Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szpitalnego okna w Egipcie 2

Polecane posty

Gość gość
8.31, najgorsze sa takie plotki. jesli nie podasz wiarygodnego zrodla, to nikt nie uwierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś mnie wk***il tvp2 Otóż nie! Nie damy sprawy zamknąć! Co parę dni są wywieszone dramatyczne ogłoszenia o zaginięciu,naszych żon! Naszych dzieci! Naszych mężów! Co chwilecslyszymy o mordach"samobojstwach" z ktorymi osoby trzecie nie maja absolutnie ! nic wspolnego.W Polsce dzieje się źle! Tak dalej być nie może. Ludzie nic z tym nie robili bo czuli sie bezradni,i KONIEC Z TYM.Chodzi o przyszłe pokolenia,o dzieci które teraz dorastają ,one maja żyć w kraju BEZPIECZNYM,przestępczość KAŻDA! MA BYC TEMPIONA DO GRANIC,MA BYC WYELIMINOWANA.A POLICJA NIE POWONNA SIEDZIEĆ Z ZAMKNIĘTĄ MORDA GDY WIE! ZE WLADZE POLITYCZNE MAJĄ JAKIES ZWIAZKI Z TYM.Kasa to nie wszystko.Nie róbcie CIEZKO,CIEZKO CHOREJ PSYCHICZNIE TEJ DZIEWCZYNY !NO KURWA! NA JEJ MIEJSCU STRASZYLABYM WAS,I SPRAWCÓW,nie dałabym wam spokoju aż byście też Z OKNA SKOCZYLI.Przetrzepac rodziny tych facetow,sprawdzić konta bankowe,ich majątek. Bierzcie się służby do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 8.31, najgorsze sa takie plotki. jesli nie podasz wiarygodnego zrodla, to nikt nie uwierzy. x dlatego napisalam ze moze ktos sobie tym wpisam jaja robi , 90% wpisow tutaj to bajki i spekulacje ale ja osobiscie uwazam ze Magdalena nie pojechala na wakacje , mam tylko nadzieje ze dowiemy sie dlaczego pojechala i co sie tam odj***lo jak to Markus powiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktm
Pragniemy podziękować wszystkim tym, od których otrzymaliśmy ogromną ilość bezcennych informacji, które są niezwykle pomocne. Wyselekcjonowaną ich część, wraz z kluczowymi i uzupełniającymi się z naszymi informacjami pozyskanymi dzięki wywiadowi wewnętrznemu oraz naszemu sztabowi ds. operacji kryzysowych przekazaliśmy do wewnętrznej Sekcji Antyterrorystycznej celem ostatecznej weryfikacji, a następnie egzekucji prowadzącej do zbiorowego zatrzymania osób przez nas wytypowanych celem dalszych przesłuchań zmierzających z kolei do postawienia im zarzutów uczestnictwa w międzynarodowej organizacji przestępczej. Wedle naszych precyzyjnych ustaleń, wszystko zaczęło się kiedy Magda została zwabiona przez mężczyznę, którego zadaniem było doprowadzić do silnej więzi emocjonalnej między nimi. Kiedy to nastąpiło w ciągu kilku miesięcy, otrzymała od niego i osób z najbliższego grona wspólnych przyjaciół pewną propozycję. Nie mogła ona natomiast powiedzieć prawdy rodzicom, ponieważ została namówiona przez osoby przebywające z nią w bliskim kontakcie towarzyskim na dobrowolny wyjazd do Egiptu na mocy obietnicy zarobienia dużych pieniędzy jako tzw. ,,dziewczyna do towarzystwa''. Zjawisko jest częste, zaś tego rodzaju wyjazdy organizowane są masowo przez różne agencje pośredniczące (funkcjonujące pod przykrywką w ramach agencji modelingowych i hostess), gdzie bardzo wiele dziewczyn masowo jeździ do krajów arabskich i Japonii oraz innych krajów (w zależności od tego, gdzie zostaną ,,zamówione'') świadcząc usługi ,,dziewczyn do towarzystwa''. Tym, które mają pewne obawy obiecuje się dodatkowo, iż świadczone przez nie usługi nie mają tła erotycznego i nie będą wykorzystywane seksualnie, co dopiero później mimowolnie nabiera owych barw, kiedy dziewczyny nie mogą się już wycofać, ponieważ są szantażowane materiałami zebranymi podczas świadczenia ich usług, lub podawane im są silnie uzależniające narkotyki, gdzie z czasem groźba odmową ich podania sprawia, że dziewczyny stają się bezwzględnie posłuszne. Prawdopodobnym jest również, że niekiedy grupa przestępcza dokonuje różnego rodzaju makabrycznych przestępstw na oczach innych koleżanek celem pokazania im, że z nimi stanie się to samo, jeśli będą sprawiały kłopoty. W przypadku Magdy, zaraz po jej przylocie doszło do różnych zdarzeń, w wyniku których dziewczyna przeraziła się, spanikowała i chciała się wycofać, ponieważ nie spodziewała się takiego obrotu spraw. W wyniku jej paniki wszystko potoczyło się w zupełnie inny sposób niż zaplanowane to było szablonowo przez grupę przestępczą. Magda od samego początku i przez cały czas była pilotowana - jeszcze na długo przed samym wyjazdem, najprawdopodobniej przez osoby przez nas wytypowane w wyniku śledztwa wywiadowczego. Osoby te przez cały czas miały kontrolę i wiedzę na temat tego w jakim naprawdę Magda celu udaje się do Egiptu oraz gdzie jest, co robi i z kim się spotyka. Wszystko, co stało się później było natomiast wynikiem działań chaotycznych, aby za wszelką cenę nie dopuścić do powrotu Magdy do kraju, wynikiem czego grupa przestępcza popełniła wiele błędów, szykując na szybko alibi w sposób nieprzemyślany, niedbały i desperacki. Błędy te pozwoliły nam na podjęcie próby rekonstrukcji powiązań wynikających z masowych działań międzynarodowej organizacji przestępczej sterowanej przez Polaków i kilku cudzoziemców działających operacyjnie z minimum 3 niezależnych miast w Polsce. Na tym etapie nie możemy podać więcej szczegółów, ani nazwisk, zapewniając jednak, że uczynimy wszystko, aby doprowadzić do precyzyjnego zlokalizowania, a następnie zatrzymania sprawców i przekazania ich, wraz z materiałem dowodowym aparatom państwowym. Biuro Lampart Group SA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni juz wszyscy znali wynik tego sledztwa zanim nasza ekipa poleciala do Egiptu. Poczekamy pare tygodni i dowiemy sie, ze ona miala nagly atak choroby psychicznej albo wziela dragi, ale nie wiadomo jakie bo badania nic nie wykazaly. Telewizja juz urabia opinie publiczna w tym kierunku - TVN pokazal fragment jak Magda chod******olko pod hotelem i skomentowali, ze ona chodzi bardzo dziwnie. A przeciez w tym jej chodzie nie ma nic niepokojacego. Chod******olko bo rozmawia z kims przez telefon. Tak na marginesie, tego tez nikt nie komentuje - z kim rozmawiala tuz przed wyjazdem do szpitala? Totalnie to zostalo pominiete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżolo1
Pragniemy podziękować wszystkim tym, od których otrzymaliśmy ogromną ilość bezcennych informacji, które są niezwykle pomocne. Wyselekcjonowaną ich część, wraz z kluczowymi i uzupełniającymi się z naszymi informacjami pozyskanymi dzięki wywiadowi wewnętrznemu oraz naszemu sztabowi ds. operacji kryzysowych przekazaliśmy do wewnętrznej Sekcji Antyterrorystycznej celem ostatecznej weryfikacji, a następnie egzekucji prowadzącej do zbiorowego zatrzymania osób przez nas wytypowanych celem dalszych przesłuchań zmierzających z kolei do postawienia im zarzutów uczestnictwa w międzynarodowej organizacji przestępczej. Wedle naszych precyzyjnych ustaleń, wszystko zaczęło się kiedy Magda została zwabiona przez mężczyznę, którego zadaniem było doprowadzić do silnej więzi emocjonalnej między nimi. Kiedy to nastąpiło w ciągu kilku miesięcy, otrzymała od niego i osób z najbliższego grona wspólnych przyjaciół pewną propozycję. Nie mogła ona natomiast powiedzieć prawdy rodzicom, ponieważ została namówiona przez osoby przebywające z nią w bliskim kontakcie towarzyskim na dobrowolny wyjazd do Egiptu na mocy obietnicy zarobienia dużych pieniędzy jako tzw. ,,dziewczyna do towarzystwa''. Zjawisko jest częste, zaś tego rodzaju wyjazdy organizowane są masowo przez różne agencje pośredniczące (funkcjonujące pod przykrywką w ramach agencji modelingowych i hostess), gdzie bardzo wiele dziewczyn masowo jeździ do krajów arabskich i Japonii oraz innych krajów (w zależności od tego, gdzie zostaną ,,zamówione'') świadcząc usługi ,,dziewczyn do towarzystwa''. Tym, które mają pewne obawy obiecuje się dodatkowo, iż świadczone przez nie usługi nie mają tła erotycznego i nie będą wykorzystywane seksualnie, co dopiero później mimowolnie nabiera owych barw, kiedy dziewczyny nie mogą się już wycofać, ponieważ są szantażowane materiałami zebranymi podczas świadczenia ich usług, lub podawane im są silnie uzależniające narkotyki, gdzie z czasem groźba odmową ich podania sprawia, że dziewczyny stają się bezwzględnie posłuszne. Prawdopodobnym jest również, że niekiedy grupa przestępcza dokonuje różnego rodzaju makabrycznych przestępstw na oczach innych koleżanek celem pokazania im, że z nimi stanie się to samo, jeśli będą sprawiały kłopoty. W przypadku Magdy, zaraz po jej przylocie doszło do różnych zdarzeń, w wyniku których dziewczyna przeraziła się, spanikowała i chciała się wycofać, ponieważ nie spodziewała się takiego obrotu spraw. W wyniku jej paniki wszystko potoczyło się w zupełnie inny sposób niż zaplanowane to było szablonowo przez grupę przestępczą. Magda od samego początku i przez cały czas była pilotowana - jeszcze na długo przed samym wyjazdem, najprawdopodobniej przez osoby przez nas wytypowane w wyniku śledztwa wywiadowczego. Osoby te przez cały czas miały kontrolę i wiedzę na temat tego w jakim naprawdę Magda celu udaje się do Egiptu oraz gdzie jest, co robi i z kim się spotyka. Wszystko, co stało się później było natomiast wynikiem działań chaotycznych, aby za wszelką cenę nie dopuścić do powrotu Magdy do kraju, wynikiem czego grupa przestępcza popełniła wiele błędów, szykując na szybko alibi w sposób nieprzemyślany, niedbały i desperacki. Błędy te pozwoliły nam na podjęcie próby rekonstrukcji powiązań wynikających z masowych działań międzynarodowej organizacji przestępczej sterowanej przez Polaków i kilku cudzoziemców działających operacyjnie z minimum 3 niezależnych miast w Polsce. Na tym etapie nie możemy podać więcej szczegółów, ani nazwisk, zapewniając jednak, że uczynimy wszystko, aby doprowadzić do precyzyjnego zlokalizowania, a następnie zatrzymania sprawców i przekazania ich, wraz z materiałem dowodowym aparatom państwowym. Biuro Lampart Group SA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:40 nie spinaj się tak bo se starego wysrasz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napij się melisy. Sądzisz że Policja czy Prokuratura nic nie robią? Wiele rzeczy trzeba przemilczeć z uwagi na dobro śledztwa, ale co ty możesz wiedzieć jak naoglądasz się detektywów za 3 grosze, którzy robią szum mając jedynie przypuszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie pytam: NA CH‪UJ ROBICIE WCIĄŻ TE SAME WKLEJKI? KU&8234;RWA Na pamięć nie które już człowiek zna! Zamiast dyskusji wciąż te same wklejki z gownianymi rewelacjami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cytat komentarza z innej strony: ,,Internauci umieścili skany zdjęć na ktorych widac jak Markus próbował sprzedać samochód za 4000 zł! a jego kolega Maciej Solczak okazyjnie meble za 4000 zł!!! Dokładnie tyle ile kosztował bilet do Egiptu...Magda natomiast wyprzedawała ciuchy i torebki!!!, więc to nie była żadna niespodzianka, oni zbierali pieniązki..Magda być może nie wiedziała co ją tam spotka i po co naprawdę jedzie. Magda uprawiała gimnastykę na rurce, może to było jej zadanie w Egipcie. Wmówiono jej, że będzie tylko dawała pokaz bogatym Arabom, gdzieś w hotelu. Byłam raz w egipcie w 5*hotelu i wieczorami odbywały się tam takie różne pokazy na scenie na terenie hotelu. Może dlatego ten rezydent się tak Magdą opiekował, bo to on miał jej ten niby występ załatwić..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu zje‪bana wklejka sprzed tygodnia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj był bardzo ciekawy wpis na interi osoby która pracowała kilka lat w hotelach w tamtej okolicy ,ale dzisiaj juz nie mozna tego wpisu znalezć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam jestes zj****y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiesz ze tez pare dni temu tez o tym pomyslalam , ale nie chcialam juz pisac domyslow bo i tak duzo bzdur tutaj zostalo napisane ale pomyslalam ze miala jechac i tanczyc w skapym bikini na rurce na imprezach u bogatych arabow bez oczywiscie swiadczenia seksu ( tak jej wmowil Markus) miala byc bezpieczna pod opieka rezydenta i kolesi z Polski ( oczywiscie prawdopodobnie i Egipcjanie i Polacy wiedzieli ze nie chodzi o same wygibasy ) sprawa sie rypla jak Magda sie zorientowala o co tak naprawde chodzi a przyjaciele wcale nie maja przyjaznych zamiarow . zaczeli ja urabiac dragami i lamac psychike , dlatego raz tanczy rozbawiona raz jest agresywna a w przeblyskach swiadomosci wpada w panike i sie broni ale to byly tylko takie moje powiedzmy dyrdymaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,hotel może jest w Egipcie, ale należy do firmy z Kataru." a tam miala byc podobno dalej wysłana Magda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie dlaczego wykluczcie ostry atak schizofrenii? Poczytajcie w necie otej chorobie to może inaczej spojrzycie na to wszystko... i nie piszcie że dlategobże w Polsce była normalna albo że nikt zvrodziny nie chorował bo to nie ma w przypadku tej choroby żadnego znaczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj obejzałam fragment wywiadu z tym markusem i mackiem ,ten maciek zapytał jak to mozliwe ze osoba która jest w szpitalu dostaje srodki na uspokojenie jest przywiazana i pilnowana ,jest w stanie sie wyswobodzic po srodkach uspokajajacych miec siłe zeby walczyc z pielegniarka i wyskoczyc przez okno ? ja kiedys miałam ciezkie przezycie dostałam zwykły zastrzyk z relanium i wiem ze napewno nie miała bym wtedy siły na jakies szarpaniny z kim kolwiek,i jeszcze jedno jak była przywiązana to oswobodziła sie jak jakis supermen jednym ruchem i zaatakowała od razu z byka pielegniarke?przeciez takie oswobodzenie musiało chwile trwac pielegniarka nikogo nie wołała do pomocy ? ja tego nie przyjmuje ,dla mnie to kit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sądzę identycznie. To po prostu jest bardzo logiczne. Myślę że ta firma detektywistyczna Lampart spisała się. Ale oczywiście czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie dziwi ze rodzice Magdy nie wiedzieli dokad leci i kiedy. Gdybym miala taka sytuacje ze przepada mi dla jednej osoby wycieczka, to bym na to miejsce wziela kogos z rodziny,czy znajomych. Napewno by sie ktos znalazl. I czulabym sie razniej. Urlop w pojedynke by mnie smucil....zawsze z kims razniej isc na spacer czy posilek. Nie trzeba byc przyklejonym, ale jakos Tak lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego można komuś zrobić niespodzianke organizując po cichu wielkie przyjecie a np nie wyobrażalne jest wykupienie wycieczki załatwienie tej osobie urlopu z jego szefową spakowanie po cichu i na kilka godz przed wyjazdem powiedzenie " mam dla ciebie prezent jedziemy na pare dni do egiptu "?ja tylko tak sobie pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Old man
Sprawa tragicznej śmierci POLKI w Egipcie jest związana z handlem narkotykami - a nie z seksbiznesem, na który mafia narkotykowa chciałaby sprawę PRZEKIEROWAĆ przy pomocy usłużnych mediów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obojetne czy do Gdanska,chiszpani, czy Egiptu w towarzystwie podrozuje sie lepiej niz samemu. Nawet jak chce sie wejsc do wody prosic kogos zeby spojrzal na rzeczy. Samemu spozywac posilki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co prawda nie znam się za bardzo na zarobkach przemytników narkotyków/handlarzy ludźmi ale czy Wy wierzycie, że jeśli ktoś para się tam zajęciem to potrzebuje POŻYCZAC (albo sprzedawać auto jak to ktoś wyśledził, że markus zamieścił ofertę sprzedaży samochodu) żeby zdobyć 4 tys (cztery tysiące!) złotych jako wkład na kolejną "akcję"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chiszpania a gdzie to? :):) Poza tym masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ACHTUNG!!! UWAGA!!! WARNING!!! WNIMANIE!!! a nie możecie do jasnej cholery skumać, że jadąc przez biuro podróży poza UE, przy wykupywaniu wycieczki oni wymagają danych z paszportu!!! http://i.imgur.com/a/8jupB.jpg macie zrzut ze strony Rainbow przy próbie rezerwacji, zrobiony właśnie teraz i w to samo miejsce, gdzie ta siksa poleciała. reasumując. ONA NIE MOGŁA MU NIESPODZIANKI ZROBIĆ!!! musiałaby znać dane jego paszportu, a jakby znała i podała, to biuro zweryfikowałby i nie sprzedało oferty dla nieważnego paszportu!!! Skumajcie to!!! dlatego sprawa ŚMIERDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to jest najważniejsza kwestia!!!!!!!!! Dlaczego nie powiedziała rodzicom? WIDOCZNIE MIAŁA POWÓD! Miała zakaz mówienia, bo wiedziała gdzie i po co leci. To moja teoria, ale bardzo logiczna. Coż to za tłumaczenie że miała to być niespodzianka dla Markusa. TO DLA NIEGO! Więc logiczne że on miał (niby) o tym nie wiedzieć, ale oni? Co mają rodzice do tego? Przecież skoro wiedzieli o niespodziance dla niego, to by nie wygadali, zresztą ile razy oni go na oczy widzieli, mowili że ze 3 razy może było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam z Rainbow Tours w Egipcie 2 lata temu i nikt nie wymagał danych z paszportu (wycieczka wykupiona bezpośrednio w biurze, może regulamin jest taki, że niby powinno się podać ale wszystko chyba zależy od "nadgorliwości" sprzedawcy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pieprzycie.O wszystkim wiedziała szefowaMarkusa,była wtajemniczona w plan niespodzianki.Laska naoglądała się komedii romantycznych i wpadła na kretyński pomysł,ale życie to nie film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×