to samo walkuja bez jakichkolwiek nowych informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim celu zrobiono transfuzje krwi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie wiem i zaczyna mnie to wkurw/iac wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak to jest ze blondyna SBka juz piaty dzien łazi po Egipcie i pułapke zastawia i nikt jej nie zgwałcił nikt jej niczego nie dosypał a jest ładną blondyną co moze 5 milionów arabusów wie ze to pułapka a ona kreci sie po hotelach i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jednak były narkotyki, na okoliczność których celowo Magdy w Egipcie nie przebadano. Tak za życia, jak i do tej pory, po śmierci. Oj nieźle zabawiają się dilerskie młodziaki z Wrocławka z Omar Abi Issą, synem muzułmańskiego imama,przewodniczącego Rady Naczelnej Ligii Muzułmańskiej RP Alego Ibi Assy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Transfuzje krwi zrobiono przypuszczalnie ze wzgledu na obecnosc narkotykow. Dlaczego sekcje przeprowadzono w 10 dniu po zgonie? a nie wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×