Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szpitalnego okna w Egipcie 2

Polecane posty

Gość gość
brak slow klamia w zywe oczy Maja nas za nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jedna wielka sciema to śledztwo. Lewaki i prawaki kłócą się tylko w TV by zamydlac oczy. Interes jest widać po obu stronach by ta sprawe i ta smierc zignorowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierze dziennikarzom którzy gadaja ze internauci utrudniają śledztwo,sa zazdrosni albo maja nieczyste intencje,sledztwo działa poprzez wykluczanie roznych możliwości,kazda ewentualność i mozliwosc tym większe prawdopodobieństwo,nie lubie tez środowiska psychologow którzy koniecznie chcą być jedynymi specjalistami i wyrocznia co do psychozy,wole gliniarzy,ktorzy przyjmują zgłoszenia niż psychologow ,i bardzo dobrze ze materialy internetu były brane pod uwagę a opinii psychologow prokuratura nie zaciagala,idzcie się poskarzyc o niedocenianie waszej specjalnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten jej obrotny w dolnośląskim interesie 'export-import ' "chłopak" Marcus jak tylko poczuł, że interes egipski może mu sie na łeb zawalić, zaraz przykleił się do Policji z prośbą o współpracę w nagrywaniu Magdy, za co wiele będzie mu darowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robia z nas idiotow a my nie jestesmy w stanie nic zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alleluja i do przodu. Sprawa załatwiona że ho ho. Sprawiedliwość tryumfuje jak się patrzy. Ja myślę że gdyby Magda to wszystko cudem przeyla, poszlaby jeszcze siedzieć po uiscczeniu odszkodowan wszystkim "nieslusznie oskarzonym". Cyrk to mało powiedziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko wskazuje, że śmierć Magdy była całkowicie normalnym i naturalnym przypadkiem samobójstwa. Po przewiezieniu do szpitala, tarzała się po podłodze i drapała. Potem próbowała się powiesić. Wreszcie wyskoczyła przez okno, wprost na betonowe schody. W tej śmierci nie ma nic dziwnego ani niepokojącego. Wiele młodych kobiet popełnia samobójstwo/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko wskazuje, że śmierć Magdy była całkowicie normalnym i naturalnym przypadkiem samobójstwa. Po przewiezieniu do szpitala, tarzała się po podłodze i drapała. Potem próbowała się powiesić. Wreszcie wyskoczyła przez okno, wprost na betonowe schody. W tej śmierci nie ma nic dziwnego ani niepokojącego. Wiele młodych kobiet popełnia samobójstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaja sobie z ludzi robią. Ale wierzę że przyjdzie czas gdy lawinowo pewne sprawy się odwroca. Karma zadziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawdę, przypadek Magdy nie różni się od przypadków wielu innych młodych kobiet które zdecydowały się na samobójstwo. Dorabianie tu jakichś teorii spiskowych jest zupełnie niepotrzebne i wywołuje tylko niepotrzebny stres. Tymczasem od samego początku nie ma żadnego powodu do niepokoju ani zdenerowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 14-19 wez nie pisz takich bzdur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele młodych kobiet, pod wpływem stresu i zmęczenia, ma myśli samobójcze. To całkowicie normalne i naturalne. Jest możliwe że Magda była pod wpływem środków psychoaktywnych, ale jest też możliwe że poprostu była już "zmęczona tym wszystkim".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie będą pamiętali poczynania państwa w tej sprawie. Zgnilizna i kłamstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jaki cudem oni mogą stwierdzić, że nie była zgwałcona? Jeśli była odurzona nie mogła się bronić, więc nie będzie otarć, siniaków. Jeśli użyli prezerwatywy, też nie będzie materiału, pozwalającego stwierdzić, że do tego doszło. Plus długi czas od zgonu, plus ona została skrzywdzona między 26-28. Ofiary gwałtu myją się po, aby zmyć z siebie brud i odrazę. Ciekawe czym wytłumaczą rozmowę z jej chłopakiem, wydaje się już, że tamto nie miało miejsca, wszyscy zajmują się tylko tym co zdarzyło się w szpitalu, a co ją do tego doprowadziło nikogo nie obchodzi. Przecież ona próbuje uciekać, tak to wygląda na tych nagraniach, pewnie nie wiedziała, że jest tak wysoko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uspokójcie się ,śledztwo jest w toku przecież nawet jeszcze nie ma ciała Magdy w Polsce a Wy już chcecie zakończyć sprawę w znaczeniu , że powinniśmy na 100% znać co stało się Magdzie i dlaczego tak tragicznie zmarła. I najważniejsze aby winni zostali ukarani. Sami jesteście świadomi , że tam jest tyle zagadkowych zdarzeń tyle rozbieżności, tyle osób się pojawia więc nie oczekujmy cudu , że dziś czy jutro wszystko będzie wiadomo. Nikt nawet śledczy nie mają rtg w oczach aby wszystko od razu prześwietlić . Oni też maja związane ręce przez to , że Magda zmarła w Egipcie chyba każdy laik potrafi to zrozumieć ! Ja też myślałam , że z uwagi , że to obywatel Polski to mogą ba nawet mają prawo robić co chcą w tym śledztwie i prowadzić tam takie działania jakie uznają za słuszne i konieczne oraz przesłuchiwać kogo chcą i kiedy chcą w Egipcie. No niestety ale to tak nie działa Cierpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FINAŁ: WARIATKA - takie będą ostateczne ustalenia - jeszcze ktoś w to wątpi? BEZ PRAWDY - SZOK. KONIEC DOCHODZENIA. Taki będzie finał - bez wyjaśnień - nie chcą inni dojść do prawdy I TYLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A bedzie cialo w pl?? Bo prokurator nie zna terminu kiedy bedzie wiec moze w ogole nie bedzie. Nie mozna pobrac probek do analizy w pl to moze nie mozna dostac ciala. Albo przysla urne...a co w niej bedzie to juz nie wiadomo moze koza mamuta bo po co mu koza jak ma dziewczyne. A kto identyfikowal zwloki, nikt z rodziny tam nie byl, a jesli polski prokurator mial materaial dna do porownania to przeciez slyszelismy na konferencji ze egipt sam przebada probki. To oni wszystko moga "ustalic"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze się okaże że ona żyje, bo w tym szambie wszystko możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 14:52 Skąd wiesz , że taki będzie finał? Bo uważasz , że taka jest prawda czy , że jest to zamiecenie sprawy pod dywan? Nie możesz być tego pewien bo ani nie widziałeś ciała Ś.P. Magdy ani nie byłeś na miejscu ani nie jesteś prokuratorem to znaczy , że nie posiadasz żadnych ale to żadnych dowodów tej sprawie więc nie przesądzaj i nie wyrokuj w tej sprawie. A wiedza wyczytana w necie to nie są dowody w żadnej sprawie czy w tej czy w innej. Jeśli ktoś napisałby , że twoja córka (daje tylko przykład wiem napiszesz , że nie masz córki ale to tylko przykład) jest prostytutką bo był w agencji i chyba!ją widział i zdaje mu się to miałbyś pewność , że jest to faktem i że ona jest tą osobą za kogo ktoś obcy ją bierze? Tylko na podstawie tej wiedzy uznałbyś , że żle się prowadzi? Nie sądzę więc nie wyrokuj na podstawie domysłów i czyiś słów tym bardziej że ta osoba pisze anonimowo w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zdrowa psychicznie - to dlaczego mówiła JA NIE WRÓCE STĄD JUŻ, TO NIC NIE DA< TO NIC NIE DA. gdzie jest wariatką? mówiła prawdę - przepowiedziała że maja różne sztuczki. JAKA WARIATKA? JAKA SAMOBÓJCZYNI - jak mówiła zabierz mnie stąd. PARANOJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie zrobimy z tym już.Żeby pozbyć się problemów trzeba byłoby wyeliminować całkowicie zło, czyli polityków którzy myślą ze mogą wszystko,że są niezniszczalni,jak i inne zle grube rybki,wszyscy oni zapomnieli ze nie są bogami,a składają sie z krwi i kości, ktoś może zrobić im to samo co robią onnym.Gdyby nie było tych złych ludzi,wtedy byłoby piękniej ALE ,powstałaby na icb miejsce nastepna ZLA grupa,takze to bezsens, bo zawsze bedzie ktos lasy na hajs.Niewiem co by musislo sie zmienić. Musiala by powstac grupa silniejsza, madrzejsza ,ktora bedzie odrazu koscic zlych.Gdyby tacy byli,ludzie wiedzieliby ze nie mają po co dotykać gowna i sie w nie pakować ,bo główka zleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jeszcze się okaże że ona żyje, bo w tym szambie wszystko możliwe. xx skoczyła z okna pokoju w którym jej nie było https://www.youtube.com/watch?v=zsjRYrX-1yg w 2:35 minucie brutalnie wyniesli ją z pokoju nawet nie na noszach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smierdzą mi nogi
Na konferencji prasowej o 12 baba powiedziala ze nie mozna robic sekcji zwłok 2 razy...A teraz dziennikarz powiedział ze byla sekcja w Egipcie i bedzie sekcja w Pl? JakiM PRAWE ZWYCZAJNA PRZECIETNa POLKA JEST teraz gwiazdą telewizji i cała POlska musi zyc jej sprawą???a co nas zwylych ludzi to obchodzi?To powinna byc sprawa jej rodziny,i sprawa Egipskich władz-zeby to wyjasnicJakim prawem robi sie z tego szum,jakim prawem naglasnia sie jej zycie,choroby,sprawy osobiste...?jakim prawem media pokazuja ciegle jej fotki i nagranie wideo????czy to byla jakas osoba pubczliczna,wazna dla polaków??? Powiedzialam moim rodzicom ze strrszyłabym ich z zaswiatów jakby po mojej smierci (w jakich kolwiek okolicznosciach)...ktoś zezwolił na publiczne przeswietlanie mojgo zycia,upublicznienie zdjecia,nazwiska.,Pytania dzienniakrzy do prokuratora "czy ona sie leczyła psychiatrycznie,czy maja jej karte leczenia"."co mowią jej kolezanki""czy piła drinka z obcymi"?,..a co was to obchodzi szuje?///Na BOGA WYJASnijcie sprawę jej smierci.......ale nie robcie ztego sensacji i cyrku na caly kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu śmierdzi coś w tej sprawie ,a może ktoś ich wrabia albo coś jest celowe Przecież to jakieś dziecinne zagrywki są, oni nie moga być grupą przestępczą . Normalnie, gdyby to była grupa przestepcza Wyczają dziewczynę na fb,wysledza,zaczekaja gdzies na nią, podjedzie auto nocą powiedzmy,bo wtedy gowno kto ujrzy-jak będzie auto czarne to tym bardziej,tablice przebite,Karki w kominiarach,wyskocza po nia wpakuja do auta i tyle całość trwa 3 sekundy i ich nie ma,ślad zaginie i sajonara.A tu jest cyrk! I to niewyobrazalny,trzeba teraz pomyśleć dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mimo , że zwracam komuś uwagę , żeby nie obwieszczał wyroku w tej sprawie tj. że uznano ja za wariatkę Sama mam zdanie takie (jak już pisałam w tym topicku) Że to , że mówi roztrzęsiona i płacząca , że "nie wróci stąd" i nie wróciła to nie uważam , że wywróżyła sobie sama taki koniec tylko , że brały w tym udział osoby trzecie. Że w taki czy inny sposób działały na szkodę Magdy w znaczeniu , że ona nie była wariatką tylko spotkała ją krzywda. Ale co się jej stało to nie wiem i mimo , że tak bardzo bym chciała poznać prawdę już , teraz to wierzę , że wcześniej czy później ją poznam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jeszcze trzeba taką wsadzić do samolotu. Nieprzyjemne nieprzytomnej nie przewioza. A poza tym lepiej żeby Pana sama zapłaciła za taką wycieczkę.Po co oni mają wkladac kase. Oni chcą kasę wyjac przy jak najmniejszej inwestcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten dedektyw z ta komiczna fryzura i lustrami w okularach, wydaja mi sie dziwny. x A czytałaś co napisałem na stronie 36??? Kim był Rutek i kto mu dał takiego medialnego kopa? Kto m.in. też wyłożył pod stołem grube miliony na powstanie takich tub medialnych piorących łby społeczeństwu jak TVN? i kto ma tak naprawdę łapę na wszystkich większych biznesach w Polsce, czy to legalnych czy nielegalnych? A jeżeli to handel ludźmi, to jest to b.dochodowy proceder, więc ci którzy tym kręcą są z pewnością pod kontrolą TYCH smutnych panów, wiec jak się mogło coś sypnąć, to pociągnięto za pewne sznurki, zjawił się Rutek żeby rozpieprzać śledztwo, a TVN medialnie to pudruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nogi mi smierdza
USTALMY KILKA FAKTÓW: 1.ONa tam była 5 dni..az 5. 2.Była z grupą Polaków, ktorzy widzieli OD POCZATKU ,ze jest wariatką. 3.NA konferencji prasowej BAba zasugerowała ze zabezpieczyli jakies papiery z jej leczenia w Polsce.(MOGLO TAK BYC ZE SIE LECZYŁA W PL NIE MOWIAC RODZINIE I KOLEZANKOM). 4.zastanawia mnie jedno-skoro spotkała ją tama krzywda,ktoś jej groził,zgwałcił ,nachodził,molestował,zastraszał...dlaczego nie poporsiła o pomoc JAKiegos POlaka z tej wycieczki ??? Nie znalazła by jedną zyczliwa osobe z grupy 30 osobowej??? Dla mnie to logiczne-lece bez parntera to trzymam sie grupy,z kims sie zaprzyjazniam,z kims tam gadam,komunikuje sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaaa9282
nie znam sie na chorbach psychicznych,lekach,psychologi...schizach,traumach. ale psychotropy nie działają raczej az 5 dni... Poza tym gdy przyjechał po nia POLSKI Znajomy,jej znajomy- Powinna rzucic sie mu na szyję z radosci i w podskoksach wsiasc do samolotu i chciec jak najszybciej odleciec do POLSKI....powinna byc przeszczesliwa...a nie dostawac schizy,szalec,zagrazac bezpiecznswtu pasazaerów.i byc cofnieta z samolotu do wariatkowa.Dlaczego je nie dali jakis silnyc leków uspokajajacych do samolotu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×